Івано-Франківськ: ми живемо тверезо

Андрій Борисович Нейман

Народився у 1988 році в м. Бердичів Житомирської області.

Студент Івано-Франківського коледжу фізичного виховання, закінчив ІІІ курс. Займаюсь спортом, професійно — футболом, взагалі люблю всі види спорту. З задоволенням проводжу час з друзями і заохочую всіх жити тверезо, показуючи власний приклад.

У серпні 2004 року Федір Михайлович Калінчук розповів мені про тверезий спосіб життя, що мене дуже зацікавило і змінило мій світогляд.

Тверезий спосіб життя в поєднанні зі спортом — це гармонійний розвиток душі і тіла, який надихає на чудове, прекрасне життя в майбутньому.

Електронна пошта: e-mail

Марія Любомирівна Пахолок

Народилася 3 вересня 1965 року в м. Галич Івано-Франківської області.

Приватний підприємець, валеолог, громадська робота в Івано-Франківському осередку міжнародної федерації бойового гопака.

Вірю Богу. Переконана, що Україну підніме Жінка. Практикую оздоровчі системи Іванова, Дікуля, Норбекова, Жданова, Арабулі, Голтіса... Читаю: Шарма, Крайон, Ассараф, Довгань, Канигін, Каганець, Пилат...

Перші затерті листки самодруку лекцій академіка Углова прочитала в 1982 році. Моя сім'я вільна від алкоголю та фармацевтичного геноциду. Роздано сотні дисків Жданова, роздруківок «Пити, курити — смердом бути!» «Письмо курящей девушке» і т.п.

В Івано-Франківську згуртувала команду однодумців. Наш офіс знаходиться за адресою: вул. Сахарова, 29 к. 1.

Телефон: e-mail; мобільний: e-mail.

Електронна пошта: e-mail

Владислав Валерійович Ковальчук

Народився 10.07.94 у Хмельницькій області.

Освіта: школа №18. Поки що не працюю.

Я підтримую неформальний рух «Стрейт едж» — це свідома відмова від вживання речовин, які руйнують фізичний стан і свідомість людини (алкоголь, сигарети, наркотики).

Захоплення, хобі: книжки, спорт, кіно.

До тверезого способу життя прийшов у травні 2010 року. Побачив, як деградує молодь, і вирішив, що я таким не хочу бути. Вибрав спорт і самовдосконалення.

Якщо під час застілля пропонують алкоголь, принципо відмовляюсь, виражаю тверезу позицію.

Моя діяльність у тверезницькому русі: стараюсь витягнути на шлях тверезості молодь, особливо дівчат.

Електронна пошта: e-mail