Луганськ: ми живемо тверезо

Володимир Григорійович Дрюков

Народився у 1975 році у Луганську.

Приватний підприємець, вид діяльності — апаратний масаж (оздоровчий, терапевтичний). Навчання (заочно): Східноукраїнський національний університет, економіст. Життєві переконання: тверезість, здоровий спосіб життя, дружба слов'янських народів.

Захоплення: зелений туризм, вивчення англійської та польської мови, слов'янська культура; музика: класика, авторська пісня, етнічна (народна), нью ейдж; східна культура; ПР, світова політика, країнознавство. Улюблена література: Чехов, Тургєнєв, Лєсков, Зинов'єв, С. Кара-Мурза, М. Калашніков, О. Платонов.

До тверезого способу життя прийшов післе знайомства з лекцією професора Жданова, яку дали подивитися друзі. Від куріння відмовився ще в 90-і роки. Хочу створити місцеву громадську організацію. Розповсюджую лекції та іншу інформацію серед друзів та знайомих.

Під час застіль, у яких доводиться брати участь, відмовляюся від всього алкоголевмісного, наливаю у свій бокал тільки мінеральну воду, сік, безалкогольні напої.

Електронна пошта: e-mail

Віталій Сергійович Гончаренко

Народився в 1986 році в Луганську.

Займаюся проектуванням внутрішніх інженерних систем. У 2009 р. закінчив Луганський ВНУ ім. Даля і отримав диплом бакалавра по спеціальності інженер-будівельник, раніше закінчив політехнічний коледж ЛНАУ з дипломом молодшого спеціаліста в області теплогазопостачання і вентиляції.

До тверезого способу життя прийшов навесні 2007 року після знайомства з лекцією професора Жданова, яку дав подивитися Якубович Є.О. Від куріння відмовився раніше використовуючи силу волі. Поширюю лекції та іншу інформацію про легальні наркотики серед друзів і знайомих.

Під час застіль, та й взагалі у повсякденному житті, коли мова заходить про спиртне, при першій можливості, ненав'язливо так, намагаюсь дати зрозуміти людині, що травити себе алкоголем не обов'язково (матеріалів з інформацією, слава Богу — достатньо). Своїм прикладом і ставленням до нав'язаних нам міфів про розслаблення вживанням алкоголю у свята і не тільки — людям, в оточенні яких я знаходжуся, хочу показати, що жити тверезо — це нормально!

Я хочу жити в тверезій, прогресуючій Україні — країні, в якій я народився, і в світі в цілому!

Електронна пошта: e-mail

Андрій Павлович Горбунов

Народився 12 вересня 1986 р. в місті Суходольську Луганської області.

По професії будівельник. На даний момент заробляю на життя ремонтом житла. Займаюся пошуком серйознішої роботи.

З відомих мені політичних партій не підтримую жодну. У моїй сім'ї прийнято бути православними, але я не підтримую жодну з релігійних течій. Люблю, коли виходить об'єктивно дивитися на світ. Прихильник міжнаціональної та міжрасової єдності. Я за природний початок людини. Часто відчуваю себе в резервації, не можу зрозуміти, куди я потрапив і чому оточуючі не бачать того, що бачу я. Готовий і буду боротися за себе і за тих, хто зміг розкрити очі.

Як не дивно, я захоплений своєю роботою і своєю професією. Окрім цього я люблю пограти на гітарі, заняття спортом, туристичні походи, хороше кіно і багато іншого, що з натяжкою можна назвати захопленнями.

Перестав вживати алкоголь 10 лютого 2007 після перегляду лекції В.Г. Жданова. Цей виступ вразив мене, і я зацікавився собріологією. Через рік, прочитавши книгу Ф.Г. Углова «Правда и ложь о разрешённых наркотиках», 10 лютого 2008 р. я кинув палити.

Моє завдання на власному прикладі переконати оточуючих в перевагах тверезого способу життя.

Знайомі давно вже не пропонують алкоголь. А на випадок такої пропозиції категоричне «Ні. Не вживаю». Скажу відверто, переконувати когось за святковим столом — це марна трата Ваших дорогоцінних сил.

Електронна пошта: e-mail

Микола Леонтійович Кочубей

Народився 23 червня 1985 р. в м. Луганськ.

Освiта середня — закiнчив Алтайський Механіко-технологічний технікум.

Займаюсь внутрішньою обробкою приміщень. Вивчаю Концепцію громадської безпеки. Записаний до Луганського соціально-молодіжного клубу «КОБ». Мета клубу — ідея об'єднання усіх здорових, патріотично-налагоджених сил в потужний вольовий рух, організацію. До нас може приєднатися не лише той, хто згоден з КОБ, але кожен, хто усвідомлює, що якщо нічого не міняти в житті суспільства, то скоро не стане самого цього суспільства.

Палити кинув у березні 2008.

Свідомо відмовлятися від алкоголю почав влітку 2010.

Новий рік 2011 зустрічав без алкоголю, але все-ж категорично прийшов до тверезого способу життя на початку березня 2011 р. Причина-усвідомлення того, що відбувається в суспільстві, а також лекції Зазнобіна, Петрова, Жданова...

Коли під час застілля пропонують алкоголь — просто відмовляюся (насправді це набагато простіше, ніж може здаватися). А взагалі-то віддаю перевагу тверезим компаніям.

Зі мною можна зв'язатися:

+380668300189

Електронна пошта: e-mail