Красилів: ми живемо тверезо

Микола Миколайович Пекарський

Народився 11 березня 1979 р. в м. Красилів.

Спеціальність: системотехнік (обслуговування комп'ютерних систем та мереж). Місце роботи: Красилівський районний суд, посада: головний спеціаліст з ІТ. За релігійними переконаннями християнин-протестант.

Я розумію, що наше суспільство деградує у всіх планах і тому я за здоровий тверезий спосіб життя.

Абсолютно не вживаю алкоголю з 1997 року. Я був тоді студентом аграрного коледжу. Прийняття християнського світогляду в коледжі укріпило мене в рішенні повністю відмовитись від алкогольних «напоїв» в будь-якому вигляді. З тих пір я сам веду тверезий спосіб життя та пропагую його іншим (насамперед власним прикладом). Неодноразово проводив антинаркотичні (антиалкогольні, антитютюнові та антинаркотичні) програми (лекції) в навчальних закладах (школи, ПТУ, релігійні організації).

Дії в ситуації, коли мені пропонують випити під час застілля: мотивую свою відмову тим, що я поборник здорового тверезого способу життя, а також, що я віруюча людина. Бажаю залишатись при ясному розумі і здоровому глузді.

Свою діяльність у тверезницькому русі бачу в поширенні відповідної інформації в мережі інтернет та серед своїх друзів, знайомих, рідних.

Електронна пошта: e-mail