Тернопіль: ми живемо тверезо

Володимир Олегович Демкович

Народився 10.07.1985 у Тернополі.

Освіта вища економічна, у 2007 році закінчив Інститут економіки і підприємництва; економіст, громадська діяльність. З грудня 2012 року голова ГО «Твереза Тернопільщина»

Життєві переконання: «шануймося, бо ми того варті». Захоплення, хобі: спорт, відеомонтаж, історія, езотерика, бойові мистецтва, подорожі, психологія.

До тверезого способу життя прийшов у 2010 році. Спочатку переглянув лекції В.Г. Жданова, дуже перейнявся проблемою деградацію нашого суспільства і згодом з другом Богданом Бутковським остаточно відмовився від вживання алкогольної отрути, включився у процес громадської діяльності і став співтворцем фільму про глобальні проблеми людства «Сутінки цивілізації» і співзасновником громадської організації «Рух «Світанок».

Якщо під час застілля пропонують алкоголь, відповідаю: «Отрути не вживаю, компот будь-ласка :)».

Моя діяльність у тверезницькому русі: проводжу лекції зі здорово-тверезого способу життя, прийняв участь у розробці антиалкогольного законопроекту 2062, зробив кілька соціальних відеороликів; участь у спортивних заходах.

Електронна пошта: e-mail

Михайло Йосифович Головко

Народився у 1983 році в селі Токи Підволочиського району Тернопільської області.

Депутат Верховної Ради України.

У 2005 році закінчив ТАНГ, де отримав диплом магістра економіки з відзнакою. 1 грудня 2006 року закріплений здобувачем на кафедрі маркетингу на виробництві Тернопільського державного технічного університету ім.І. Пулюя. На даний час працюю над написанням кандидатської роботи. З 2006 року голова Тернопільської міської організації ВО «Свобода». З 2006 року депутат Тернопільської міської ради 5-го скликання. Одружений.

Захоплююсь працями Д. Донцова, М. Сціборського та Ю. Липи. Вірю, що Україна буде здоровою та сильною.

В лютому 2006 ознайомився з лекціями професора В.Г. Жданова, з того часу веду тверезий спосіб життя, намагаюсь донести людям інформацію про смертельну небезпеку алкоголю.

Якщо пропонують спиртне під час застілля — відповідаю: «Отрути не вживаю, і Вам не раджу».

Електронна пошта: e-mail

Мар'яна Василівна Головко

Народилася 15 вересня 1987 року в с. Токи Підволочиського району Тернопільської області, проживаю в м. Тернопіль.

У 2005 році поступила у Тернопільський національний економічний університет, спеціальність — управління персоналом та економіка праці. Після закінчення планую знайти гарну роботу.

Я дуже люблю подорожувати чудовими куточками нашої країни, також дуже часто катаюся на ковзанах. Разом з своїм чоловіком живемо тверезо, можу пишатися тим, що на власному весіллі не вживала алкоголю, навіть шампанського.

Завдяки лекціям В. Жданова погляди на життя кардинально змінилися, з того часу живу тверезо. Спочатку звичайно було важко в компанії пояснити, чому не п'ю, бо навіть на таку відповідь, що я живу тверезо, знаходилося критика: «А ти що, може, в якісь секті? Хіба ти не знаєш, що трішки навіть корисно для здоров'я?»

А я у відповідь: «А ви хіба не знаєте, що вживання цієї вашої «дорогої» отрути впливає на весь організм людини, а особливо на дітонародження? А так як я жінка, то хочу мати здорових та повноцінних дітей, тому живу тверезо». Тепер, після з'ясування цих моментів, при застільній зустрічі в мене не виникає жодних проблем!

Тверезість — це радість, тож живіть тверезо!

Електронна пошта: e-mail

Роман Ярославович Навроцький

Народився 1982 року в с. Токи Підволочиського району Тернопільської області.

