Кіровоград: ми живемо тверезо

Сергій Сергійович Костенко

Народився 24.06.1993 у місті Кіровоград.

Навчаюсь заочно у Київській Академії Внутрішніх Справ.

Працюю в Державній Службі Охорони.

Життєві переконання: перш за все, людина має бути розвинена духовно, щоб мати власні погляди на життя. Тверезий спосіб життя — це одне із головних правил в життєвому шляху кожної людини. Коли людина тверезо живе, вона тверезо мислить, тверезо сприймає ситуацію та, знову ж таки, тверезо приймає вірні рішення в різних ситуаціях.

В час з 2008 до 2010 року приймав алкоголь, але потім, коли почав займатись громадською роботою у громадській організації «Нова Хвиля» (з літа 2010 року), почав жити тверезо. Причиною до цього були:

  • нові друзі та нові погляди на життя;
  • бачення шкоди від алкоголю на рівні суспільства;
  • духовне вчення. Почав з нуля вивчати православну віру, саме віровчення;
  • активний спорт, займався важкою атлетикою;
  • почав займатися громадською роботою.

Захоплення, хобі: спорт та громадська робота.

Якщо під час застілля пропонують алкоголь, відмовляюсь та раджу вести тверезий спосіб життя.

Гадаю, що на сьогодні, щоб нація була сильною, вона має бути тверезою та єдиною. Щоб не було різноголосся в різних поглядах серед людей, ми маємо поважати один іншого і підтримувати правильні цінності та закони моралі. На жаль, Україна на сьогодні — одна із найбільш питущих країн Європи та, мабуть, і всього світу. Тому вважаю, що потрібно підвищити до максимуму ціни на алкоголь, а тим, хто дійсно зловживає ним, ввести сурові покарання, навіть якщо це буде позбавлення волі.

Ми маємо піклуватись про наш народ та про нашу країну. Вдячний всім, хто живе тверезо та підтримує тверезий рух. Вірю в те, що ми зможемо подолати цю проблему і наше майбутнє буде тверезим.

Телефон: телефон

Павло Григорович Брайко

Народився 24 грудня 1973 року в м. Сміла Черкаської області.

У 1996 році закінчив Кіровоградський педагогічний інститут (фізико-математичний факультет). Працюю викладачем фізики в Кіровоградському національному технічному університеті. Мене приваблює духовна практика, хороше спілкування, нові бізнес-технології.

До тверезого способу життя мене тягнуло з дитинства, оскільки не розумів, навіщо пити і курити, якщо без цього можна обійтися. З 1997 року повністю відмовився від алкоголю з релігійних переконань (практика бгакті-йоги). Читаю стародавню індійську літературу ("Бгагават Гіта"), а також книги сучасних святих (Джон Фейворс «Лідер нової епохи"). Дуже радий допомагати іншим позбуватися непотрібних звичок через спілкування і підтримку. Чудово, що поруч є друзі, як поділяють мої переконання. За столом, серед рідних і колег по роботі, знають про мої переконання, тому й не вмовляють.

Електронна пошта: e-mail

Юлія Сергіївна Дідковська

Народилася 23.10.1986 в м. Мукачеве Закарпатської області. Пізніше батьки переїхали до Кіровограда.

За професією юрист, але як юрист не працюю. Развиваю своє приватне підприємництво.

На даний момент разом з чоловіком намагаємося служити людям і допомагати іншим прийти до усвідомленого способу життя, що має на увазі тверезість. У рамках практики бгакті-йоги намагаюся розвинути себе як особистість та допомагати іншим.

Мені подобається хороше спілкування та цікаві люди (нецікавих не буває!). Дуже люблю мандрувати. За останні кілька років об'їздила більше, ніж за попередніх 20 років життя. Люблю гарну музику, грати на музичних інструментах. Мій улюблений інструмент — мріданга (давній традиційний індійський барабан). Викладаю вегетаріанські кулінарні курси для всіх бажаючих, тому що дуже подобається готувати.

Від алкоголю відмовилася в 2005 році під впливом релігійних переконань. Мені дуже імпонує ідея тверезого способу життя, і я її розповсюджувала навіть ще до того, як дізналася про існування тверезницького руху. Мене радує, що є люди, які теж хочуть розвивати цей напрямок. Готова допомагати і співпрацювати.

Зараз багато моїх друзів знають, що я не вживаю ніяких одурманюючих речовин, тому навіть не пропонують, а якщо хтось і пропонує, то я кажу, що в мене є принципи, на поступки яким я не піду.

Електронна пошта: e-mail

Іван Олександрович Різник

Народився 05.06.1989 р. у м. Червонозаводське, Полтавської області.

Освіта: Черкаський інститут банківської справи, магістр. Працюю економістом у ТОВ «Друкмаш-Центр».

Життєві переконання: бути оригінальним, бути життєрадісним, у всьому шукати позитив. Захоплення, хобі: аудіотехніка, фототехніка, інформаційні системи, хенд-мейд.

До тверезого способу життя прийшов у 2008 році. Причиною стали лекції професора Жданова.

Якщо під час застілля пропонують алкоголь, категорично відмовляюсь.

Моя діяльність у тверезницькому русі: пропогандував тверезість в інституті, зараз — активіст в дворовому спорті «турнікменів».

Електронна пошта: e-mail

Телефон: number