Червоноград: ми живемо тверезо

Роман Антонович Піцикевич

Народився 06.07.1985 р. у Червонограді.

Закінчив «Львівську політехніку» (спеціальність — економіка підприємства, 2008 р.).

Приватний підприємець (інформаційно-консультаційні послуги). захоплення: читання книг про успіх, подорожі, спорт, хороші справи.

Я за здоровий та тверезий спосіб життя! Наші правильні дії вестимуть до процвітання. Кожен день намагаюся чогось нового досягти. Якщо чесно, то завжди це краще виходить з однодумцями, які постійно йдуть по життю з ентузіазмом... та проходять проблеми одну за другою! Усі, хто мене знає та ні — ніколи не здавайтеся. Ідіть по життю впевнено. Вірте в себе! Таж, подивіться: життя прекрасне. Успіхів Вам у створенні любові навколо себе!

До тверезого способу життя прийшов завдяки лекціям В.Г. Жданова. Саме після них у моєму житті пішли зміни по баченню життя. Причиною цих змін стали реалії сьогодення. Здатність направляти людей у русло вічних людських цінностей.

Якщо під час застілля пропонують алкоголь, відмова йде відразу, а також (у вузькому колі людей) — пояснення наслідків від подібних заходів.

Моя діяльність у тверезницькому русі — те, що і повинна робити кожна людина: допоможи ближньому своєму, надай йому правдиву інформацію. А своїм удосконаленням кожного дня ти це зробиш ще краще!

Електронна пошта: e-mail

Володимир Володимирович Лукач

Народився 16.12.1984 р. у м. Івано-Франківськ.

Освіта неповна вища, ІФГТУНГ. Працюю рекламним агентом.

Життєві переконання: твоє життя в твоїх руках. Захоплення, хобі: спорт, книги, органічне землеробство, пізнання себе і успішніших за себе.

До тверезого способу життя прийшов у вересні 2006 року. Причиною стало знайомство з компанією «Едельстар» і лекціями Жданова, власні думки.

Якщо під час застілля пропонують алкоголь, відповідаю: «Я живу тверезо».

Моя діяльність у тверезницькому русі: агітую друзів задуматись, що дає їм алкоголь і сигарети, а що забирає.

Електронна пошта: e-mail