Кривий Ріг: ми живемо тверезо

«ТВЕРЕЗИЙ КРИВБАС»

«Трезвый Кривбасс»

Сайт Криворізької громадської організації «Тверезий Кривбас»:

Ігор Сергійович Мамутов

Народився в 1974 році в м. Джалал-Абад (Киргизька РСР).

Працюю токарем Ремонтно-механічного заводу. Член Секретаріату ВГР «Твереза Україна», координатор тверезницького руху у Дніпропетровській області.

Хоча алкогольної чи тютюнової залежності ніколи не мав, проте маю з цією гидотою особисті рахунки: батько в мене вмер від цирозу печінки, від п'яного вітчима мене в трирічному віці рятували через балкон. Зрозумів, що маю робити, коли проглянув відеолекції активістів-тверезників.

Виконую обов'язки Голови громадської організації «Тверезий Кривбас». Це і моє хобі, і частина моєї головної мети в житті.

А ще в мене є сім'я і чудовий син, заради якого відчуваю обов'язок зробити Україну квітучою. Тому нехай вороги тверезості знають: зроблю все, що зможу — Україну споїти не дам!

Електронна пошта: e-mail

Дмитро Володимирович Лядський

Народився 26 серпня 1983 року у Дніпродзержинську Дніпропетровської області. З липня 2008 року проживаю у Кривому Розі.

Працюю на Північному гірничо-збагачувальному комбінаті слюсарем з ремонту рухомого складу. Захоплююся волейболом, туризмом. Люблю ходити в походи.

Свідомо відмовився від вживання спиртних «напоїв» у 2000 році, коли знайшов ідеї тверезості в Біблії. З тих пір веду здоровий спосіб життя (не п'ю, не палю, не вживаю інших наркотичних речовин). Про тверезницький рух дізнався, коли познайомився з членами організації «Тверезий Кривбас».

Алкоголь завдав великої шкоди моїй родині: від цього «засобу зняття стресу» згорів мій дід; через вживання «вогненної води» пропав безвісти мій дядько. Також я спостерігав стан мого батька, коли він випивав, і як він ставився до сім'ї.

Хочу робити все можливе, щоб допомогти моїм співвітчизникам тверезо дивитися на згубний вплив алкоголю.

Електронна пошта: e-mail

Оксана Володимирівна Лядська

Народилася 28.10.1978 у Кривому Розі.

Працюю головним спеціалістом виконкому районної у місті ради. Християнка. Захоплююся співом і музикою.

Маю негативне ставлення до алкоголю, тому що саме він став руйнівною силою, яка знищила здоров'я, стосунки та майбутнє моїх рідних. Була свідком того, як моя бабуся, що була не в силах боротися з власною залежністю, пила брагу з бідона, який стояв у її ліжка. На той час вона вже вмирала від цирозу печінки. Бабуся — не єдина рідна людина, яка постраждала від алкоголю, але, не дивлячись на це, я сама стала з ним «експериментувати». На щастя, мені було від цього погано: «зелене» обличчя, запаморочення, нудота. Потім були погані вчинки, можливість вжити щось «новеньке» (нові наркотичні речовини), відчуття провини. Озираючись в минуле, можу впевнено сказати, що алкогольні «напої» — це речовини, які дають тільки ілюзію щастя, радості та повноцінного дорослого життя.

Остаточне прийняття тверезого способу життя було в 1999 році, коли дізналася ставлення Бога до алкоголю.

Виконую обов'язки секретаря ГО «Тверезий Кривбас».

Маю досвід в проведенні профілактичних програм серед підлітків 15-19 років.

Електронна пошта: e-mail

Олександр Валерійович Кравчук

Народився 18.11.1980 р. у м. Кривий Ріг.

Дві вищі освіти: Європейський університет (ЄУФІМБ) та Кіровоградський національний технічний університет.

Працюю інженером технічного бюро автотранспортного цеху в ІнГОК, голова молодіжного комітету автотранспортного цеху.

Життєві переконання: здоровий спосіб життя, здорове харчування, спорт, тверезість, рух і саморозвиток, чітке бачення життя.

Захоплення, хобі: філософія, психологія, езотерика тощо.

До свідомого способу життя я прийшов давно, а до тверезого — у 2012 році. З тих пор алкоголь не вживаю. Усвідомив, що це дуже погана звичка. А тверезий спосіб життя дає більше можливостей людині реалізувати себе як Людину!

Не курю.

Якщо під час застілля пропонують алкоголь, я чітко кажу, шо не вживаю алкоголь та іншим пропоную йти моєю стежкою.

Моя мета у тверезницькому русі: якомога більше людей направити на правильну стежку життя.

Електронна пошта: e-mail