Ви переглядаєте стару версію сайту (2006–2014). Перейти до нової версії
 
-->

Відео: алкоголь

Артем Ступаков в гостях у студії «+»

54 хвилини. Студія «+», Черкаси, 2009 рік.

«Запам'ятайте цей день, бо сьогодні ви почнете тверезіти» — звертається до телеглядачів ведуча програми Катерина Таран. Спеціаліст із зв'язків з громадськістю руху «Твереза Україна» Артем Ступаков розповідає про страхітливу загрозу, яка нависла над нашим народом, — проблему алкоголізації, а також про український тверезницький рух, який ставить своїм завданням цю проблему вирішити.

Скачати — 426 Мб

Артем Ступаков у програмі «Місце зустрічі — Хрещатик, 26»

46 хвилин. Київська державна телерадіокомпанія, 25 березня 2009 року.

Голова Національної ради України з питань охорони здоров'я Микола Поліщук, активіст руху за тверезість Сергій Сердюк та спеціаліст із зв'язків з громадськістю руху «Твереза Україна» Артем Ступаков у прямому ефірі спілкувалися про те, чому українські діти та молодь найбільше у світі вживають «слабкоалкогольні» й «енергетичні напої» та як це впливає на їх здоров'я та здоров'я нації.

«Енергетичні напої» повинні, як і в усіх цивілізованих країнах, продаватися лише в аптеках за рецептом лікаря — переконує Микола Поліщук. Ціни на них потрібно суттєво підвищити. А розпивання цих «напоїв», а також пива у громадських місцях потрібно суворо заборонити.

Скачати — 199 Мб

Артем Монастирний у програмі «Місце зустрічі — Хрещатик, 26»

45 хвилин. Київська державна телерадіокомпанія, 11 березня 2009 року.

Кандидат психологічних наук, завідувач кафедри психології Київського інституту бізнесу і технологій Людмила Гридковець, голова координаційної ради руху «Твереза Україна» Артем Монастирний та нарколог Оксана Біляєва у прямому ефірі спілкувалися про те, як запобігти поширенню алкогольно-тютюнової епідемії в дитячому середовищі.

Коли батьки вперше, у святковій обстановці, наливають дітям невелику чарочку хай навіть безалкогольного шампанського, вони насправді створюють передумови формування алкогольної залежності своєї дитини — запевняє психолог Людмила Гридковець. Як тільки сподобався смак, вмикається зловісний механізм долучення до того «дорослого поля», де вживають алкоголь... І в дитячій психіці таке залучення до споживання наркотику не ототожнюється з чимось поганим. Навпаки, оскільки реакція батьків абсолютно позитивна, дитина гадає, що принесла задоволення іншим...

Скачати — 213 Мб

Бережи себе (16 роликів)

Береги себя

16 роликів (від 25 до 64 секунд, російською мовою). Проект «Спільна справа». 2009 рік.

Коли алкоголь потрапляє у кров, еритроцити зклеюються... Візуалізація процесу закупорювання судин та розриву капілярів (ролик «Мозок»), а також поступового омертвіння серця людини, що вживає алкоголь (ролик «Серце») та багато іншого не залишать глядача байдужим.

Ці відеозаписи рекомендуються для подальшого розповсюдження в мережі інтернет, в учбових закладах, на каналах регіонального та кабельного телебачення. Юридичний власник дозволяє їх некомерційне розповсюдження у країнах СНД.

З 19 січня цього року на 1 каналі Центрального телебачення Росії розпочато показ соціальної реклами, що є частиною проекту «Спільна справа» архімандрита Тихона (Шовкунова). На даний час вийшли вже два повнометражних фільма: «Чижик-пыжик, где ты был?» (обговорення проблеми доступності алкоголю для підлітків) та «Давайте выпьем» (про вплив алкоголю на організм: експеримент. Наукова точка зору). На сайті trezvenie.org — обговорення та новини про наступні випуски передачі.

