Дніпропетровськ: ми живемо тверезо

«ЗДОРОВА НАЦІЯ»

«Здорова Нація»

Сайт Всеукраїнської громадської організації «Здорова нація»:

Тамара Григорівна Ніколаєва

Народилася у минулому столітті в м. Орджонікідзе Дніпропетровської області.

Працюю за фахом (інженер — маркшейдер) у Національному гірничому університеті, викладаю різні дисципліни. Православна; весь різнокольоровий політичний бомонд сприймаю стримано — тобто утримуюсь від коментарів.

Люблю малювати, подорожувати, природу, класичну й народну музику (і не тільки українську — угорську, і взагалі різних народів, бо то справжнє), музику по типу французького шансону (на протилежність до «русского блатного шансона»; при цьому національність тут абсолютно ні до чого).

Раніше випивала на Новий рік по півкелиха шампанського, та на день народження (і то не завжди) ковточок — бо «святий обов'язок»... А коли із здивуванням дізналася від Жданова, що це не обов'язково — аж полегшало!

Заснували Громадську організацію «Здорова нація», а також Центр здорового способу життя у Національному гірничому університеті. Випускаємо газету, методички, у бібліотеці для студентів поповнюємо дискотеку (тобто диски із фільмами), а також підбірку книжок на цю тему. За два роки роботи провели 4 конференції, тренінги, лекції для перших курсів, виставки тощо.

За 8 років такого життя все моє коло знайомих знає і поважає мій вибір. Із задоволенням бачу, як на черговий заклик «Будьмо!» все більше рук тягнеться із водичкою, соками тощо. У малознайомій компанії, якщо реакція на мою спокійну відповідь, що взагалі не травлюся алкоголем, адекватна — тобто людина не знепритомніла — швиденько, з гумором видаю інформацію щодо цього питання. У випадках, коли наполягають, із посмішкою кажу: «Бог дав нам розум, єдиному на планеті виду живих істот. І щоб я, своїми руками, зі своєї власної волі відбирала у самої себе свій розум?..»

Замислюються іноді.

Електронна пошта: e-mail

Андрій Анатолійович Махортов

Народився у 1984 році в м. Кіровськ Луганської області.

Займаюся нетрадиційною медициною. Вивчаю релігії всіх народів. Працюю над поняттями творчої та руйнуючої інформації.

До тверезості прийшов у 2005 році (підштовхнув стан здоров'я, цікавило природне оздоровлення). Література, яка допомогла встати на шлях здорового способу життя: Шелтон, Далай-Лама, Неумивакін, Алан-Каар, Батраков — «Культуразм люциферових слуг» та багато інших статей такого плану.

Якщо пропонують алкоголь за столом — відповідаю: «Вживати алкоголь — це самогубство. А самогубець — це (м'яко кажучи!) неврівноважена людина...»

Електронна пошта: e-mail

Олександр Олександрович Сапсай

Народився 15 Грудня 1990 р. у м. Горлівка, Донецька обл.

Освіта середня спеціальна, неповна вища. Безробітний.

Життєві переконання: завжди йти вперед! Захоплення, хобі: спорт, здоровий спосіб життя.

З 17 років я зовсім не пью. Причиною стало оточення, навколишня сітуація.

Алкоголь мені не пропонують.

Моя діяльність у тверезницькому русі: допомогаю людям кинути цю дурну звичку.

Електронна пошта: e-mail

Андрій Олександровіч Валевський

Народився 01.05.1985 у м. Павлоград.

Освіта вища, Харьківський політехнічний університет «ХПІ». Програміст.

Життєві переконання: «Путь осилит идущий», «До победы всегда и во всем!». Захоплення, хобі: слов'янське життя та побут, «важка" музика з оптимістичними текстами.

До тверезого способу життя прийшов у 22 роки. Почав замислюватися над текстами пісень, автори яких закликали до тверезого способу життя, досягнення своєї мети, показували в піснях якої зараз стає людина, а якою була раніше (слов'янські часи).

Якщо під час застілля пропонують алкоголь, відмовлюся, роблю все можливе, щоб не мати таких друзів, не буваю в таких компаніях, краще бути одному, ніж в такій компаніі ("Уж лучше голодать, чем есть что попало!").

Моя діяльність у тверезницькому русі: періодично розмовляю з людьми на тему здорового способу життя, показую що вигідно вести здоровий спосіб життя, намагаюсь більше ходити пішки або їздити на велосипеді.

Електронна пошта: e-mail