Вінниця: ми живемо тверезо

Громадська організація «ТВЕРЕЗА ВІННИЦЯ»

Твереза Вінниця

Створено у 2012 р.

Керівник — Олексій Миколайович Синільник

Секретар — Віктор Анатолійович Долецький

Контактний телефон: e-mail.

Електронна пошта: e-mail

Леонід Іванович Примчук

Народився 06.12.1962 р. у с. Красноярське Чорноморського р-ну. Кримської обл.

Одружений, мою двох синів та дві доньки. Разом із дружиною розділяю добру ідею про створення у місті громадської організації «Твереза Вінниччина».

Впевнений, що багато вінничан бажають жити здоровим тверезим життям, більшість вже ведуть здоровий спосіб життя. Про це свідчать ті організації, які теж займаються громадськими справами нашого суспільства: "Берегиня. Здорова нація", спортивні служби, релігійні різних уподобань та ін. Незважаючи на таку різноманітність добрих справ у роботі громадськості, вважаю тему тверезості однією з найважливіших та найактуальніших сьогодні. Про корінь замаскованих ззовні неіснуючих проблем суспільства свідчить все навколо. Починаючи із ранкових теленовин різних каналів телебачення, рекламних роликів про вживання пива, іншого алкоголю, популяризації традиції вживання отрути як норми життя тощо...

Живу тверезо, радію життю. Вживання алкоголю вважаю самоотруєнням. Вірю, що власним прикладом, тверезою свідомістю зможемо переконати та підняти тих, хто спіткнувся та впав. Зуміємо вивести з темряви тих, хто заблудився.

Віктор Анатолійович Долецький

Народився у 1986 році у м. Козятин Вінницької області.

Координатор тверезницького руху у Вінницькій області, член Секретаріату ВГР «Твереза Україна». Займаюсь підприємницькою діяльністю. Захоплююсь генеологією.

Коли почав розвивати новий напрямок у бізнесі, помітив, що пляшка пива, випита у неділю, повністю блокує ефективну роботу у понеділок. Почав шукати в інтернеті причину, потрапив на лекції В.Г. Жданова і прийняв для себе рішення не вживати алкоголь у липні 2011 р. Пізніше мій партнер, знаючи про мою відмову від алкоголю, запросив мене до тверезницького руху, де я знайшов однодумців.

Коли пропонують алкоголь, аргументую відмову свідомим невживанням.

Електронна пошта: e-mail

Володимир Володимирович Воловодюк

Народився 20 травня 1968 року в м. Могилів-Подільський.

Отаман Крайового Товариства «Вінницький козацький полк імені Івана Богуна» з 2000 року.

Багато вільного часу приділяю питаннями розвитку козацтва, а також патріотичного виховання молоді, екологічним питанням.

Займаюсь підприємництвом. Спеціалізуюсь у сфері переробки відходів вторинної сировини.

Алкоголь — це велике зло, таке рішення я визнав для себе ще багато років тому, але остаточною крапкою на підтвердження моїх думок було прослуховування лекцій вже покійного Федора Михайловича Калінчука.

Коли мені пропонують алкоголь, відповідаю: «Я веду тверезий образ життя».

Електронна пошта: e-mail

Олексій Миколайович Синільник

Народився у 1965 році в с. Борисівка Іллінецького району Вінницької області. З 1986 року проживаю в м. Вінниця.

Голова Громадської організації «Твереза Вінниця».

Займаюся підприємницькою діяльністю у сфері виробництва. В вільний час люблю подорожувати, вивчати історію свого краю, захоплююсь садівництвом.

До тверезого способу життя прийшов після навчання у Федора Михайловича Калінчука. За що дуже йому вдячний.

Поширюю інформацію про здоровий спосіб життя серед близьких, друзів і знайомих. Переконаний у тому, що наші предки жили тверезо.

Коли мені пропонують алкоголь, відповідаю: «Я живу тверезо — це є норма».

Електронна пошта: e-mail

Володимир Іванович Незгода

Народився 13 серпня 1980 року в с. Крикливець Крижопільського району Вінницької області.

З 1997 проживаю у Вінниці. З 2001 року працюю програмістом. В 2002 році закінчив ВДТУ, в 2008 році здобув другу вищу освіту за спеціальністю менеджмент організації.

Завжди намагаюся жити за принципом «стався до людей так, як би хотів, щоб ставились до тебе». Читаю переважно наукову літературу. Подобаються різні стилі музики. Переконаний, що найкращим відпочинком є зміна типу праці (розумової на фізичну та навпаки).

