Глухів: ми живемо тверезо

Богдан Іванович Москаленко

Народився в 1980 році в с. Привілля Глухівського району Сумської області.

Координатор тверезницького руху у Сумській області, член Секретаріату ВГР «Твереза Україна».

Після закінчення Сумського державного аграрного університету працюю на Дослідній станції луб'яних культур НААН України (колишній Інститут луб'яних культур УААН), відділ переробки і технологічного аналізу льону і конопель. Закінчив аспірантуру при інституті, готуюсь до захисту кандидатської дисертації.

Цікавих для себе занять — способів відпочинку можу назвати багато: це походи в ліс, городні роботи, залізний друг — мотоцикл, вивчення комп'ютера, і навіть кулінарія. Але найкращим відпочинком було і є читання. Окрім скарбниці православної літератури часом заглядаю також і в книги класиків світової літератури.

Майже десять років був споживачем алкогольних виробів, намагаючись стати «нормальною» культурно-вживаючою людиною. Відеолекція В.Г. Жданова дала потужний імпульс для формування правильного ставлення до алкоголю, і з січня 2007 року живу тверезо.

Власним прикладом, словом, розповсюдженням правдивої інформації про алкоголь формую тверезе оточення серед друзів, близьких, колег.

Якщо пропонують алкоголь — відмовляюсь. Мотивація проста: етиловий спирт — отруйна і наркотична речовина, тому труїтися сам і отруювати життя оточуючим не буду.

Електронна пошта: e-mail

Максим Анатолійович Литвинов

Народився у 1983 в м. Глухів Сумської області, де і залишаюсь до сьогодні.

Маю дипломи молодшого спеціаліста техніка-будівельника-технолога Глухівського агротехнічного коледжу ім. С.А.Ковпака та бакалавра менеджменту Сумського національного аграрного університету. Приватний підприємець в декількох галузях.

Ціль життя — самоусвідомлення. Захоплююсь здоровим способом життя усередині й ззовні.

З 2003 року перестав вживати будь-які інтоксикації, причина — переосмислення цінностей життя.

Зазвичай не потрапляю в ситуації де пропонують інтоксикації, а якщо потрапляю, то просто відмовляюсь.

Бути прикладом — найбільш ефективна діяльність проти інтоксикацій. Окрім цього приймаю участь, а інколи являюся ініціатором різноманітних акцій та пропаганд здорового образу життя (соціальних, політичних, громадських).

Електронна пошта: e-mail