Полтава: ми живемо тверезо

Василь Віталійович Гончаренко

Народився у 1982 році у Полтаві.

Працюю практичним психологом Полтавського слідчого ізолятора. Цікавлюсь історією, психологією, політикою. З літератури найбільше на мене вплинули книги М. Норбекова, Пауоло Коуельйо.

На шлях тверезості став наприкінці 2007 року завдяки перегляду лекції В.Г. Жданова, що потрапила до мене випадково — друг, який дав диск, сам не знав, що на ньому. Ідея відмовитись від алкоголю виникала в мене неодноразово, оскільки маючи міцний організм міг випити багато, що інколи призводило до важких наслідків; лекція Жданова дала можливість подивитися на проблему під іншим кутом зору. Дану лекцію демонстрував неповнолітнім ув'язненим. Реакція була різною, але «зачепило» всіх.

Якщо пропонують випити — твердо відповідаю, що взагалі не п'ю, іноді декілька разів. В цій ситуації, коли сам впевнений, ніхто не може переконати. Як правило, активно пропонують лише спочатку; можу нормально спілкуватись з усіма і не відчуваю дискомфорту.

Своє переконання стосовно алкоголю не нав'язую, оскільки як історик і психолог знаю, що людина повинна сама робити свій вибір. Але інформацію, звичайно, потрібно давати.

Найкращий спосіб поширення тверезого світогляду — власний приклад. Вважаю необхідним на своїй посаді зробити якомога більше для того, аби допомоги людям, особливо молоді, стати на шлях до щасливого життя.

Електронна пошта: e-mail

В'ячеслав Ігорович Іващук

Народився у 1987 році у Полтаві.

Маю вищу освіту: магістр з фінансів. Три роки працюю у банківській сфері.

Захоплення: активні види спорту (рукопашний бій, футбол, відвідую тренажерний зал), люблю подорожі та відпочинок на природі.

До тверезого способу життя прийшов після перегляду лекції В.Г. Жданова у 2007 році.

Під час застіль відмову від спиртного аргументую: «Я веду здоровий, тверезий спосіб життя».

Електронна пошта: e-mail

Тетяна Миколаївна Бабич

Народилася в листопаді 1956 року.

Закінчила Одеський гідрометеорологічний інститут.

Працюю в Полтавській гравіметричній обсерваторії. Захоплення — астрологія

До тверезого способу життя прийшла у грудні 2012 року після курсу корекції зору, який проводив у Полтаві П.Г. Жданов.

Бажаю жити в тверезому, гармонічному суспільстві.

Коли пропонують алкоголь, чемно відмовляюсь. Така відмова не шкодить спілкуванню і доброзичливому ставленню оточуючих.

Моя діяльність у русі за тверезість розпочалась з утвердження своєї позиції вести тверезий, здоровий спосіб життя. По можливості проводжу короткі бесіди про шкідливість вживання алкоголю, розповсюджую книгу «Зберегти свободу». Розумію, що в цьому напрямку потрібно багато працювати, вчитися і розвиватися.

Електронна пошта: e-mail