Скачати окремі ролики (DVD-Rip якість):
1. Мозок (42 с.) — 4,8 Мб
2. Серце (51 с.) — 4,6 Мб
3. Печінка (41 с.) — 4,0 Мб
4. Статистика (51 с.) — 7,5 Мб
5. Підшлункова залоза (41 с.) — 3,6 Мб
6. Стравохід (41 с.) — 3,5 Мб
7. Кишечник (41 с.) — 4,8 Мб
8. За столом 10 чоловік... (51 с.) — 5,0 Мб
9. Кров (41 с.) — 3,4 Мб
10. Шлунок (41 с.) — 3,8 Мб
11. Є така гра... (25 с.) — 1,9 Мб
12. Бути батьком (51 с.) — 7,8 Мб
13. Бути мамою (42 с.) — 4,1 Мб
14. Населення Росії (64 с.) — 14,2 Мб
15. Добре посидіти з мужиками... (41 с.) — 5,8 Мб
16. Добре посидіти з подругами... (31 с.) — 4,9 Мб

Скачати 13 перших роликів у DVD-якості (DVD-диск, архів) — 470 Мб

Скачати цей архив можна також з сайту pravoslavie.ru

В. Г. Жданов. «Алкогольний і наркотичний терор проти Святої Русі»

Лекция Жданова 3-44

3 години 44 хвилини (російською мовою). 2004 рік.

Досить широко відома у народі лекція Володимира Георгійовича Жданова по-різному діє на людей: дехто навіть сприймає її вороже, тому що вона дійсно проголошує такі істини, з якими важко змиритися, хоча і неможливо з ними не погодитися. Але ті, хто знаходить у собі сили замислитися над почутим і побаченим, глибоко проймаються основною ідеєю, можливо, навіть не погоджуючись з професором Ждановим у деяких моментах.

І з цього ж самого дня починають жити новим, повноцінним життям!

Цю лекцію записано 2 травня 2004 року у Москві. Після своєї розповіді Володимир Георгійович відповідає на питання слухачів, зокрема розповідає про те, що може зробити кожна окрема людина заради порятунку від вимирання власного народу.

Скачати — 702 Мб

Цей відеозапис можна замовити на диску.

Програма «Життя триває»

43 хвилини. Національна телекомпанія України, 2009 рік.

Спеціаліст по зв'язках з громадськістю руху «Твереза Україна» Артем Ступаков побував в гостях у телепрограми «Життя триває» на Першому Національному. Не тільки глядачі, але й ведучі були шоковані його безкомпромісною позицією...

Скачати — 289 Мб

Скачати російські субтитри — 42 Кб

Собріологія. Лекція В. П. Кривоногова

Собриология. Лекция Кривоногова

2 години 43 хвилини (російською мовою).

Доктор історичних наук Віктор Павлович Кривоногов розповідає про основи собріології. З цієї лекції Ви дізнаєтесь, яким чином визначається рівень алкоголізації суспільства, яким він був у роки існування Радянського Союзу і який він зараз.

Лектор також пояснює, чому «культурне», «помірне» пиття набагаго небезпечніше, ніж добре відомий нам усім алкоголізм.

Скачати першу частину лекції — 342 Мб

Скачати другу частину лекції — 320 Мб

Цей відеозапис можна замовити на диску.

Лекції В. П. Кривоногова для педагогів

Лекции Кривоногова для педагогов

4 години 05 хвилин (російською мовою).

Ці лекції Віктор Павлович прочитав викладачам одного з вищих навчальних закладів. У них він акцентує увагу на тому, що для плідної виховної роботи серед студентів педагогічний колектив повинен володіти істинно науковими знаннями про алкоголь та інші наркотики, а також показувати власний приклад здорового, тверезого життя.

Скачати першу лекцію — 353 Мб

Скачати другу лекцію — 331 Мб

Скачати третю лекцію — 330 Мб

Цей відеозапис можна замовити на диску.

«Тверезі світи» — доповідь професора О. М. Маюрова

Трезвые миры

38 хвилин (російською мовою).

Переглянувши цей запис, Ви дізнаєтесь, чому немає п'янства та наркоманії у Китаї та арабських країнах, за які кошти кожна молода сім'я в Норвегії отримує в подарунок від держави двоповерховий маєток, і ще багато цікавого.

Скачати — 147 Мб

Цей відеозапис можна замовити на диску.

І. П. Клименко про пиво

И. П. Клименко о пиве

1 година 06 хвилин (російською мовою). 2007 рік.

Не горілка і не самогон, а саме пиво є найнебезпечнішим алкогольним виробом.

Чому — розповідає кандидат хімічних наук Іван Петрович Клименко. Лекцію прочитано у липні 2007 року в Єкатеринбурзі.

Скачати — 560 Мб

(для перегляду знадобиться відеокодек x264)

В. В. Довгань про алкоголь

Довгань

1 година 10 хвилин (російською мовою). 2007 рік.

