Новоград-Волинський: ми живемо тверезо

Валерій Віталійович Одарченко

Народився у 1982 році в м. Новоград-Волинський.

Православний християнин. Люблю подорожувати, відкривати для себе щось нове; слухаю українську музику, читаю пригодницьку літературу. Приватний підприємець (виготовлення жестяних виробів).

Про тверезий спосіб життя дізнався від брата в 2005 році, коли сам був «культуропитейщиком» і мав шкідливу звичку тютюнопаління. У в жовтні 2005 року пройшов курс за методом Г.А. Шичко у Ф.М. Калінчука, після чого почав жити тверезо. Бажаю допомогти іншим стати на шлях тверезого життя. Повірте, не пошкодуєте про свій вибір!

На пропозицію отруїтися алкоголем відповідаю: «Я не настільки легковажний, щоб ризикувати своїм життям. Адже воно дається лише один раз».

В'ячеслав Валерійович Мельник

Народився 5.05.1987 у с. Городниця, Новоград-Волинський р-н.

Молодший спеціаліст-юрист (Новоград-Волинський економіко-гуманітарний коледж), нині вчуся заочно в Карпатському університеті ім. Августина Волошина і в Ужгородській Українській Богословській Академії ім. Св. Кирила і Мефодія.

Готуюся до вступу на військову службу за контрактом.

Життєві переконання: життя дане на добрі справи; воно дається тільки раз і треба його прожити так, щоб не було боляче і соромно. Православний.

Захоплення, хобі: риболовля, легка атлетика, шашки, шахи, вишивка, бадмінтон, футбол, настільний теніс, волейбол, стрільба з пневматичної гвинтівки, збирання грибів, читання, юриспруденція, фортепіано, вишивка, різьба по дереву, читання, шашки, шахи...

Свідомо прийшов до тверезого способу життя у років 15 і відтоді все сильніше й сильніше переконуюсь у правильності вибору.

Спочатку причиною прийняття такого рішення був приклад тверезих батьків і їхні настанови, пізніше — лекція проф. Жданова й інші матеріали на дану тематику.

Якщо під час застілля пропонують алкоголь — відмовляюся і коротко пояснюю, чому. Але таке трапляється вкрай рідко, бо моє оточення звикло до того, що я тверезий, і під час свята таких пропозицій практично не надходить.

Поширюю відеозаписи лекцій, на яких розкривається пагубність вживання алкоголю, тютюну й наркотиків для особистості, держави і людства в цілому, подаю приклад здорового способу життя.

Електронна пошта: e-mail