Львів: ми живемо тверезо

Львівське православне братство «Трезвіння» в честь ікони Божої Матері «Неупиваєма Чаша» при Свято-Троїцькій церкві м. Львова

Почало роботу в день ікони Божої Матері «Неупиваєма Чаша» 18.05.2012. р.

Духівником є протоієрей Володимир Шарабура. Головою Братства призначений мирянин, адвокат Логаш Валентин.

Електронна адреса: e-mail

Володимир Анатолійович Торчинюк

Народився 20 серпня 1986 року в місті Луцьку.

Член Секретаріату ВГР «Твереза Україна», координатор тверезницького руху у Львівській області.

Навчаюся у Львівському Державному Університеті Фізичної Культури, а також працюю тренером з боксу. Проживаючи декілька років у чудовому древньому місті Львові, я позбувся шкідливих звичок та здобув нові духовні цінності.

Я практикуючий християнин і мої життєві переконання це: 1) Без Бога ні до порога. 2) Не галасливими словами, а тихою невтомною працею любіть Україну, працюйте, вчіться, тренуйтеся. 3) Ніколи не здаватися!

Після навчання у Федора Михайловича Калінчука у Львові 2010 року я взагалі не вживаю алкоголю. За це йому дуже вдячний.

Систематично займаюся боксом, зранку бігаю та обливаюся холодною водою. Веду ЗДОРОВИЙ та ТВЕРЕЗИЙ спосіб життя. Хочу подати хороший приклад УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ тому, що Україна для мене найдорожча країна у світі. Ми повинні стимулювати гармонійний розвиток нашої держави: духовний, фізичний та інтелектуальний.

Коли мені пропонують алкоголь, я відмовляюся. Пояснюю, що я не ворог своєму здоров'ю та хочу показати хороший приклад.

Електронна пошта: e-mail

Тарас Миколайович Шотік

Народився 5 червня 1985 року у м. Берестечку Волинської області.

Аспірант Національного університету «Львівська політехніка», інституту економіки і менеджменту.

Інтереси: наукова діяльність у професійній сфері, література (екзистенціалісти — Ремарк, Гемінґвей, Екзюпері; також ціную Достоєвського, Гашека, Пєлєвіна; із сучасної української літератури — Дереша, Андруховича, Кожелянка, Водічку) та художнє мистецтво, класична та рок-музика (Вівальді, Бетховен, Моцарт, “Lacrimosa”, “Холодне сонце”), джаз, психологія, спорт, комп'ютерна та ін. техніка, саморозвиток, публіцистика на суспільно-політичну тематику, філософія.

Особливою набожністю не вирізняюся, хоча мої конфесійні симпатії мігрували від православ'я до греко-католицизму. Політичні переконання — до усіх політиків за визначенням ставлюся із пересторогою, вважаю, що уся владна «еліта» без винятку веде Україну до колапсу. На мою думку, лише активне та відповідальне громадянське суспільство здатне порятувати цю державу, а воно не є можливим у алкоголізованій та наркотизованій країні. Кредо: «У нас можна відібрати Україну, але неможливо відібрати нас в України».

Тверезий спосіб життя імпонував давно, але остаточно і повністю відмовився від алкоголю наприкінці 2007 року — спонукав перегляд відеолекції пана Жданова

Під час застіль завжди маю достатньо мужності у БУДЬ-ЯКІЙ компанії відстояти свою позицію принципово тверезої людини. Основний аргумент: «Я заробляю на життя мізками і занадто ними дорожу, щоб отруювати». Участь у тверезницькому русі поки що обмежується бесідами просвітницького характеру із знайомими та ріднею. В перспективі планую опанувати матеріал досконало з тим, щоб мати можливість більш кваліфіковано й у більшому масштабі проводити роз'яснювальну роботу.

Електронна пошта: e-mail

Володимир Степанович Пилат

Народився 15 вересня 1955 року у м. Львів.

Президент Міжнародної Федерації Бойового Гопака.

Справа життя — бойові мистецтва. Вперше спиртне спробував в 35 років, згодом розчарувався в ньому і продовжую далі жити тверезо. Поштовхом до прийняття тверезого рішення стало усвідомлення того, що моя Держава в небезпеці. Утверджую здоровий спосіб життя.