У 2005 році закінчив Львівський національний університет ім.І. Франка за спеціальністю філолог (німецька мова). З 2005 займаюся активно політичним життям, цікавлюся історією, українською прозою, культурологією. З 2006 року проживаю у Львові. З 2007 працюю в ТзОВ «Дах центр-Урсус» на посаді спеціаліст з питань логістики.

З 1999 року веду активний здоровий спосіб життя. Не вживаю алкоголю та тютюну взагалі! Поштовхом до того стало саме життя та ненависть до алкоголю: після однієї гулянки гарно «розважилися» і на другий день світ став мені не милий. В той день я сказав сам до себе: «Я цього ... пити не буду!» — і як рукою зняло.

Під час святкувань та гулянь пропоную усім обходитися без вживання алкоголю і тютюну. Вважаю, що люди, які вживають цю трутку, є слабкими і несвідомими. Усім можу сказати: «Світ підкоряється тільки мужнім та відважним!»

Електронна пошта: e-mail

Олена Ігорівна Терьошина

Народилася у Тернополі 21 червня 1982 р.

Закінчила Тернопільський державний педагогічний університет ім. Гнатюка, спеціальність — вчитель початкових класів. На даний момент — приватний підприємець, здобуваю освіту психотерапевта за напрямком системна сімейна психотерапія.

Цікавлюсь психологією, психотерапією, езотерикою, віднедавна здоровим способом життя.

Досвід тверезого життя: випадково потрапила на курси по відновленню зору, що проводилися в Тернополі на початку літа 2008 року. (Випадково тому, що одні курси щойно закінчила і робила по них вправи, і на ще одні не мала наміру йти, але друг умовив). Викладач, Федір Михайлович, який є членом всесвітньої організації тверезників, під час лекцій давав інформацію про алкоголь і заставляв нас писати щоденники, в яких фіксувати своє ставлення до алкоголю. Я ще тоді подумала: «Дааа... Мудро говорить, треба менше пити... Але щоб зовсім перестати — ну це вже крайнощі...»

Поки курси дійшли до кінця, вже кинули пити я, мій чоловік, подруга, потім її чоловік, потім її сестра, тепер в «розробці» її чоловік... Тоді я думала, що з України, ну принаймні з мого міста, крім нас більше нема свідомо тверезих... А потім почали спливати у пам'яті люди, які чомусь в компаніях відмовлялися пити. Тоді це на кілька секунд дивувало, а потім швидко забувалось...

Мушу зізнатися, перестати пити було легко: прочитала книгу «Зберегти свободу», подивилась кусок лекції Жданова, і ще — я думаю, головне — що переді мною на курсах був приклад людини, яка ПРЕЧУДОВО живе БЕЗ алкоголю. Діяльністю у тверезницькому русі поки що не займалась, хіба що просвітою серед свого найближчого кола.

Якщо мені пропонують випити, відповідаю: «Я не п'ю». При цьому треба дивитися прямо в очі тому, хто наливає, — тоді в нього зразу зникає бажання наливати. Перевірено!

Електронна пошта: e-mail

Оксана Андріївна Дяків

Народилась у м. Тернопіль 7 вересня 1988 року.

Навчаюсь у Інституті економіки та підприємництва на 4 курсі, денне відділення, спеціальність — маркетинг. Працюю маркетологом у Молодіжному центрі праці, а також розпочинаю свою діяльність як приватний підприємець у сфері генерування ідей та маркетингу.

Життєві переконання тверді і непохитні — не палю, не вживаю алкоголю, щира українка.

Захоплююсь сучасною українською літературою — Л. Баграт, А. Кокотюха, І. Роздобудьмо, М. Матіос, Л. Романчук... А також зарубіжною прозою, зокрема прихильна до Е.М. Ремарка та С. Цвейга. Не люблю сидіти без діла. Обожнюю щире спілкування і хороших людей.

Взагалі не вживаю алкоголю з червня 2004 року. Прийшли до такого рішення разом з коханою людиною. Ще ні разу не пошкодували, навпаки — з кожним днем переконання все більше утверджуються, особливо коли бачиш те все жахіття...

