Біла Церква: ми живемо тверезо

Громадський рух «Твереза Біла Церква»

Засновник: Гончар Анатолій Анатолійович.

Контактний телефон: 050 441 33 50.

Засідання громадського руху «Твереза Біла Церква» проводяться кожного другого і четвертого четверга місяця в адмін.-приміщенні ВП «Мебітар» за адресою: м. Біла Церква, вул. Гоголя,19, конференц-зал.

Початок о 18:30.

Всіх бажаючих запрошуємо приєднатися до нас!

Вадим Васильович Похресник

Народився 26 листопада 1981 року в м. Тетіїв Київської області.

Проходжу військову службу за контрактом у Внутрішніх Військах МВС України, навчаюсь у Київському університеті внутрішніх справ.

Вірю в те, що люди можуть бути добрими. Просто в наш шалений час, коли шлях до успіху досягається знищенням і пригніченням оточуючих, люди забули свою доброзичливість. Захоплююся абсолютно всім, що справляє на мене враження, інколи непередбачуване. Люблю читати, дивитися не позбавлені змісту фільми та передачі.

Своє життя не міг би назвати тверезим до недавнього часу. Півроку тому до мене потрапила лекція В.Г. Жданова. Проаналізувавши отриману інформацію, я зрозумів, який великий злочин я коїв відносно самого себе, оточуючих, коханих мною людей. Я став відчувати відразу такому способу існування, внаслідок чого перестав вживати алкоголь. Ніколи в житті я не палив і не вживав наркотиків та речовин, які потрапляють під їх класифікацію.

На даний час моя діяльність у тверезницькому русі досить незначна. Шляхом розповсюдження лекцій В.Г. Жданова, статей та книг Ф.Г. Углова зумів повернути декількох близьких мені людей до тверезого способу життя.

В застіллях, де вживають алкоголь, принципово не приймаю участі.

Електронна пошта: e-mail

Анатолій Анатолійович Гончар

Народився 23 серпня 1980 року на Черкащині.

Проживаю в м. Біла Церква з 1997 року.

Член Секретаріату ВГР «Твереза Україна», координатор тверезницького руху у Київській області.

Одружений, маю двох діток, сина і дочку. Займаюсь виробництвом вікон, директор ВП «Мебітар».

Тверезницький стаж — з жовтня 2008 року. Завжди був громадсько-активним, очолюю Білоцерківську міську молодіжну громадську організацію «Молода Еліта». Після того, коли проглянув відеолекцію професора Володимира Жданова, зрозумів, в якому брехливому світі ми живемо, і що моє небажання раніше за компанію вживати алкоголь має серйозні і аргументовані підстави. Тому раз і назавжди прийняв рішення бути тверезим.

Моя позиція одразу ж викликала ряд протестів серед знайомих і родичів. Це спонукало мене чітко аргументувати свою позицію. Я почав вивчати це питання. І чим більше опрацьовував інформації, тим твердішим ставало моє переконання.

Зараз я не просто живу тверезо, а й активно пропагую тверезий спосіб життя серед знайомих і земляків. Дуже вдячний ініціаторам тверезницького руху за ідею і конкретні справи!

Вірю, що найближчим часом завдяки спільній роботі ми зможемо отверезити наше суспільство. Шукаю однодумців в Білоцерківському регіоні.

Електронна пошта: e-mail

Олександр Валерійович Римаренко

Народився 19 липня 1983 року в Білій Церкві, де і проживаю по сьогоднішній день.

Неодружений. Являюсь експертом-оцінювачем земельних ділянок та нерухомості. Громадсько активний.

Життєві інтереси: бізнес і кар‘єра, сенс життя, спорт, сім‘я, комп‘ютери та Інтернет, література, музика, психологія, театр, кіно.

Вірю в правду, добро і любов. Переконаний, що саме вони переможуть.