В Школі Бойового Гопака як в Україні, так і поза її межами заборонено вживати алкоголь, тютюн, наркотичні засоби та все те, що підриває здоров'я людей.

М. Львів вул. Стефаника, 8/10, тел. 067 97-59-300.

Електронна пошта: e-mail

Аліна Віталіївна Панчошник

Народилася 1 лютого 1988 року у місті Броди Львівської області

Навчаюся на 5-му курсі ЛКА (факультет «Міжнародні економічні відносини»). Тимчасово проживаю у Львові. Ще з дитинства виховуюся у дусі греко-католицизму. Щодо політичних поглядів — то мабуть, все ж таки, надам перевагу неоконсерватизму. В душі інтернаціоналіст.

Захоплююся пішим туризмом та катанням на лижах. Особливої насолоди отримую від християнських прощ. Найзаповітніша мрія — піша проща до Межигір'я та Єрусалиму.

Свідомо прийшла до тверезого життя у 2004 році після перегляду лекції професора Жданова і власних довгих досліджень. Тепер навіть цукерки з лікером не їм! Спочатку те, що ти змінився, а інші — навіть не хочуть спробувати, було психологічно важко. Але вже через 2 роки значно підвищився імунітет і зникли депресивні настрої.

Перші роки в тверезості намагалася всіх переконати не вживати алкоголю. Більшість не слухала, проте одну людину вдалося врятувати.

Вважаю своїм обов'язком допомогти іншим відчути це щастя — бути насправді вільним.

Аргументація свідомого вибору тверезого життя — мої діти повинні бути здорові. Отруєння мені просто не потрібне, і я б Вам не рекомендувала: ну хіба Вам набридло бути щасливими і здоровими?!

Електронна пошта: e-mail

Сергій Ігорович Вус

Народився 1 лютого 1982 року у м.Львові.

У 1999 році закінчив СШ № 21 м. Львова та наступного року був призваний у лави Збройних Сил України. Службу проходив в 95-ОАМБр в/ч А-0281 м. Житомир.

Я щасливий! Я християнин, і цим пишаюся. У 2009 році я увірував в Ісуса Христа як свого Господа та Спасителя, що спонукало мене глибоко переоцінити своє життя. Тоді я позбавився таких шкідливих звичок як тютюнопаління, вживання алкоголю (отрути), також Ісус звільнив мене від залежності від азартних ігор. Відтоді помітив значне покращення здоров'я.

У тому ж році став співзасновником МГО «ЦУНАМІ», яка займається проведенням профілактичних занять у навчальних закладах Львівської обл., попереджаючи такі негативні явища як вживання алкоголю та нікотину. Також навчаюсь у «Львівській комерційній академії», спортсмен — займаюсь боксом, а також кожного ранку бігаю та обливаюсь холодною водою.

Моє гасло: «Ніколи, ніколи, ніколи не здаватись» і навіть якщо уступився в житті, то я завжди спробую встати ще раз, ще раз і ще раз

Вперше спробував пиво у 6-річному віці, горілку — у 8-му класі. Саме через вживання алкоголю постійно потрапляв в неприємні життєві ситуації.

Мені було 27 років, коли я дізнався правду про систему, яка створена для заробітку грошей через знищення нашого здоров'я.

Своїм обов'язком вважаю донесення до нашої молоді правди про жахливі наслідки вживу алкогольних, тютюнових, наркотичних виробів, тобто пропаганду здорового способу життя. Кожна людина повинна почути правду про страшну систему знищення людського потенціалу через поширення думки, нібито алкоголь, тютюн це круто і модно.

Електронна пошта: e-mail

Оксана Ярославівна Устрицька

Народилася 14 квітня 1985 року у Львові.

З 2004 року активно займаюсь громадською та політичною діяльністю (ЛМГО «Українська Народна Молодь», ВУС ЛГРО «Просвіта», Українська Народна Партія, Форум молодих лідерів України).

З 2007 року є членом ЛМГО «Інститут Громадського Лідерства». На даний час — керівник проектів ІГЛ.

