Дрогобич: ми живемо тверезо

Андрій Мирославович Фенинишин

Народився 22 січня 1975 року в м. Дрогобич Львівської області.

Закінчив 9 кл. 2 школи м. Дрогобича, потім навчання в Дрогобицькому нафтовому технікумі (технік-технолог по переробці нафти і газу), після чого — служба в збройних силах України 94-96 р. Після демобілізації зі збройних сил я поїхав у Чеську республіку, де пропрацював 6 років.

Зараз я приватний підприємець, одружений, маю двох донечок — Софію і Соломію.

Тверезо я почав жити по приїзду в Чеську республіку. Побачивши, як наші брати українці тяжко працюють, а потім під впливом алкоголю витрачають свої кошти на гральні автомати, розпусту, або просто просиджуючи їх в забігаловках (яких усюди ой як багато), я вирішив, що тільки повністю твереза людина, яка на 100 відсотків керує своїм розумом, контролює свої дії і може вийти переможцем у тій боротьбі, якою є наша реальність і наше сьогодення.

Звичайно, спочатку жити тверезо не легко, потрібно багато від чого відмовитися, перетерпіти але винагорода цього варта. Ти починаєш сприймати світ по-іншому, починаєш звертати увагу на ті речі, які тобі взагалі не були цікаві; усвідомлюєш, що можеш щось змінити на краще для себе, своїх друзів, рідних і для своєї країни.

До церкви я ходжу не часто (по змозі), але є переконаним християнином, вірю в Бога і вважаю, що церква є і повинна бути опорою, яка має допомагати людям виходити з тяжких життєвих ситуацій.

А ще я дуже люблю Україну. Видно, це закладено в моїх генах, бо маючи можливість залишитися жити в Чехії, я ні секунду не сумнівався в тому, що я буду потрібен у своїй країні і зможу допомогти їй в наш непростий час.

Якщо ви поділяєте мої погляди, то я з Вами.

Живу тверезо.

Електронна пошта: e-mail