Тверезий спосіб життя почав вести з червня 2008 року. До того часу курив і «випивав». Прийшов до такого рішення самостійно і свідомо, а трохи згодом почав шукати підтвердження своїм переконанням. Відвідавши сайт «Тверезої України», я переконався в правильності обраних цінностей та цілей і отримав енергію для їх реалізації. Могутня правда і колосальний заряд змінили моє життя, а тверезництво додає мені здоров'я, розуму, шляхетності, самоповаги та щастя. Алкоголь перестав віднімати час, впевненість в собі, фінанси, пам'ять, а також здоров'я моїх майбутніх дітей. Усвідомлюючи це, а також той факт, що я живу в суспільстві та можу позитивно вплинути на нього, я почав пропагувати ідею тверезості серед своїх близьких, друзів та знайомих. Все більше людей правильно розуміють згубний вплив наркотичних отрут на них і доволі легко змінюють своє життя на краще.

На пропозицію «випити» відповідаю: «Я — людина тверезих поглядів, тому отруту в себе не заливаю».

Висловлюю подяку організаторам «Тверезої України» за рух, який ви організували по всій державі та серед всієї нації!

Буду радий знайомству, об'єднанню та спільним діям в рідному місті Білій Церкві з однодумцями-тверезниками, а також спілкуванню з людьми, які хочуть стати на по-справжньому істинний шлях — шлях тверезництва.

Електронна пошта: e-mail

Костянтин Миколайович Нестеренко

Народився 17 листопада 1983 року в місті Біла Церква.

В жовтні 2006 року подивився відеолекцію В.Г. Жданова і вирішив з того часу вести здоровий спосіб життя.

З задоволенням розповідаю родичам, друзям, оточуючам правду про алкоголь та куріння.

А з січня 2009 року ще й в школах проводжу семінари на ці теми. Також організовую команду, яка могла б вести семінари з молоддю на цікаві теми.

Електронна пошта: e-mail

Андрій Васильович Болобан

Народився 22.03.1985 у місті Біла Церква .

Вища освіта — менеджмент організації, Київ.

Працюю менеджером по сервісу Бюро Імак Україна.

Життєві переконання: духовно-моральне чисте бачення тверезого способу життя та відчуження від всіх неправдивих, ілюзорних, безкорисних та безперспективних дій та занять у своєму житті.

На протязі усього життя підтримував лише тверезий, спортивний стиль життя.

Причиною цього було:

1. особисте виховання;

2. бачення шкідливості алкоголю на рівні суспільства;

3. духовне вчення Шрі Матаджи Нірмали Шрівастави «Сахаджа Йога».

Захоплення, хобі: музика, музичні інструменти, рибальство, творчість, скульптура, Сахаджа-йога.

Якщо під час застілля пропонують алкоголь, прошу поважати мій власний вибір тверезого способу життя.

Спільними зусиллями нам потрібно добитися європейського рівня контролю над алкоголем у суспільстві та поза ним:

1. заборона розпиття алкоголю будь-де окрім спеціалізованих закладів;

2. заборонити зовнішню рекламу в усіх її напрямках: засоби масової інформації, стенди, наклейки, бігборди, відео— та радіотрансляцію;

3. заборонити продаж неповнолітнім та збільшити віковий бар'єр хоча б до 23 років;

4. збільшити розмір штрафу за продаж неповнолітнім до розміру хоча б 10 мінімальних зарплат та створити закон до притягнення відповідальності батьків, які мають відповідати за своє чадо та його виховання, а значить за майбутне нашої неньки України.

Електронна пошта: e-mail

Анатолій Віталійович Пахно

Народився 27 липня 1978 року в місті Біла Церква, де і проживаю в даний час.

Одружений, маю двох чудових дітей. Підприємець. В вільний час люблю подорожувати, граю в великий теніс.

Ніколи не палив, а тверезий спосіб життя розпочав з середини 2009 року. Відразу ж почав впливати на своє оточення — і в даний час майже всі мої друзі ведуть також тверезий спосіб життя, чим всі ми дуже пишаємося!

Коли мені пропонують алкоголь, відповідаю: «Я взагалі не вживаю алкоголь, бо він мені не потрібен!».

Відчуваємо велику радість за те, що живемо і працюємо поруч з тверезими людьми, а їх в нашому колі постійно збільшується! Не втрачаю жодної нагоди розповісти і донести до людей, що жити потрібно тверезо, а не бути в постійній ілюзії і залежності від алкоголю.

Електронна пошта: e-mail