Миколаїв (Львівська обл.): ми живемо тверезо

Ірина Миколаївна Охабська

Народилася 7 вересня 1972 р. в місті Миколаїв Львівської області.

Здобула вищу освіту у Львівському політехнічному інституті, займаюся бізнесом: реалізовую книги, канцтовари, бухгалтерські бланки. Являюсь головою громадської організації "Братство тверезості" при церкві Успіння Пресвятої Богородиці УАПЦ у м. Миколаєві. Читаю духовну літературу.

Свідомо до тверезого способу життя прийшла, коли пізнала істинного Бога. Якщо я на Святій Літургії удостоїлась спожити утаємничені, найсолодші, найцінніші, найдорожчі скарби — самого Ісуса Христа, що ласкаво з любов'ю і турботою запрошує нас це зробити для нашого ж з вами спасіння, то мені не потрібна після цього чарка алкогольної отрути. І не можна ставити в порівняння відчуття божественного запаху ладану, який приємний Богові і проганяє злих бісівських духів, з їдким наркотичним тютюновим димом. Християнська мудрість каже, що не можна служити двом панам і приймати одночасно чашу Божу і бісівську.

Дякую протоієрею Роману Сотнику — настоятелю храму Успіння Пресвятої Богородиці УАПЦ у м. Миколаєві — за організацію семиденного науково-практичного семінару з собріології, який провів у травні 2013 року собріолог Юрій Григорович Оробець. Отримана наукова інформація про хімічні інтоксиканти збагатила та утвердила мене в правильному виборі тверезого способу життя. Я усвідомила, яку жахливу, згубну дію на організм людини мають алкогольна та тютюнова отрути. Як християнка прагну, щоб мої чоловік та сини жили свідомо тверезим, повноцінним життям, щоб українська нація вибрала шлях благословення, а не прокляття, тобто шлях тверезості, бо це шлях до Бога, який передбачає постійну духовну бадьорість, спостереження за своїми думками, почуттями, вчинками.

Коли мені пропонують випити алкоголь, я відповідаю, що я як свідомо твереза жінка, мама та Українка, не маю морального права показувати негативний приклад.

Електронна пошта: e-mail