Донецьк: ми живемо тверезо

Донецький обласний громадський центр тверезості та оздоровлення «Іскра»

Центр створено з метою сприяння об'єднанню зусиль громадян у справі встановлення тверезого та здорового способу життя для задоволення та захисту своїх законних спільних інтересів. Центр засновано у 2001 р.

Президент Центру — Костанда Світлана Яківна

Адреса: м. Донецьк, вул. Тітова, 8-б.

Електронна пошта: e-mail

Донбасское православное общество «ТРЕЗВЕНИЕ»

Донбасское православное общество «Трезвение»

Cтраница Донбасского православного общества «Трезвение»:

прот. Євгеній Миколайович Пейков

Народився у 1979 році у м. Макіївка Донецької області.

Православний священик. У 1993 р. прийняв хрещення, з 1997 р. служу у Церкві, в 2003 р. призначений настоятелем Свято-Миколаївського храму Донецької єпархії Української Православної Церкви, член Донбаського православного товариства «Тверезіння».

Живу тверезо з 2006 року. У храмі щоп'ятниці здійснюється молебен про викорінення пияцтва та утвердження тверезості.

Свою роль у тверезницькому русі бачу в якості ведучого (редактора), теле-, радіо-, інтернет— та інших медіапроектів, в чому маю досвід і величезну любов до цієї справи. 5 років пропрацював консультантом, автором і ведучим програм на обласному телебаченні та міському радіо на духовно-просвітницькі теми.

Електронна пошта: e-mail

Віктор Анатолійович Кучереносов

Народився у 1988 році у Донецьку.

Студент. У 2005 році закінчив навчання в загальноосвітній школі №85 Кіровського району м. Донецька. У 2005 році поступив в Українського державного університету економіки і фінансів (Донецька філія) на факультет «Економіка та підприємницька діяльність» за спеціальністю «Фінанси», за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст. Закінчив навчання у 2007 році, отримав диплом «Молодшого спеціаліста з фінансів». В цьому ж році поступив в ций же навчальний заклад, на 2-й курс за спеціальністю «Фінанси і кредит», за освітньо-кваліфікацайним рівнем бакалавр. Зараз навчаюся.

Дізнався про тверезницький рух та тверезість з відеолекції В.Г. Жданова, яка випадково потрапила до мене від товариша. Відвідую сайти sbnt.ru, tvereza.info.

Тверезо живу з 2006 року.

Найбільше вразило мене те, що зараз, в наші часи, активно проводится геноцид українського та російських народів, перш за все алкоголем. Відбувається генетичне виродження нації, а також массова інформаційна алкогольна атака, байки про споживання алкоголю, направлені на пияцтво у народі, Я сам своїми очима кожного дня це бачу — у компаніях, майже скрізь.

Свою роль у тверезницькому русі бачу в наступному: власним прикладом показати, що можно жити й без цієї отрути. Але хто цього не зрозуміє — йому хоч 1000 фактів наведи, він все одно просто не захоче слухати вас, доки не усвідомить, що ж він робить. Прагну також до очищення свого оточення від вживання алкоголю, тютюну та інших наркотиків.

На пропозицію випити за столом відповідаю: «Даруйте, отрути не вживаю».

Електронна пошта: e-mail

Дмитро Євгенійович Перлін

Народився 6 березня 1985 року у Дніпропетровську.

Донецький Національний Медичний Університет, студент 6-го курсу.

Займаюся політикою (Союз Лівих Сил), прихильник Концепції Суспільної Безпеки. Читати люблю. Улюблені автори — Сергій Алексєєв, Олександр Пушкін; Генрі Хаггард; Максим Калашников, Ярослав Кеслер та ін. Люблю відпочивати на природі, люблю шашлики та рибалку!

Веду тверезий спосіб життя з січня 2008 року. Остаточно прийшов до нього після перегляду лекцій В.Г. Жданова, хоча і сам до цього підходив.

Займаюся активною агітацією, в міру своїх можливостей, за тверезий здоровий спосіб життя. Об'єдную навколо себе таких же людей.

Алкоголь вже не пропонують, оскільки знають, що отримають чергову дозу правдивої інформації про дію цієї наркотичної отрути..

Електронна пошта: e-mail

Олег Миколайович Єccєнін

Народився 28 липня 1985 року в м. Макіївка Донецької області.

Інженер-проектувальник. Православний націоналіст.

До тверезого способу життя прийшов 1 серпня 2007 року, підштовхнули лекції В.Г. Жданова та книга А. Карра.

Якщо під час застілля пропонують алкоголь — відповідаю: «Я не п'ю отрути. Я не ворог своїй нації, яку знищують алкоголем».

Електронна пошта: e-mail

Олена Олександрівна Ваніна

Народилась 20 березня 1982 року в Донецьку.

