Чернігів: ми живемо тверезо

«ТВЕРЕЗИЙ ЧЕРНІГІВ»

«Трезвый Чернигов»

Чернігівський сайт тверезого способу життя:

Павло Миколайович Золотар

Народився 28.11.1977 р. у Чернігові.

У 2000 році закінчив Чернігівський технологічний університет по спеціальності «Електронні системи».

Рід занять — підприємницька діяльність у сфері послуг і торгівлі.

Припинив вживати алкогольні вироби у грудні 2008 року. Ніколи не курив. Одружений, виховую двох дітей. Найважливішими досягненнями вважаю перемоги над самим собою, а найціннішими якостями — чесність, прагнення до вдосконалення себе і оточуючого світу.

Великий вплив на формування мого світогляду справили:

Девізом свого життя вважаю слова Федора Углова:

«Роби людям добро і не чекай, щоб тобі відповіли відразу ж добром. Ти зробив його і забув, але воно до тебе обов'язково повернеться».

Телефон: e-mail; ІсQ: e-mail.

Електронна пошта: e-mail

Геннадій Миколайович Сірий

Народився у 1972 році в Чернігові.

За спеціальністю радіотехнік, працюю в сфері послуг по ремонту електронних засобів зв'язку. У вільний час люблю подорожувати, знайомитися з новими людьми та відвідувати нові місця, надаю перевагу активним видам відпочинку, цікавлюсь психологією, йогою, філософією, політикою, музикою.

Спочатку про тверезий спосіб життя та вплив алкоголю на людину дізнався з лекції В.Г. Жданова у 2007 році, потім знайшов цілий пласт інформації на цю тему в інтернеті і, вивчаючи її, остаточно прийшов до висновку про необхідність вести та пропагувати тверезий спосіб життя. Не вживаю алкоголю з кінця 2007 року, глибоко переконаний у його негативному впливі на людину та суспільство в цілому.

На власному досвіді переконую інших вести тверезий спосіб життя, при можливості ділюся відеоматеріалами з цієї теми.

Відмову від спиртного аргументую відкиданням шкідливих, неприродних звичок, що сприяють деградації людини як особистості...

Електронна пошта: e-mail

Микола Олексійович Дорохов

Народився у 1976 році у селищі Радуль Чернігівської області.

Більшу частину життя провів у Чернігові, де закінчив школу та університет. До недавнього часу працював у Сент-Луїському університеті науковим працівником у відділі біохімії. За переконаннями агностик.

У вільний час займаюсь вивченням та практикою природних методів оздоровлення та психорегуляції (переважно це індійська класична йога). Також займаюсь музикою (класична гітара, фламенко та інше), люблю активний відпочинок, особливо піший туризм.

Алкоголь ніколи не любив, але іноді вживав символічні кількості під час застіль. Були також періоди абсолютної тверезості. Врешті-решт вирішив припинити будь яке вживання алкоголю у травні 2007, вражений прикладом людини, яка вже 40 років не п'є. В тому ж році випадково дізнався про існування «Тверезої України».

По можливості проводжу бесіди з прихильниками «культурного вживання», розповсюджуючи правдиву інформацію про алкоголь.

Якщо пропонують випити — говорю, що не вживаю, а якщо є така нагода, то пояснюю більш детально, що алкоголь — це отрута і чому я так вважаю..

Електронна пошта: e-mail

Ольга Сергіївна Ігнатенко

Тверезість для мене — це не тільки повна свобода від будь-яких форм залежності, це якісно новий рівень життя, це основа нового, понад масштабного, унікального мислення. Чим довше мій досвід тверезості — тим більше я усвідомлюю себе і світ навколо, по-справжньому радію життю, відкриваю у себе нові здібності.

Впевнена, що розповсюдження тверезницьких знань врятує багато людських доль і допоможе зберегти чистоту свідомості, а свідомість, як відомо, формує реальність.

Електронна пошта: e-mail

Ігор Михайлович Коваленко

28 січня 1976 року народження.

Живу у Чернігові з сім'єю: дружина Валентина, синок Олександр, донька Катерина.

У 1998 році закінчив Київський торгівельно-економічний університет, по спеціальності «Бухгалтерський облік і аудит в банках». Все трудове життя, майже 12 років, працював в банківській сфері, пройшов шлях від економіста до керівника дирекції банку.

Прихильник здорового способу життя в усіх проявах цього поняття. Люблю спорт, активний відпочинок, масові заходи, музику, читання, спілкування, подорожування.

Хобі — пошук нових знань про людину і світ, і тестування їх на собі.

Кредо — «Немає нічого неможливого! Я все можу!»

Установка — «Я люблю життя з його подарунками та сюрпризами!».

Мета життя — відкрити світ для себе і своє призначення для світу.

Алкоголь спробував у 12 років. За своє життя випив цього зілля якщо не море, то маленький ставок точно.

Лекції В. Жданова, побачені мною у 2005 році, заклали руйнівну міну у мій алкогольний світогляд.

Остаточне рішення стати противником алкогольного яду я прийняв на курсах по методу Шичко, проведених на З'їзді «Ладижин-2010» Ф.М. Калінчуком. Спасибі та низький уклін цій Людині.

З тих пір життя моє прикрасилася радістю та ускладнилось відторгненням мого звичного товариства.

Втім, я зробив свій вибір і вірю у нашу місію. Якщо світло буде сильніше, до нього прийде більше людей і сила наша зросте непомірно.

Електронна пошта: e-mail

Сергій Миколайович Мазко

Народився 20.12.1980 р. у Чернігові.

Одружений, виховую сина.

Рід занять — підприємницька діяльність в сфері ремонту автомобілів.

Також веду громадську діяльність, є членом ради військово-патріотичної організації «Щит княжого міста». Організація займається підготовкою юнаків та дівчат до служби в армії та роботи у силових структурах.

Тверезий спосіб життя веду з 2009 року. Шлях до тверезості почався через християнські пости. А після того, як познайомився з матеріалами КОБ (Концепція громадської безпеки) та деякими матеріалами з собріології (лекції В.Г. Жданова) прийшов до переконання: тверезість — норма Людського життя.

Тільки перебуваючи у тверезості, людина здатна засвоїти весь свій генетично обумовлений потенціал і повною мірою виконати місію, призначену їй з неба. Мета мого життя — саме життя у всій його повноті і в рамках Божого промислу.

Тел. e-mail

Електронна пошта: e-mail

Вадим Миколайович Бригинець

Народився 29.09.1983 р. у Чернігові.

Освіта середня спеціальна, ЧРМТ.

Працюю інженером-електроніком.

Переконаний тверезник, атеїст.

Захоплення, хобі: кіно, електроніка, комп'ютери.

До тверезого способу життя прийшов влітку 2009 року. Причиною стала інформація про «справність» алкоголю.

Вже не пам'ятаю, коли був на алкогольному застіллі, уникаю таких заходів.

Електронна пошта: e-mail