Винники: ми живемо тверезо

Ігор Олексійович Сумченко

Народився 24 лютого 1993 року у Львові.

У 2010 році закінчив загальноосвітню середню школу-інтернат №9. Зараз навчаюся у Львівському державному університеті фізичної культури. Займаюся боксом.

Спортивна ціль — стати майстром спорту України. Крім систематичних тренувань, я щоранку з друзями бігаю та обливаюся холодною водою. Я дуже радий, що Бог дав мені можливість зустріти здорових духом та дуже цікавих людей, які допомогли мені твердо закріпити мої переконання щодо свідомо тверезого способу життя. А також надали мені багато корисної інформації про здорове харчування, корисну воду та загартовування. Думаю, якщо буду цього всього дотримуватись та наполегливо тренуватись, обов'язково стану майстром спорту України. Бо прагну популяризувати та підняти рейтинг спорту держави Україна на найвищий рівень у світі. Також я хочу, щоб українці змінили свої шкідливі звички на спорт, який приносить здоров'я!

Не вживаю алкогольної отрути я вже рік (з 2010 року), а не палю смердючого тютюнового диму років десять. Та й взагалі курив за своє життя тільки два тижні.

У вільний час читаю книги, переглядаю фільми, граю у баскетбол, футбол, настільний теніс, більярд.

Чому я це все роблю? Тому, що хочу вдосконалитись як розумом, так і тілом, і духом! Життєвий девіз: «Діло нашого життя — не йти попереду інших, а йти попереду себе самого»!

Коли мені пропонують алкоголь або тютюн, я пояснюю, що я спортсмен і обрав свідомо тверезий спосіб життя!

Електронна пошта: e-mail

Богдан Михайлович Саїк

Народився 13 листопада 1988 р. у Львові.

Курсант Львівського державного університету внутрішніх справ.

Основна ціль: навести порядок в Україні. Наше молоде покоління виправить помилки наших батьків, зробить УКРАЇНСЬКУ НАЦІЮ здоровою, сильною та мудрою!

Необхідність тверезого способу життя усвідомив у травні 2011 року, коли до Львова приїжджав професор Калінчук Федір Михайлович. Він відкрив мені очі на те, що твереза людина — це здорова Україна. Коли мені пропонують закурити або випити алкоголю, пояснюю, що я свідомо тверезий УКРАЇНЕЦЬ і не маю морального права фінансувати геноцид УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ. Власним прикладом я пропагую тверезий спосіб життя всім своїм друзям.

Вивчаю історію та географію, люблю рибалити та подорожувати, займаюся спортом.

Мої життєві переконання:

Твереза людина — здорова Україна.

Для того, щоб в майбутньому процвітала наша держава, ми повинні вже сьогодні для неї щось робити.

Якщо ти хочеш навести порядок у своїй державі, почни з себе!

Електронна пошта: e-mail