Під час застілля відмовляюсь від алкоголю категорично. Кажу, що не бажаю втратити здоров'я, розум і самоповагу.

Я вірю в своє здорове майбутнє! Повірте і Ви!

Електронна пошта: e-mail

Руслан Володимирович Савчишин

Народився у Тернополі 5 грудня 1979 р.

У 2002 році закінчив ТАНГ, де отримав диплом інженера-економіста. Займаюсь бізнесом у сфері інформаційних технологій. Співзасновник обласної громадської організації «Школа Здоров'я «Метаноя».

Завдяки лекціям В.Г. Жданова погляди на життя кардинально змінилися, з того часу живу тверезо і поширюю ці знання навколо себе. Виключив алкогольну отруту зі свого життя та життя своєї сім'ї. У квітні цього року пройшов курс за методикою Шичко у Ф.М. Калінчука.

Якщо пропонують спиртне — відповідаю «Я не п'ю», дивлячись в очі.

Електронна пошта: e-mail

Ростислав Ігорович Мороз

Народився 20 квітня 1990 року у Львові в сім'ї студентів.

Студент Тернопільського державного технічного університету ім..Івана Пулюя, факультет комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії (2 курс), спеціальність — «Комп'ютерні системи та мережі».

З 2008 року член Тернопільської міської організації ВО «Свобода», з 2009 року член ТМГО «Патріот України, Галицькі сотні».

Веду здоровий, активний спосіб життя. Розрядник з шахів і плавання, займаюся боксом. Є противником вакцинацій, генномодифікованої їжі, вживання алкоголю, тютюну, будь-яких наркотичних і психотропних препаратів.

Захоплююсь бойовими мистецтвами, історією, політикою, традиціями рідного краю.

Свідомо прийшов до тверезого способу життя після того, як до мене у 2006 р. потрапило ще радянське відео з дослідами на мишах, де був наочно продемонстрований вплив алкоголю на розумову діяльність, а також на нервову і репродуктивну системи. Пізніше роздобув відео з лекціями професора В.Г. Жданова, звідки зрозумів, чому йде таке масове споювання людей і кому це вигідно.

У повсякденному житті намагаюсь розповсюджувати матеріали, направлені проти всіх видів отрути.

При пропозиції випити відповідаю, що є набагато ефективніші методи покінчити зі своїм здоров'ям.

Електронна пошта: e-mail

Тарас Андрійович Елиїв

Народився 1988 року в м. Копичинці Гусятинського району Тернопільської області. Від народження проживаю в Тернополі.

У 2010 році закінчив Львівський національний університет ім. І. Франка, юридичний факультет. З 2004 займаюся активно політичним життям, бойовими мистецтвами, спелеологією. З 2010 року депутат Копичинецької міської ради.

Голова «Братства Тверезості», яке діє при храмах в м. Копичинці. З самого народженя веду здоровий спосіб життя. Ніколи не вживав і не вживаю ні алкоголю, ні тютюну взагалі! В моїй родині від прадідів вели тверезе життя, так виховували і своїх дітей.

Під час святкувань і застіль коли пропонують випити, відповідаю: «Я живу тверезо, і хочу щоб моя нація була здоровою та тверезою».

Електронна пошта: e-mail

Володимир Іванович Войтина

Народився 2.07.1986 у м. Тернопіль.

Освіта середня спеціальна, ТДТУ. Фотограф.

Життєві переконання: тверезе і щасливе життя в достатку. Захоплення, хобі: фотографія.

До тверезого способу життя прийшов приблизно у жовтні 2010 року. Побачив кілька переконливих відео про шкідливість алкоголю.

Якщо під час застілля пропонують алкоголь, стверджую: «Я не вживаю алкоголю з власного переконання і Вам не рекомендую».

Моя діяльність у тверезницькому русі: відзняв кілька соціальних антиалкогольних відео.

Електронна пошта: e-mail