Завершую здобувати другу вищу (педагогічну) освіту. Влітку 2009 року зрозуміла своє призначення в житті, збагнула, що саме я можу дати цьому світу... І це насправді величезне щастя — розуміти, для чого ти тут живеш! Дякую Богу за цей дар!

"Гарно вихована, поміркована, успішна та мисляча людина": так про мене говорять оточуючі. Це вірно, проте ще не вся характеристика...

На початку 2010 року мала радість познайомитись з Федором Михайловичем Калінчуком, який приїхав у Львів читати лекції про тверезий спосіб життя. П'ять зустрічей, які я відвідала, настільки глибоко мене вразили, що змінили моє ставлення до власної безпеки життя.

У квітні 2011 буде рік, як я живу тверезо, чим дуже пишаюсь! А причини цьому насправді прості: я хочу мати здорових дітей, здорову сім'ю, самостійно приймати рішення та розбудовувати свою Україну!

2010 був роком змін для мене: стала жити тверезо, подолала страх перед водою — навчилась плавати, почала танцювати (вальс, сальса) тепер уже і рок-н-рол. І що найголовніше, займаюсь своїм улюбленим надзвичайно відповідальним покликанням — виховую нове покоління ВЕЛИКИХ УКРАЇНЦІВ, з якими вважаю за потрібне змалку говорити про тверезий та здоровий спосіб життя!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Електронна пошта: e-mail

Роман Йосифович Семенів

Народився 30 квітня 1981 р. в с. Заводське Буського р-ну Львівської обл.

Раніше я просто існував без цілі: ходив на роботу, потім прогулював зарплату, і так по колу день за днем. Часто задавав собі питання, для чого я живу, але так і не знаходив відповіді на нього. Я завжди вважав, що за допомогою грошей можна вирішити будь-які проблеми.

До зустрічі з Богом я був бідний, залежний, загублений у цьому світі як особистість. Мрії про самогубство не покидали мене. Гулянки, пусте проведення часу, алкоголь все більше затягував та знищував мене як особистість. Але найстрашнішою моєю залежністю були азартні ігри (карти, казино, ігрові автомати, букмекерські контори, лотереї та інші речі, з допомогою яких, як я вважав, можна легко збагатитись).

Бажання виграти та відігратись після програшу керували мною. Пізніше я вже не відчував задоволення від виграшу чи програшу, практично у мене була повна відсутність емоційного задоволення. Це був найстрашніший період в моєму житті. Я оформлював на себе велику кількість кредитів і ці кошти відразу витрачав на азартні ігри. Я був просто частинкою натовпу, яку поглинула суєта цього світу.

Але увесь цей час десь глибоко в серці я розумів, що так не можна жити постійно, у мені жевріла віра, що є вихід, і що я виберусь з цієї пустоти. Я постійно думав, як вирішити свої проблеми, але навіть не здогадувався, що вихід можливий лише через Господа.

Моє життя змінилось в один момент 4 серпня 2008 року, коли я знайшов відповіді на всі свої запитання та шляхи вирішення своїх проблем.

Зараз я є Вільним, Щасливим, Багатим і добре знаю, в чому сенс мого життя. Займаюся спортом (футболом), систематично бігаю та обливаюсь холодною водою. Навчаюсь у Інституті Громадського Лідерства. Я співзасновник Львівської молодіжної громадської організації «Цунамі», де займаюсь пропагандою здорового способу життя, беру активну участь в громадській роботі, крім того працюю приватним підприємцем. Тепер я сам допомагаю людям, які мають такі ж проблеми, як і я раніше. Все це я роблю для того, щоб наша ненька Україна процвітала і тут жили тверезі, здорові, свідомі, щасливі та духовно багаті люди, а не зруйновані сім'ї та діти-сироти.

Якщо в компанії мені пропонують випити алкоголь, я відповідаю, що обрав тверезий спосіб життя, а вживання алкоголю породжує лише розчарування та проблеми.

Користуючись можливістю, хочу висловити подяку ГО «Посол +» і її голові Лесі Романівні Олексюк за велику любов до людей, а також Роману Ревку, який допоміг мені вирватись з рабства вищезгаданих залежностей.