Магістр, закінчила Донецький Університет Управління у 2008 р.

Працюю гол. бухгалтером. Люблю сім'ю, мандрувати, відпочивати на природі та гарні книги.

Життєві переконання — життя без хімічної залежності, відмовитися від приймання тих або інших хімічних речовин, отрут, алкоголю, нікотину, генетично модифікованих організмів. Хімічна залежність — це глобальне захворювання розуму, душі й тіла.

До тверезого способу життя прийшла після перегляду лекції В.Г. Жданова в 2008 році.

Під час застілля мені не наливають, знають моє відношення до смертельної отрути, яка поневолює й забирає здоров'я, волю й душу людини.

Електронна пошта: e-mail

Станіслав Євгенович Галахов

Народився 14.04.1987 у Донецьку.

Освіта повна вища, Донецький Національний Технічний Університет. Інженер 2 категорії.

Життєві переконання: тверезість і переконування людей у шкідливому впливі алкоголю на здоров'я. Захоплення, хобі: подорожувати, читати книжки.

До тверезого способу життя прийшов 1 січня 2010 року після перегляду лекцій В.Г. Жданова. Набридло дивитися на те, як люди гинуть від алкогольної отрути.

Якщо під час застілля пропонують алкоголь, відповідаю, що я не вживаю отруту.

Моя діяльність у тверезницькому русі: на власному прикладі показую, що можливо жити і без алкоголю.

Електронна пошта: e-mail

Василь Iванович Свiненков

Народився 03.06.2012 у Донецьку.

Освіта ЗШ №125; СФМШ №35; ДонНТУ (ДПI) — ВТ (програміст). Працюю програмістом (розробник баз даних, Oracle), фірма «ЗВЕДЕННЯ підприємства».

Життєві переконання: Вже близько 10 живу без телевізора, 2 роки вегетаріанець. Поважаю переконання інших, окрім тих випадків, коли люди вважають себе виключним (кращим за інших). Співчуваю Дворкіну — він нещасна людина.. У всьому прагну бачити єдність, а не відмінності.

Захоплення, хобі: Цікавлюся Ведами, різними релігіями і філософіями світу, сироїдінням, йогою, російською народною психологією і боротьбою (Любки), симпатизую КОБ і Суверонам, подобається ідея Родових Маєтків.

До тверезого способу життя прийшов восени 2010 року.

Раніше, був «як усі": курив і «помірно" випивав (пляшка пива на тиждень мінімум). Приблизно за 5 місяців до того, як кинув, я експериментував з курінням — пробував курити тільки у свята. Потім почав робити зарядку «5 тибетців». Мені здається, що зарядка дала мені поштовх до усвідомленості. А потім мій друг кинув споживати спиртне і нічого мені не розповідав. Це мене зачепило. Я почав шукати в інтернеті. Знайшов лекції Жданова, Кривоногова, Маюрова. І тоді зрозумів, що пити у свята так само безглуздо, як і палити у свята. Різниці немає! У лекціях найбільше зачепив не стільки вплив на моє здоров'я, скільки соціальні наслідки споживання алкоголю, який приклад я подаю оточуючим і, тим більше, дітям!

Алкоголь мені не пропонують.

Розповсюджую серед знайомих диски з лекціями Жданова, Кривоногова, Маюрова. Є ідеї щодо проведення лекцій для школярів.

Електронна пошта: e-mail

Кирило Вікторович Гончаренко

Народився 03.08.1991 у м.Донецьк.

Освіта незакінчена вища, ДонНУЄТ ім.М. Туган-Барановського.

Працюю портьє в готелі «Shahtar Plaza».

Життєві переконання: життя нескінченне, все, у що нас змусили повірити з дитинства, треба поставити під сумнів, робити своє та життя тих, хто мене оточує, краще.

Захоплення, хобі: астрологія, психологія, бізнес, кіно, баскетбол, хіп-хоп.

До тверезого способу життя прийшов 15 січня 2012.

До моменту коли я свідомо позбувся цих пагубних звичок я розумів що я у дуже небезпечній пасці але прийти к тверезості було дуже важко. Я думаю що усвідомлення цього дало мені сили. Але більш за все мене спонукало моє оточення. Люди навколо мене страждали від алкоголю і тютюну. Я зрозумів, що мій власний приклад допоможе їм позубитися пагубного впливу цих речовин. Зараз п'ятеро моїх близьких відмовилися від алкоголю повністю і ще майже 10 чоловік, з якими мені довелося познайомитись, намагаються прийти до тверезого життя. Це робить мене щасливим.

Коли під час застілля пропонують алкоголь, я чемно відмовляюся.

Діяльність у тверезницькому русі: особистий приклад.

Електронна пошта: e-mail