Сімферополь: ми живемо тверезо

Громадська Організація «ТВЕРЕЗИЙ КРИМ»

Громадська організація «Тверезий Крим» зареєстрована в Міністерстві юстиції Криму 25 травня 2012 року. Реєстраційний номер 506.

Голова — Сергій Валерійович Козуля

Організація пропагує тверезий спосіб життя людини, родини й суспільства як необхідну умову духовного, морального, економічного та демографічного відродження України.

Контактна інформація:

  • пошта: 95006, Сімферополь, а/с 332, Козуля С.В.
  • електронна почта: e-mail
  • телефон: телефон

Сергій Валерійович Козуля

1977 року народження. Після закінчення Кримського медичного відпрацював обов'язкові для «бюджетника» 3 роки в Нижньогірському районі і знову повернувся в університет. Вже викладачем, у 2010 році захистив кандидатську з профілактики внутрішньолікарняних інфекцій.

Член Секретаріату ВГР «Твереза Україна», координатор тверезницького руху в АР Крим.

Вважаю, що життя людини — найбільша цінність, і проводити його лежачи на дивані біля телевізора — найстрашніший злочин. Як людині допитливій, мені необхідні нові враження, спілкування з людьми, подорожі, походи. Книги читаю (і слухаю в мр3) різні, але частіше фантастику.

На жаль, більшість людей вважає вживання етанолу таким же природним процесом, як гоління. І, будучи медиком, я теж вірив, що воно буває «помірним».

У 2010 році взявся писати науково-популярну статтю про шкідливість спиртного для журналу «Країна знань» (№ 4, Дозволені наркотики: алкоголь). Опрацювавши матеріал і закінчивши статтю, я зрозумів свою помилку і вирішив вести тверезий спосіб життя. Роздрукував книгу Алена Карра і читав її невеликими уривками тижня два, обдумуючи кожен абзац, приміряючи на себе описані ситуації, ламаючи непотрібні стереотипи. Не відразу, але все вийшло.

Випити, звичайно, пропонують. Але люди, поряд з якими я знаходжуся, ввічливі відмови сприймають без особливих питань. А якщо такі і виникають, завжди можна відбутися жартами. Наприклад, сказавши хазяйці, що таку смачну їжу гріх використовувати як закуску.

Електронна пошта: e-mail

Олексій Володимирович Шевєлєв

Народився у Сімферополі у 1982 році.

Православний. Працюю кухарем. Люблю малювати; читаю здебільшого художню літературу. З музики слухаю рок, класику. Також люблю футбол (вболіваю за «Таврію»).

Раніше я гадав, що алкоголь в малих дозах не шкідливий. У протилежному мене переконали лекції В.Г. Жданова на початку 2008 року.

Якщо під час застілля мені пропонують випити — відповідаю, що пити кинув (без особливих пояснень).

Електронна пошта: e-mail

Олександр Володимирович Левущенко

Народився 31.12.1982 р. у м. Ялта.

Освіта вища, інженер. Підприємець.

Захоплення, хобі: техніка, література, освоєння свого потенціалу.

З 25 років категорично не вживаю алкогольних виробів. Жодного граму, ані на свято, ані на день народження, ані на новий рік, і НІКОЛИ БІЛЬШЕ НЕ БУДУ!

У віці 22 років вперше замислився «Навіщо я пиячу? Адже мені не подобається, що болить голова, що проходять марно дорогоцінні години мого життя, що неприємності різні вічно трапляються!

Чому я проводжу свій вільний час таким чином?

До чого все це приведе мене особисто?

Що відбувається в масштабах країни?»

Питання накопичувалися. Потім до рук потрапила лекція В.Г. Жданова. Подивившись, я настільки був здивований: невже на всі мої запитання знайшлися відповіді? Перше враження — Ура! Я НЕ ОДИН!

Я всіх попереджаю, що якщо ще раз мені запропонують випити, то я просто не сяду більше з ними за стіл. Я пояснюю, що алкогольне пійло — це талан рабів та невдах, а з такими людьми мені спілкуватися не цікаво. Нехай роблять висновки, якщо ще в змозі мізками ворушити.

Діяльність у тверезницькому русі: проводжу антиалкогольні лекції в навчальних закладах м. Сімферополя.

Електронна пошта: e-mail

Дмитро Володимирович Ващенко

Народився 21.07.1982 року в СРСР.

Освіта вища. Працюю ЛОР-лікарем поліклініки в Сімферополі. Життєве переконання: паразитизм повинен бути викорінений. Захоплення: туризм, читання толкових книг з історії. Свідомо прийшов до тверезого способу життя з 2009 року, а причиною цього стало настання розуміння трьох речей:

1) алкоголь — це наркотик,

2) наркотики використовують паразити для отримання прибутків з нас і для спрощення управління безвольним бидлом, що п'є алкоголь,

3) наркотики розривають зв'язок з Богом через совість.

Реакція на пропозиції випити проста: кажу тому, хто пропонує випити, що віра Богу не дозволяє пити цього дурману.

Співпрацюю з тверезими людьми, в тому числі читаю антиалкогольні лекції в навчальних закладах.

Електронна пошта: e-mail

Костянтин Володимирович Горін

Народився 08.11.1972 у Сімферополі.

Дві вищі освіти, Сімферополь. Працюю на державній службі.

Життєві переконання: жити по Совісті, в гармонії з Природою. Хоббі: різьба по дереву.

До тверезого способу життя прийшов 04.11.2009. Причиною стали лекції В.Г. Жданова, Живе Слово.

Якщо під час застілля пропонують алкоголь, відповідаю жартом, вічливо відмовляюся.

Моя діяльність у тверезницькому русі: плануєтся.

Електронна пошта: e-mail

Ірина Володимирівна Левущенко

Народилася 3.04.1986 у Сімферополі.

Вища освіта. Полтавський педагогічний університет ім. В.Г.Короленко. Дошкільний педагог.

Моє головне переконання: істинного щастя людина не отримає, поки не дивитиметься на світ тверезими очима. Захоплення, хобі: hand-made, вегетаріанство, здоровий спосіб життя, самопізнання.

Прийшла до тверезого способу життя у 2010 році. Причиною цього стало усвідомлення прямого негативного впливу алкоголю на усі процеси, що відбуваються у світі, країні, людині, усвідомлення того, що тільки в тверезій сім'ї можна виховати повноцінну особистість.

Якщо під час застілля пропонують алкоголь, відповідаю приблизно так: «Я отруту не вживаю і вам не раджу, а ви себе навіщо труїте?»

В планах на цей учбовий рік — проведення антиалкогольних лекцій в учбових закладах; підтримка будь-яких акцій, пов'язаних з тверезістю.

Електронна пошта: e-mail