Велика подяка також Федору Михайловичу Калінчуку за навчання, яке проходило літом 2010 року у Львові, під час якого я розширив базу своїх знань про тверезий та здоровий спосіб життя.

Мої життєві переконання:

Банкрут — це тимчасово, бідність — це назавжди.

Проблема — це шанс.

Життя без проблем — це просто міраж.

Життя не навчить, якщо немає бажання порозумнішати.

Електронна пошта: e-mail

Ярослав Васильович Стасів

Народився 1986 р. у м. Львів.

Освіта: Львівський національний університет ім. І.Франка, історичний факультет, спеціальність «Історія».

За переконаннями — людинолюб. Мої хобі: старовина, книги, нумізматика, риболовля, плавання, психологія.

До свідомо тверезого способу життя я прийшов у 24 роки. Поштовхом до цього стало бажання знати і поширювати правду про спиртовмісні отрути, а також жахлива картина проблем, пов'язаних із вживанням алкоголю у нашій Батьківщині.

Коли пропонують алкоголь, відповідаю: «Я живу тверезо!», «Живу без отрут».

Діяльністю у тверезницькому русі займаюся третій рік. За цей період я порозумів, що лише тверезість врятує нашу Україну і зробить її великою та сильною країною. Працюю викладачем історії в училищі, займаюся дослідженням історії руху за тверезість.

Мій блог: tverezujblog.blogspot.com

Електронна пошта: e-mail

Віталій Сергійович Бондаренко

Народився 7 жовтня 1984 року у м. Червонограді Львівської області.

У 2006 році закінчив НУ «Львівська політехніка», напрямок комп'ютерні науки. Працюю розробником програмного забезпечення.

Проживаю у Львові.

Я вірю в Бога. Вірю в сотворення світу. Я практикуючий християнин греко-католик.

Постійно перебуваю в пошуках істини. Моє життєве кредо: кожна людина — коваль свого щастя, але і оков також.

Мої захоплення: спорт (плавання, біг, бокс, катання на лижах, рафтінг), читання книжок, гра на скрипці, класична музика (особливо опера), подорожування.

Я є великим прибічником здорового способу життя: живу тверезо, практикую сироїдіння, голодування, обливання холодною водою, правильне дихання, займаюсь різними видами спорту. Являюсь експертом у правильному харчуванні.

Після перегляду лекції Жданова про алкоголь я змінив свої погляди на спиртне та інші наркотики. Хоча, продовжував час від часу вживати алкоголь, дуже і дуже рідко.

В червні 2011-го року після лекції Федора Михайловича Калінчука остаточно відмовився від цієї наркотичної отрути. Тепер я СВІДОМО ТВЕРЕЗИЙ УКРАЇНЕЦЬ.

Електронна пошта: e-mail

Олеся Андріївна Максимець

Народилася 29 жовтня 1988 р.

Закінчила ЛНУ ім. І.Франка, факультет міжнародних відносин. Навчаюся в Інституті Громадського Лідерства.

Захоплення: українська вишивка, читання книг, музика...

Найщасливіша в світі, бо знайшла істину! Живу з вірою в Бога. Стараюсь вести активну громадську діяльність.

Дуже рада, що змогла пройти тренінг з собріології у Львові, який проводив Федір Михайлович Калінчук. Він відкрив мені всю правду про алкоголь, цигарки та інші жахливі речі. Ми вживаємо їх щодня та навіть не задумуємось про жахливі наслідки в нашому житті.

Після тренінгу свідомо прийшла до тверезого способу життя, бо надоїло жити в системі хибних цінностей, тобто жити «як всі».

Як мудра жінка, хочу створити щасливу сім'ю і насправді жити в ТВЕРЕЗІЙ УКРАЇНІ.

Коли мені пропонують вживати алкоголь або тютюн, моя відповідь проста: «Я обрала СВІДОМО ТВЕРЕЗИЙ спосіб життя!»

Електронна пошта: e-mail

Андрій Григорович Кусій

Народився 31 жовтня 1988 р. у м. Броди.