Відеолекція бізнесмена, який займався у 1995-99 рр. алкогольним бізнесом, але відмовився від нього. До нього прийшло розуміння простої істини: навіть цілком «законний» алкобізнес є злочином проти людства. Тепер Володимир Вікторович переконаний: вживання наркоречовин — пива, вина, горілки, тютюну — шкідливе у будь-яких кількостях, не існує їх «безпечних» доз!

Скачати — 273 Мб

(для перегляду знадобиться відеокодек x264)

В. Г. Жданов і О. М. Маюров у Чебаркулі

Жданов и Маюров в Чебаркуле

14 годин (російською мовою).

У 2006 році В. Г. Жданов та О. М. Маюров провели в м. Чебаркулі (Челябінська обл, Російська Федерація) трьохденний семінар, в ході якого ознайомили слухачів з основними поняттями собріології, існуючою проблемою алкоголізації суспільства, а також зі шляхами її подолання. Семінар відбувся за ініціативою місцевої влади та зібрав повну залу зацікавлених та небайдужих до проблеми людей...

День перший:
скачати першу частину, 2 год. 38 хв. — 730 Мб
скачати другу частину, 2 год. 19 хв. — 672 Мб
скачати першу частину, 2 год. 38 хв. (знижена якість зображення) — 261 Мб
скачати другу частину, 2 год. 19 хв. (знижена якість зображення) — 230 Мб

День другий:
скачати першу частину, 2 год. 56 хв. — 877 Мб
скачати другу частину, 2 год. 14 хв. — 581 Мб
скачати першу частину, 2 год. 56 хв. (знижена якість зображення) — 292 Мб
скачати другу частину, 2 год. 14 хв. (знижена якість зображення) — 222 Мб

День третій:
скачати першу частину, 1 год. 51 хв. — 488 Мб
скачати другу частину, 2 год. 04 хв. — 599 Мб
скачати першу частину, 1 год. 51 хв. (знижена якість зображення) — 183 Мб
скачати другу частину, 2 год. 04 хв. (знижена якість зображення) — 205 Мб

Ейфорія

Эйфория

25 хвилин (російською мовою). Телеканал «НТВ». 2004 рік.

Людські потреби можна ініціювати, виробляти, просувати і експортувати, як будь-які товари. Захід експортує потреби в інші країни. І це стало головним засобом маніпулювання суспільною свідомістю і способом розширення їх ринку збуту на чужій території...

Суспільство розбещується. Ми прогавили той момент, коли нам нав'язали західну психологію споживання. А споживач піклується лише про свій комфорт. Коли людина націлена на задоволення, їй некомфортно ставити незручні для себе питання...

Багато хто вже зжився з тим, що нам так наполегливо нав'язують. Доросла людина ще може з цим справитися, тому що її свідомість формувалася в інший час. У молоді, вихованою сучасною культурою «кліпового формату», практично відсутні навики самостійного мислення: вони можуть тільки наслідувати типи поведінки, які бачать навколо...

Хоча центральним об'єктом розгляду у фільмі є нав'язана суспільству «мода» споживання пива, він торкається широкого спектру світоглядних питань...

Скачати — 195 Мб

Заспиртована Росія

Заспиртованная Россия

51 хвилина (російською мовою). Телекомпанія «Останкіно». 2007 рік.

Проблема споювання народонаселення Росії настільки очевидна, що її не змогло обійти і центральне телебачення. Заклик до абсолютної тверезості, на жаль, не пролунав з екрану, тим не менш і ця передача, у якій своє ставлення до алкоголю висловили, зокрема, Геннадій Корольков та Микола Бурляєв, може бути цікавою глядачу.

Скачати — 695 Мб

Скачати (знижена якість зображення) — 223 Мб

Лєствіца тверезіння

Лествица трезвения

1 година 19 хвилин (російською мовою). Православна студія Петербурга. 2005 рік.

Олександра Рождєственського — видатного подвижника православної тверезості — без перебільшення можна назвати знаменом руського православного дореволюційного тверезницького руху. Саме він на допомогу тим, хто гине від алкоголю, заснував наприкінці XIX століття у Санкт-Петербурзі найславетніше в історії Олександро-Нєвське товариство тверезості.

І сьогодні в Санкт-Петербурзі при Олександро-Нєвській лаврі діє школа тверезіння.

Вашій увазі пропонуються духовні бесіди «Християнські основи тверезості» та «Укріпляємося в тверезінні», які проводять протоієрей Олексій Бабурін та ієрей Олексій Мороз.

Скачати — 638 Мб