Запоріжжя: ми живемо тверезо

«ТВЕРЕЗЕ ЗАПОРІЖЖЯ»

Тверезе Запоріжжя

Щоб приєднатися до руху, телефонуйте: e-mail.

Сайт руху «Тверезе Запоріжжя»:

Тарас Ігорович Рибалко

Народився 29 липня 1984 року в м. Запоріжжя.

Член Секретаріату ВГР «Твереза Україна», координатор тверезницького руху у Запорізькій області.

Закінчив Запорізький національний університет за спеціальністю «Англійська мова та література», працюю в галузі інформаційних технологій. Захоплююсь відеозйомкою.

Ніколи не вживав багато алкоголю, а з 2008 року, прослухавши лекції з концепції суспільної безпеки, відмовився від його вживання повністю. Алкоголь — це засіб тримати рабів у покорі, причому раби самі платять за своє підкорення.

Коли пропонують випити — кажу, що не п'ю, а тільки їм.

Сподіваюсь об'єднати навколо себе однодумців з рідного Запоріжжя, яке і так занадто забруднене, щоб ще чимось себе труїти...

Пишіть на електронну пошту або шукайте мене на моєму блозі.

Електронна пошта: e-mail

В'ячеслав Євгенійович Новік

Народився 27.02.1981 у Запоріжжі.

Освіта вища, закінчив ЗНТУ. Приватний підприємець.

Життєві переконання: тверезий — значить щасливий! Захоплення, хобі: ролики, спорт, подорожування.

До тверезого способу життя прийшов після перегляду 6-ти фільмів Жданова «Природний метод відновлення зору по методу Бейтса-Шичко».

Коли під час застілля пропонують алкоголь, терпляче розповідаю про алкогольну отруту.

Електронна пошта: e-mail

Олександр Сергійович Єрохін

Народився 24.03.1979 у м.Запоріжжя.

Освіта: ПТУ №6 — оператор ЕОМ; Запорізький коледж радіоелектроніки — технік-технолог «виробництво виробів електронної техніки"; Запорізька державна інженерна академія — інженер електронщик; Комп'ютерна академія «КРОК" — системний адміністратор; Працюю реалізатором дверей в кіоску на ринці Анголенко.

Життєві переконання: християнин. Захоплення хобі: знімаю фото і відео.

До тверезого способу життя прийшов, коли розпочав відвідувати християнську церкву «Світло пробудження». Змінився коло спілкування, познайомився з багатьма людьми, які раніше були наркоманами і алкоголіками. На моїй особисто пам'яті таких близько 150 чоловік, їх саме Бог звільнив від цього. Деякі з них кололися, деякі пили, так що виносили все з дому. Змінилося коло спілкування й інтереси.

Під час застілля від алкоголю відмовляюся. Хочу вступити в тверезницький рух, ініціатор першої в Запоріжжі тверезої пробіжки, котра відбулася спонтанно.

Електронна пошта: e-mail