Живу у Львові, допомагаю гостям краще пізнавати це прекрасне місто (екскурсовод).

В житті ціную мир, взаєморозуміння та здатність тверезо мислити. Цікавлюся вивченням історії рідного краю, мандрівками, психологією, самовдосконаленням.

Остаточно зрозумів суть алкогольної проблеми та відмовився від цього лайна на початку 2009 року. Цьому посприяли лекції В. Довганя та В. Жданова.

Під час застілля різко відмовляюсь пити, пояснюючи тим, що веду здоровий спосіб життя. Деколи люди дивуються, немов бачать інопланетянина. Прикладом життя переконую інших людей у перевазі тверезого життя.

Переконаний, що з нав'язаними «традиціями» треба вести безкомпромісну боротьбу. Все більше людей має розуміти, що пити й палити — це аж ніяк не нормально. Бажаю соратникам успіхів у боротьбі з «легальними» наркотиками!

Електронна пошта: e-mail

Олександр Святославович Петрів

Народився 5 серпня 1974 року у Львові.

Навчався в СШ №21 у Львові. У СПТУ №53 здобув професію автослюсаря. Вищу освіту та професію тренера-викладача здобув у Львівському державному інституті фізичної культури. З 1997 року служу в Збройних Силах України на посаді спортсмен-інструктор спортивного клубу армії. Присвоїли звання майора. З 12-ти років займаюсь спортом — кульовою стрільбою (пістолет). Заслужений майстер спорту, олімпійський чемпіон (Пекін-2008). Практикуючий християнин. Життя за Божими заповідями — єдине, що може врятувати світ, що потопає у злі, розпусті, гордині, поклонінні золотому тельцю.

Люблю їздити на велосипеді. Ним і пересуваюсь по місту. Щоранку бігаю по паркам на дистанції 10-12 км. Дивлюся пізнавальні телеканали. На змаганнях закордоном роблю відео- та фотозйомки міст. Стараюсь жити своїм розумом, як вільна людина, а не дивитись, як живуть усі. З 2002 року перестав вживати м'ясо. Шкода тварин! Сприймаю їх рівними людині. Життя — чи то людське, чи то тваринне — унікальне явище, і ми не маємо права відбирати у когось життя без крайньої потреби (такої як захист Батьківщини чи виживання у суворому кліматі).

Тютюн спробував у шкільному віці, пару цигарок викурив. Така ж гидота, як і пиво. Коли мені, школяреві, сказали, що від паління цигарок можна отримати рак ротової порожнини, більше не палив. Протягом життя я кілька разів вживав алкоголь. Особливо вкарбувалось у пам'ять те, що після випитих 100 грамів горілки на випускному шкільному вечорі наступного вечора мені хотілося знову випити горілки. Це мене здивувало і дещо налякало. Останній раз я влив у себе цю гидоту у віці 24 років, коли «святкував» присвоєння звання старшого лейтенанта. Досі соромно за безпричинний регіт після застілля. Проаналізувавши ситуацію, я згадав слова свого першого тренера: «Спорт та алкоголь, тютюн — несумісні речі». З того часу не труюся алкоголем на жодному святі. Усвідомив, побачив як багато лиха приносить алкоголь. Мабуть немає в Україні сім'ї, де хтось із родичів не постраждав би від алкоголю.

Я як професійний спортсмен знаю, що алкоголь і тютюн знищують здоров'я людини. Коли мені пропонують алкоголь я відповідаю, що не вживаю наркотиків. Як став олімпійським чемпіоном, став брати активну участь у відкритті масових спортивних свят, де закликаю українців до спорту та здорового способу життя.

Я закликаю всіх професійних спортсменів України до тверезого способу життя! Закликаю вас показати приклад молодому поколіню українців, які будуть представляти Україну на світових змаганнях! Закликаю не продаватися за гроші алкогольним та тютюновим компаніям, які на вашому авторитеті, який ви здобули своїм потом та кров'ю, йшовши роками, заробляють мільйони євро! А від розрекламованого від вашого імені і випитого алкоголю чи зкуреного тютюну, беручи негативний приклад, помирають мільйони українців.

