Коростень: ми живемо тверезо

Андрій Володимирович Венгловський

Народився 20 вересня 1978 року у Коростені.

Бізнесмен, директор «ОРІОН-СІТІ». Захоплююсь активними видами спорту (пейнтбол, настільний теніс).

Патріот України та Українців. Не можу спокійно дивитись, як нас травлять. До тверезого способу життя прийшов наприкінці 2003 року після того як зрозумів, що можу втратити дуже багато, незрозуміло заради чого. Намагаюся, як можу, доносити інформацію оточуючим та друзям.

Якщо під час застілля пропонують алкоголь... Та мені вже ніхто і не пропонує, слава Богу! Раніше просто казав, що не п'ю и точка.

Електронна пошта: e-mail

Валерiй Вiкторович Левiт

Народився 18 серпня 1982 р. у м. Коростень.

Освіта: медичний коледж (м. Житомир).

Зубний технiк; організатор культурних, творчих та розважальних заходів; працюю в IT; dj, звукооператор (молодіжне об'єднання FREEDOM JaM).

Життєві переконання: Ми ті, ким себе уявляємо і утворюємо. Що людина сіє, те і жне. Захоплення, хобі: мiстика.

Свідомо прийшов до тверезого способу життя в 2011 роцi. Прагнув завжди жити тверезо, але остаточно прийшов до цього після перегляду виступу В.Г. Жданова Також маю велику кількість власних переконань і висновків.

Усе життя уникав зустрічей, де головним виступали спиртні «напої». Особи (друзі), які не можуть зустрічатися без цих напоїв, вже морально обдурені «системою" і хворі. Тому моя реакція — проти спиртного.

Моя діяльність у тверезницькому русі: бажаю проводити семінари і вечірки під впливом нашої організації. Є мета нести в маси мудрий і тверезий спосіб життя.

Електронна пошта: e-mail