Одеса: ми живемо тверезо

Громадський рух «ТВЕРЕЗА ОДЕСА»

Телефони:
e-mail; e-mail (Надія).

Катерина Ігорівна Ладович

Народилася у 1992 році у Ладижині.

Студентка першого курсу Одеського державного університету внутрішніх справ.

Про свідому тверезість дізналася з дитинства від батьків. Підтримую тверезницький рух. Із задоволенням проводжу час на з'їздах з соратниками.

«Нетверезників» не уникаю — навпаки, показую їм приклад тверезого життя.

На запитання «Чому не п'єш?» відповідаю запитанням «Навіщо? Смисл?!»

Електронна пошта: e-mail

Василь Васильович Гандзюк

Народився 14 січня 1980 р. в селі Суворовському Тульчинського району Вінницької обл.

Православний християнин. Будівельник. Про тверезий спосіб життя дізнався з лекції В.Г. Жданова у 2008 р.

Коли пропонують випити, відмовляюсь впевнено і рішуче, аргументи — залежно від ситуації.

Електронна пошта: e-mail

Костянтин Олексійович Рахманюк

Народився 21 грудня 1987 року у м. Одеса.

Освіта неповна вища, Одеський Державний Екологічний Університет. Працюю дизайнером.

Життєві переконання: роби, як треба — а там будь, що буде. Захоплення, хобі: Малювання, моделювання, комп'ютерні технології

До тверезого способу життя прийшов наприкінці 2009 року. Причиною стала лекція Жданова + розуміння того, що треба прагнути поліпшити рівень життя навколо себе, а як відомо — починати потрібно з себе...

Якщо під час застілля пропонують алкоголь, ставлюся до цього спокійно, пояснюючи свою позицію в даному питанні.

Електронна пошта: e-mail

Надія Миколаївна Козицька

Народилася 20.10.1987 в Одесі.

Освіта вища, магістратура, Одеська національна академія харчових технологій.

Життєві переконання: дива трапляються, але для цього потрібно багато та завзято працювати. Хоббі: Парусний спорт.

До тверезого способу життя прийшла в середині 2010 року. Поштовхом до повної відмові від алкоголю стали лекції проф. Жданова, а основною причиною — створення сім'ї та сумісне з чоловіком бажання прожити довге життя і мати здорових дітей.

Більшість друзів уже знають мою позицію з цього питанню і алкоголь не пропонують, а новим знайомим пояснюю, що алкоголь — не харчовий продукт, а наркотична речовина.

Приймаю активну участь в тверезницькому русі, зокрема планую проведення лекцій і роздавання матеріалу з тверезості в освітніх закладах починаючи з дитсадків і закінчуючи інститутами.

Електронна пошта: e-mail

Микола Олександрович Кордун

Народився 1 травня 1990 р. в Одесі.

Освіта середня спецiальна, Одеське мореплавське училище. Працюю елоктромеханiком, ринок непродовольчих товарiв.

Життєві переконання: в здоровому тiлi — здоровий дух! Захоплення, хобі: стрибки з парашутом, мотоцикли, самовдосконаленя, навчання.

До тверезого способу життя прийшов зовсiм недавно. Набридло себе вбивати i спостерiгати, як це роблять iншi.

Якщо під час застілля пропонують алкоголь, вiдмовляюся. Хочу допомагати у тверезницькому русі.

Електронна пошта: e-mail

Ігор Олегович Перець

Народився 4 листопада 1986 р. у Молдові (тепер — Наддністрянщина), м. Бендери.

Освіта: м. Одеса, ОНПУ — Iнститут комп'ютерних систем. Інженер з впровадження новоi технiки та технологii на водолазному суднi, за сумiсництвом матрос.

Життєві переконання: не подобається життя або бажаєш кращого? Почни з себе! Хевi метал!

Захоплення, хобі: танцi бальнi — 10 рокiв, брейк данс — 5 рокiв, театр пластики та жесту — 7 рокiв, граю на гiтарах рiзних та спiваю (записую вдома).

До тверезого способу життя прийшов пiдсвiдомо, йшов до цього декiлька рокiв (читав «Удар Русских Богов" та iн.), та свiдомо приблизно 15 лютого 2012 року почав нове життя без тютюну та етiла, хай йому грець!

Причиною був гарний приклад друзів, що вже два роки так жили, та останнiми краплями були лекцiї Маюрова, Кривоногова, Жданова.

Моя діяльність у тверезницькому русі: рядовий.