Електронна пошта: e-mail

Андрій Ігорович Вус

Народився 3 січня 1988 року у м. Львові.

Навчався у 8-й школі. Закінчив НУ «Львівська політехніка». Спеціаліст по виробництву електронних апаратів. 13 років займався боксом. Багаторазовий переможець з боксу у Львівської області, переможець міжнародних змагань у Польщі, Молдові, Німеччині, Франції, Україні. В 20 років виконав звання майстра спорту України. Працюю організатором корпоративних вечірок, весіль, дискотек та інше. Виступаю як ведучий на прізвисько МС Vu$ik.

Люблю грати в футбол, баскетбол, теніс, шахи, та інші види спорту, люблю бути всюди першим, рифмувати словами, веселитись, сміятись і нічого не боятись! Ціную і радію за те, що маю, але стараюсь досягнути більшого! Мій девіз: «Бити в ніс, кров тече — бити ще».

Вперше алкоголь попробував в 14 років. Потім вживав його рідко, але чітко. В 23 роки відвідав лекцію про шкідливість алкоголю, тютюну, наркотиків для організму людини, яку проводив Роман Ревок, і після цього не труюсь алкоголем. Зрозумів, що алкоголь — це наркотик, який забирає моє здоров'я і гроші. А також, що весело жити і відпочивати можна без цієї гидоти, яка знищує мою націю!


Щоб жити в Україні красиво,
Нам не потрібно труїтися пивом!
Ми весело відпочиваємо,
І алкоголь не вживаємо!
Будемо тверезо на світ дивитись,
Гарно танцювати, співати, веселитись!
Мене звати Vu$sik еМСі,
Живіть тверезо усі!!!

Тримайте себе завжди у хорошій формі!

Загартовуйтесь, читайте та займайтесь спортом!!!

Валентин Владиславович Можар

Народився 17 лютого 1996 року у Львові.

У 2011 році закінчив СШ №92. Навчався у Львівському вищому професійному училищі №48 за спеціальністю касир. Зараз мені 18 років, і я ніколи не труївся тютюном. Впродовж останніх чотирьох років займаюсь громадською діяльністю, зокрема є активістом Автономного Опору.

З «Тверезою Україною» познайомився, коли ми з ГО «Здоровий спорт українських вулиць» спільно проводили пробіг на 30 кілометрів у місто Винники. Від того часу веду тверезий і здоровий спосіб життя. Не можу з боку дивитися, як держава та буржуї отруюють алкоголем та тютюном мою Націю, та заробляють на смертях мільярди гривень. Тому ми з друзями пропагуємо тверезий спосіб життя серед молоді, проводимо спортивні турніри, алкорейди, розклеюємо листівки з тверезницькими лозунгами.

Крім цього цікавлюсь програмуванням, військовою справою, займаюсь спортом (мікс-файтом). Вцілому я різносторонньо розвинута людина. Основною ціллю свого життя бачу створення здорового, тверезого, рівноправного, безкласового суспільства. Майбутнє належить тим, хто вірить у свої мрії!

Електронна пошта: e-mail

Лада Орестівна Кондратюк

Народилася 27 лютого 1968 р. у смт Підбуж (Львівська обл., Дрогобицький р-н).

Освіта фармацевтична, Львівський медінститут; психологічна, Львівський університет Франка. Працюю фармацевтом в аптеці.

Життєві переконання: мені найбільш співзвучні три заповіді Шичка:

  • Спіши робити добро.
  • Якщо не я, то хто?
  • Вибрався сам — допоможи іншим.

Захоплення, хобі: психологія, рукоділля, велосипедні подорожі, дуже люблю тварин.

До тверезого способу життя прийшла у 2013 році. Послухала лекцію В.Г. Жданова — і прозріла.

Коли під час застілля пропонують алкоголь, кажу: «Я живу виключно тверезим життям!»

Моя діяльність у тверезницькому тверезницькому русі: намагаюсь інформувати людей, які приходять в аптеку. Але цього дуже мало. Сподіваюсь широко вести профілактичну роботу серед молоді, щоб уберегти нашу Вітчизну від деградації і винищення.

Електронна пошта: e-mail