Проблему алкоголізації суспільства почав осмислювати в березні 2008 року, після смерті знайомого в 51-річному віці, що занапастив себе алкогольним та тютюновим ядом.

Остаточно припинив вживання алкогольної отрути і став на боротьбу за тверезість після перегляду лекцій В.Г. Жданова. Поширюю тверезий спосіб життя у своєму оточенні. Віднедавна почав розповсюджувати ідею тверезого життя на інтернет-форумах.

Коли пропонують алкоголь — відповідаю, що веду тверезий спосіб життя і не маю ніякого бажання отруювати свій організм цим ядом.

Електронна пошта: e-mail

Ігор Вікторович Кошевий

Народився 18 травня 1989 р. у м. Вінниця

Православний християнин.

Закінчив Вінницький національний технічний університет за спеціальностями «Промислове та цивільне будівництво», а також «Теплоенегретика». При університеті приймаю участь в наукових конференціях з політології, а також будівництва та енергозбереження. Пройшов курси з розвитку образної пам'яті — Ейдетика, із спрямованості мотивації — Бізнес-коучинг, маю хороші знання комп'ютера в т.ч. графічних редакторів, займаюся спортом.

До тверезого способу життя прийшов внаслідок перегляду лекцій В.Г. Жданова у 2005 році. Якщо під час застілля пропонують алкоголь, відмовляюсь, кажу, що веду тверезий спосіб життя, завжди захищаю свою думку, намагаюсь переконати інших людей.

Маю здібність багато працювати і отримувати невистачаючі знання. Намагаюся вносити свій вклад у надання допомоги своїй нації.

Електронна пошта: e-mail

Олена Федорівна Шевчук

Народилася 25 листопада 1967 р. в живописному с. Копистирин Шаргородського р-ну Вінницької обл.

В 1989 р. закінчила ВДПУ ім. М. Коцюбинського, проживаю в м.Вінниці. Певний час працювала в школі вчителем ОБЖД.

З 2010 р. є представником книжкового вид-ва "Мандрівець" м. Тернополя у Вінницькій обл.

Стараюся вести здоровий спосіб життя, у вільний час їду до села, вивчаю органічне землеробство, люблю відпочивати на природі.

Більш досконало про тверезий спосіб життя дізналася, пройшовши курс лекцій по собріології, які проводив Оробець Ю.Г. - і тепер моя мета, щоб моя родина жила тверезо і всі, хто поруч, - теж жили тверезо.

Коли мені пропонують алкоголь - отримують відмову, і я помітила, це викликає позитивну реакцію в оточуючих. Серед моїх друзів багато хто живе тверезо і веде здоровий спосіб життя.

Електронна пошта: e-mail

Олена Володимирівна Пироговська

Народилася 05.01.1979, вінничанка.

Цікавлюсь езотерикою, психологією, філософією, здоровим способом життя (ополонка, хатха-йога, харчуванням - майже сироїд), люблю перебування на природі та спілкування з цікавими людьми, російський більярд, читати книги, займатись самовдосконаленням.

До тверезого способу життя прийшла у 2010 році за допомогою відео Жданова.

Я не знаходжусь в оточені людей, які вживають алкоголь.

Електронна пошта: e-mail

Надія Степанівна Печень

Народилася 13.07.1957 р.

Взагалі не вживаю алкоголю (отрути) з 2011 року. Ходжу на йогу, зимою в ополонку. Люблю природу, квіти. Люблю духовну літературу, школу відродження, пісні. Харчуюсь здоровою їжею. Люблю спілкування з цікавими людьми.

Максим Миколайович Караван

Народився 16.06.1995 р. в м. Славута, Хмельницька обл.

Веду здоровий спосіб життя. Займаюся Хіп-Хопом, пишу музику, читаю реп, малюю. Взагалі, займався бальними та народними танцями, рукопашними боями, з дев'яти років займаюся брейк дансом (самоучка). Люблю проводити час з друзями.

Багато людей вважають, що проводження часу з друзями не може обійтися без алкоголю, але це не так, без алкоголю навіть набагато краще. Завжди світла та свіжа голова, з побаченого можу сказати, що і думка про людину стає краща, з'являється повага, багато проблем зникає.

Мені подобається тверезе життя, воно заповнене лише ясними спогадами і одним позитивом.