Якщо під час застілля пропонують алкоголь, пишаючись та бадьорим голосом кажу, що живу тверезо! Намагаюся за зручноi нагоди довести чому — «крапаю на пiдсвiдомiсть», так би мовити...

Електронна пошта: e-mail

Вiкторія Анатоліївна Березанська

Народилася 9.11.74 в Одесі.

Освіта середня. Інструктор з класичної йоги.

Життєві переконання: здоровий спосіб життя.

Захоплення, хобі: пешiй, горний та вело-туризм.

До тверезого способу життя прийшла з малих рокiв (неблагополучна сім'я, батько і брат алкоголіки, батько помер вiд пьянства).

У застіллях, де є алкоголь, беру участь рідко, багато знайомих ведуть здоровий спосіб життя. Але якщо й трапляється, то спокійно, просто пояснюю, що я не вживаю алкоголю.

Моя діяльність у тверезницькому русі: розповiдаю про шкідливiсть вживання алкоголю, куріння тощо.

Електронна пошта: e-mail

Роман Євгенович Мусенко

Народився 14.07.72 р. у м. Донецьк.

Освіта вища, СГПІ, м. Слов'янськ. Працюю заст. дир. Південної регіональної дирекції Страхової компанії «Allianz Украина».

Життєві переконання: віра в Господа Ісуса Христа необхідна кожній людині.. Захоплення, хобі: викладання історії церкви, тлумачення книг Священного Писання, проповідь Євангелія, опіка.

До тверезого способу життя прийшов у 1999 р. у С-Петербурзі. Увірував в Ісуса Христа, дізнався, що алкоголем і тютюном руйную себе і порушую заповідь Бога.

Зазвичай я не присутній на застіллях, але якщо трапляється бути поруч, то активно кажу про шкідливість й наслідки, а сам, звичайно, відмовляюся. В рамках християнської проповіді я пояснюю згубність всіх шкідливих залежностей і вказую на шлях звільнення від них — віра в Бога, а також особистий приклад моєї родини та оточення.

Електронна пошта: e-mail

Олександр Васильович Михайлик

Народився 25.05.1987 р. в с. Вишневе Пирятинського району, на Полтавщині.

Навчався в мальовничому місті, колисці української культури — Полтаві — Національному технічному університеті імені Ю. Кондратюка. Зараз працюю торговельним представником у відомій торгівельно-промисловій компанії.

Твердо переконаний, що життя потрібно проводити, насолоджуючись кожним моментом, кожним подихом. Дарувати позитивний настрій людям і підтримувати їх у тяжкі хвилини. Найбільшими цінностями вважаю сім'ю, рідних і друзів. Люблю напружено працювати і насолоджуватися відпочинком, пожинаючи результати роботи.

Граю на акордеоні, гітарі. Під час навчання займався боротьбою та рукопашним боєм. Зараз продовжую підтримувати своє тіло в нормальному фізичному стані.

Веду абсолютно тверезий спосіб життя вже з 2013 року. Причому перші два місяці не пив для того, щоб кинути курити. Це мені вдалося. Але за такий короткий термін я ніби прокинувся. По-перше, покращилось моє здоров'я і, відповідно, самопочуття. По-друге, звернув увагу на те, скільки етиловий сприрт наробив біди навколо. Розбиті сім'ї, підірване здоров'я, нещасні випадки та аварії. Це все виявилось таким близьким і реальним, як ніколи раніше. Тепер я не розумію тих, хто говорить, що розслаблятися потрібно зі спиртним і відзначати свята — це значить пити спиртні напої. Алкоголь сам по собі — депресант. І переставши пити я перестав нервувати через дрібниці. А свята на тверезу голову — це завжди більше позитиву та повний контроль над ситуацією.

Під час застілля алкоголь мені рідко пропонують. Розуміючи, хто буде «на розливі» та головний за столом, нескладно домовитися з ними перед застіллям, щоб тобі не наливали і не змушували пити. Проте, коли мені під час застілля все ж пропонують алкоголь, я чемно кажу: «Дякую, не хочу». Якщо ж починають вмовляти, то знову твердо кажу, що веду тверезий спосіб життя. Головне — не ніяковіти і не відчувати себе винним. Потрібно цим гордитись. І з часом поряд залишаться лише друзі, а «собутильники» відпадуть.

Діяльністю у тверезницькому русі у моэму випадку може служити схиляння близьких до необхідності повністю відмовитись від алкогольних «напоїв». І, як результат, де хто вже скоротив вживання алкоголю в рази.

Електронна пошта: e-mail