Славута: ми живемо тверезо

«ТВЕРЕЗА СЛАВУТЧИНА»

«Трезвая Славутчина»

Міськрайонна громадська організація «Твереза Славутчина».

www.slavuta.tvereza.info

Офіційно зареєстрована 21 березня 2008 року.

Голова — Почекета Анатолій Іванович.

Контактний телефон: e-mail.

Анатолій Іванович Почекета

Народився у 1960 році в с. Бачманівка Славутського району.

Один із засновників ВГР «Твереза Україна», член Секретаріату ВГР «Твереза Україна», координатор тверезницького руху у Хмельницькій області. Голова Славутської міськрайонної громадської організації «Твереза Славутчина». Депутат Славутської районної ради, заступник голови бюджетної депутатської комісії.

Православний християнин. Юрист. Погляди на життя — тверезі. Улюблена література: Т.Г. Шевченко, М. Гоголь, Л. Українка, Ф.М. Достоєвський, Джек Лондон, православна (твори святих отців). Улюблений відпочинок — читання, прогулянки на природі, бесіди у сімейному колі.

Про тверезий спосіб життя дізнався з лекцій В.Г. Жданова, став свідком і учасником відродження тверезницького руху в Україні. Показую приклад з грудня 2005 року — сам не травлюся і нікого не отруюю, навіть не беру алкогольні суміші до рук. Постійно переконую оточуючих мене людей в необхідності жити тверезо.

Свою діяльність бачу в організації тверезницького руху на Славутчині, впровадженні вивчення собріології в школах.

Під час святкових застіль «алкоактивістам» відповідаю: «Я живу тверезо. Отруту, яку Ви вживаєте, я не вживаю взагалі. Якщо хочете — отруюйтесь, а я цього не хочу».

Електронна пошта: e-mail

Людмила Олексіївна Філюк

Народилася у 1965 році в с. Селичів Славутського району.

Медик (Славутська центральна районна лікарня). Одна із засновників руху «Твереза Україна».

Православна християнка. Улюблена література: романтична проза та поезія, газета «2000», журнали по дизайну. А.П. Чехов, Л.М. Толстой, О. Грін, Т.Г. Шевченко — письменники, яких я поважаю. Улюблений відпочинок — читання, спілкування з природою.

Отримала диск з лекцією Жданова від Почекети А. І., про цей сайт і тверезницький рух теж дізналася від нього. Після проходження курсів за методом Г.А. Шичко (у листопаді 2006 року) прийшла до рішення жити тверезо.

Моя діяльність у тверезницькому русі — працювати на місці, серед свого оточення.

Якщо пропонують алкоголь під час застілля — аргументую свою відмову: «Я тверезник за переконанням».

Людмила Степанівна Ніколюк

Народилася у 1960 році в с. Бражинці Полонського району Хмельницької області.

Працівник АБ «Брокбізнесбанк», одна із засновників руху «Твереза Україна».

Я за тверезий і духовний спосіб життя! Люблю спілкування з природою, відпочинок на природі, шиття; люблю читати — районні газети, художню літературу, психологію.

До рішення жити тверезо прийшла в листопаді 2006 року, прослухавши курси Ф.М. Калінчука разом зі своєю сім'єю. Про тверезість та тверезницький рух дізналася з лекції Жданова.

Я хочу працювати активно, дуже активно в організації «Твереза Славута».

Якщо нав'язують вживання алкоголю під час застілля — відповідаю: «Я давно вийшла із Вашої алкогольної секти. Веду здоровий спосіб життя, не травлюся».

Ірина Олександрівна Ніколюк

Народилася у 1991 році у Славуті.

Учениця школи №3.

Читаю наукові книжки, оздоровчі журнали, інформаційні газети. Улюблені письменники: Т.Г. Шевченко, М. Костів. Відпочинок — читаю улюблену книгу, або провожу час з друзями на природі. Я за тверезий і духовний спосіб життя.

До рішення жити тверезо прийшла після методики Г.А. Шичко, яку ми проходили (в листопаді 2006 року) усією сім'єю. Про тверезість та тверезницький рух дізналась з фільмів Жданова. Я хотіла б допомогти своїм однокласникам, особливо хлопцям, подолати залежність від алкоголю та паління.

Дмитро Іванович Бачурський

Народився у 1942 році в с. Аннівка Приазовського району Запорізької області.

Педагог. Управління освіти Славутської міської ради. Інженер охорони праці.

Православний християнин. Був у КПРС, після її заборони через деякий час вступив до Партії регіонів.

Погляд на життя — тверезий. Раніше вживав (помірно) алкоголь і курив (теж помірно). З 1 квітня 2007 року прийняв рішення не курити і не вживати алкоголю, наркотиків (їх і не пробував вживати) й інших отрут.

Про тверезий спосіб життя знав з різноманітної літератури. Але через Анатолія Івановича Почекету ознайомився з відеолекціями В.Г. Жданова та інших авторів, з 1 квітня 2007 року став учасником тверезницького руху в Славуті. Показую особистий приклад — сам не травлюся і нікого не отруюю. Постійно переконую оточуючих мене людей в необхідності жити тверезо.

Свою подальшу діяльність бачу в організації тверезницького руху на Славутчині, введенні вивчення предмета «Собріологія» у школах, роз'яснення переваги тверезого способу життя в дошкільних закладах.

Під час святкових застіль на запитання «алкоактивістів», чи не хворий я, — відповідаю: «Я здоровий, і хочу далі бути здоровим. А хворієте ВИ, вживаючи цю отруту».

Електронна пошта: e-mail

Ніна Сергіївна Юзюк

Народилася у 1967 році у Житомирській області.

Терапевт Славутської районної лікарні. Православна християнка. Моє хобі — вишивання, читання художньої та психологічної літератури.

Вперше про тверезницький рух дізналася у 2002 році. Остаточне рішення жити тверезо прийняла після проходження курсів Ф.М. Калінчука у травні 2007 року, а також перегляду відеолекцій В.Г. Жданова, О.М. Маюрова і В.П. Кривоногова. З того часу активно ділюся правдивою інформацією про легальні наркотики і власним досвідом тверезого життя.

Я хочу, щоб моя сім'я, а особливо мої діти жили в тверезому оточенні.

Нетверезих компаній намагаюсь уникати; якщо запропонують отруїтися — запитаю: «Навіщо?»

Ілона Василівна Кудряшова

Народилася 8 січня 1976 року у м. Славута Хмельницької обл.

Освіта неповна вища, Шепетівський бухгалтерський технікум, Міжрегіональна академія управління персоналом. Бухгалтер-економіст ТОВ «Славутський покрівельний завод».

Життєві переконання: в житті кожна людина має прагнути до самовдосконалення, набуття нових знань та навичок, в цьому напрямку зупинятися не можна. Захоплення, хобі: комп'ютерна графіка, аеробіка.

До тверезого способу життя прийшла у 2010 році, після того, як подивилася відеолекції В.Г. Жданова про алкоголь.

Причиною стало усвідомлення того незаперечного факту, що алкоголь — це наркотична отрута і взагалі не потрібна людині.

Якщо під час застілля пропонують алкоголь, я відповідаю, що принципово не вживаю алкогольних «напоїв», ні в якому вигляді і ні при яких обставинах.

Моя діяльність у тверезницькому русі: своїм рідним і близьким друзям, які готові мене слухати, я розповідаю про вплив алкоголю на організм людини; особистий приклад (дуже сподіваюся, що мої доньки так само, як і я, оберуть тверезий спосіб життя).

Електронна пошта: e-mail