Козятин: ми живемо тверезо

«ТВЕРЕЗА КОЗЯТИНЩИНА»

Міськрайонна громадська організація «Твереза Козятинщина».

Офіційно зареєстрована 10 лютого 2010 року.

Голова — Юхимець Наталія Миколаївна.

Контактний телефон: телефон

Офіційний сайт організації: www.kazatin.tvereza.info

Федір Михайлович Калінчук

(1954, с. Шепіївка Калинівського району Вінницької області — 2012, г. Казатин)

Викладач здорового і тверезого способу життя, професор Міжнародної академії тверезості, член МНАТ, СБНТ; один із засновників руху «Твереза Україна».

Православна людина. Любив спілкування, пісні, танці, туризм тощо. Улюблена література: «Здоров'я», «Фенікс», «Соратник»; духовна література. Видатні люди, яких поважав: Джек Лондон, Ф. Углов, В. Жданов, В. Биков, Т.Г. Шевченко, М. Шолохов, В. Малик, А. Дімаров та інші.

До рішення жити тверезо прийшов в 1980 році: «Дякувати Богу і школярам, — казав Федір Михайлович, — сам дійшов цієї думки». Якщо пропонували спиртне — відповідав: «Я живу тверезо».

Активно брав участь в тверезницькому русі. Пішов з життя 10 травня 2012 року, передчасно і несподівано для всіх.

Валентина Олексіївна Калінчук

Народилася у 1967 в с. Заозерне Тульчинського району Вінницької області.

Багатодітна мама, бабуся, займаюсь вихованням дітей. У 1992 році змінила погляди на життя, навчилась мистецтву тверезого життя у Федора Михайловича, за що дякую Богу! З тих пір намагаюсь в усьому йому допомагати і підтримувати соратників. Власним прикладом пропагую тверезий спосіб життя.

Якщо пропонують спиртне під час застілля — пояснюю, що з 1992 року живу тверезо, чого й усім бажаю. Мрію про щасливе тверезе життя нашим дітям та онукам. Дуже хотіла б відчути підтримку тверезницького руху з боку держави. Мрію про тверезу Україну!

Ірина Федорівна Калінчук

Народилася у 1993 році в м. Ладижин Вінницької області.

Навчалася в 11 класі Козятинської школи №5, а також у музичній школі, граю на фортепіано. Люблю слухати музику.

Веду тверезий спосіб життя, підтримую тверезницький рух. Із задоволенням проводжу час на з'їздах із соратниками. Дуже хочу, щоб вся Україна була твереза і в майбутньому мої та вста інші діти навіть не знали таких слів як алкоголь, тютюн, наркотик. Я взагалі ніколи не вживала цієї отрути, тому що народилась у тверезій сім'ї і мої батьки виховують мене у тверезому дусі, за що я їм дуже вдячна.

Рідко буваю в нетверезих компаніях, але якщо доведеться, відмову від спиртного можу пояснити так: «Мені це не цікаво, бо знаю, до чого це приводить».

Оксана Анатоліївна Панчук

Народилася у 1974 році у Козятині.

Вчитель англійської мови у Козятинській загальноосвітній школі №4. Вважаю, що моя робота і є для мене хобі. Найбільше задоволення для мене — бачити результати своєї праці.

Про тверезницький рух та тверезий спосіб життя дізналася від Ф.М. Калінчука у 2004 році. Відразу після лекцій прийшла до рішення жити тверезо.

Про відмову від отрути за столом говорю з великим задоволенням.

Нікіта Геннадійович Панчук

Народився у 1996 році у Козятині.

Учень Козятинської школи №4. Захоплююсь багатьма видами спорту, а особливо футболом. Відвідую футбольну секцію, мрію стати професійним футболістом.

Дуже добре ставлюся до тверезості.

Якщо мене запитають, чому я не п'ю спиртного — відповідаю: «Я веду здоровий тверезий спосіб життя».

Олег Якович Юхимець

Народився у 1973 році в с. Блажіївка Козятинського району.

За освітою вчитель музики. Після закінчення Вінницького педагогічного університету три роки пропрацював у школі. Зараз займаюсь бізнесом. Люблю музику, доглядати за бджолами та розводити голубів.

Прийшов до висновку жити тверезо після того, як прослухав курс лекцій Ф.М. Калінчука у січні 2006 року.

Є активним учасником тверезницького руху. З великим задоволенням відвідую зльоти. Вважаю прийняття тверезого, здорового способу життя найбільшим прогресом у моєму житті.

Під час застілля, якщо пропонують випити одну з отруйних речовин, намагаюсь не просто сказати «Ні», а й пояснити, чому; розповісти про тверезницький рух.

Я є переконаним тверезником і впевненою в собі людиною.

Наталія Миколаївна Юхимець

Народилася у 1970 в с. Журбинці Козятинського району.

Голова ГО «Твереза Козятинщина».

Філолог за освітою. Працювала в школі, зараз приватний підприємець. Виховую двох дітей-тверезників, чим дуже пишаюся.

Про тверезницький рух дізналася від Ф.М. Калінчука у січні 2006 року і прийняла тверезий спосіб життя з великою радістю. Можливо, тому, що завжди намагалася вести здоровий спосіб життя. Бігаю щоранку, люблю танці, гімнастику, і взагалі спорт. Також люблю літературу, музику. У вільний час пишу вірші. Свою діяльність у тверезницькому русі вбачаю в просвітницькій роботі.

Відмову від спиртного аргументую тим, що не вживаю отрути, веду здоровий спосіб життя.

Електронна пошта: e-mail

Руслана Олегівна Юхимець

Народилась у 1995 році в м. Козятин Вінницької обл.

Студентка Вінницького училища культури і мистецтв ім. Леонтовича.

Веду здоровий спосіб життя після курсів Калінчука Ф.М. (2006 р), займаюсь активною підтримкою тверезницького руху.

Я точно знаю: не існує жодного аргументу, що виправдав би вживання алкоголю. На даний момент переконала в цьому майже всіх своїх друзів. Але не уникаю компаній, що вживають алкоголь «культурно», бо з власного досвіду знаю, що після того, як скажу, що веду тверезий здоровий спосіб життя, обов'язково знайдеться людина, яка чекала, щоб хтось відмовився, і яка скаже: «О, класно! Я теж не буду!», або почне задавати запитання (і через 1-2 роки приїде на З'їзд).

Електронна пошта: e-mail

Олександр Михайлович Врублевський

Народився у 1958 році в с. Велика Стратіївка Тростянецького району Вінницької області.

Освіта вища, Вінницький педінститут.

Вчитель фізики, Козятинська ЗОШ №5.

Прочитавши книги Ф. Углова та прослухавши лекції В. Жданова, став переконаним тверезником.

Захоплення, хобі: туризм, спортивне орієнтування, краєзнавство. Організував туристський клуб «Орієнтир» в Козятині.

До тверезого способу життя прийшов у серпні 2002 року. Рознуздана реклама алкоголю по телебаченню, доступність і зростання алкоголевживання серед школярів привело до висновку, що геноцид народу не закінчився в 1933 році, а триває і донині. Іде війна проти мене, моїх дітей і їх ровесників. І треба вибирати. Остаточне рішення було прийняте після бесіди з Ф.М. Калінчуком.

Коли під час застілля пропонують алкоголь, я наливаю стакан чистої мінеральної води і кажу: «Я вибираю воду» або «Я не вживаю алкоголь».

Знайомлю школярів, членів турклубу з основами здорового і тверезого способу життя. Я і моя сім'я — живемо тверезо.

Електронна пошта: e-mail