Чернівці: ми живемо тверезо

Віктор Іванович Тонкевич

Народився 8 травня 1982 р. в м. Чернівці.

Працюю старшим оператором в бухгалтерії в мережі маркетів. Також навчаюсь заочно в Торгово-економічному інституті по спеціальності «Облікові фінанси».

В студентські часи, при навчанні в технікумі, був прихильником партії «Народний Рух» при В. Чорноволі, після розколу партії — за Костенка. До релігії маю скептичне ставлення, але позитивне відношення і перевагу надаю ісламу.

Цікавлюсь документальною, історичною і науково-популярною літературою (особливо про правильне харчування).

В січні 2009 року, після перегляду відео «Геноцид російського народу. Російський хрест», вирішив припинити вживати спиртні «напої». Основним поштовхом було розуміння того, хто володіє нашою і світовою економікою, хто заробляє на продажу спиртних «напоїв» в Україні, і негативне ставлення до цих людей.

На щастя, мене оточують люди, які нікого не змушують пити. Головне, що збираються ті, кого хочеться бачити.

Електронна пошта: e-mail

Людмила Володимирівна Якубович

Народилася 21 квітня 1950 року.

Православна християнка; закінчила математичний факультет державного університету в м. Чернівці. Працювала науковим співробітником у Чернівецькому відділенні Київського інституту автоматики.

Маю дорослу дочку. Пенсіонерка.

Живу тверезо. До тверезого способу життя прийшла в 1986 році після прочитання книги Ф.Г. Углова «В ПЛЕНУ ИЛЛЮЗИЙ». З того часу пропагую тверезий спосіб життя серед своїх близьких і знайомих.

Хобі — викладаю знання про правильне здорове харчування. Працюю в компанії, що пропонує людям біологічно активні добавки.

Улюблена література — Т.Г. Шеченко, М.В. Гоголь, О.С. Пушкін.

У компаніях на пропозицію випити відповідаю: «Я живу тверезо!»

У Чернівцях хочу організувати клуб тверезників, у якому на регулярній основі почати проводити курс лекцій з отверезнення жителів нашого міста та області. Вважаю тверезий спосіб життя основою відродження України!

Електронна пошта: e-mail

Іван Іванович Гасюк

Народився у 1992 році в м. Косів Івано-Франківської обл.

Навчаюся в ЧНУ ім. Ю. Федьковича (Факультет історії, політології та міжнародних відносин).

Все своє свідоме життя не вживаю алкоголь та іншу отруту!

Моє хобі — Street Workout. Улюблена тематика літератури: психологія та інформаційні технології. Православний християнин. Поставив за мету. допомагати людям зрозуміти, як алкоголь та інші наркотичні засоби руйнують їхнє життя.

Про тверезницький рух дізнався з мережі інтернет.

Коли пропонують випити — кажу, що я за здорове і тверезе життя!

Електронна пошта: e-mail