Ви переглядаєте стару версію сайту (2006–2014). Перейти до нової версії
 
-->

Відео: нелегальні наркотики

Чи потрібно пробувати все?

Надо ли пробовать всё?

1 година (російською мовою). 2001 рік.

Сьогодні надзвичайної актуальності набуває кожне слово, що може переконати не брати до рук сигарету, спиртні суміші чи інші наркотики. Такі аргументи надає священик Олександр Захаров на зустрічі з учнями медичного коледжу Санкт-Петербурга.

Фільм присвячується тим, хто бажає мати свою власну долю, а не долю наркомана.

Скачати — 224 Мб

Мовчати про це — злочин (наркотерор проти України)

Молчать об этом - преступление

32 хвилини (російською мовою). 2006 рік. Центр реабілітації «Любов»

Виявляється, купити наркотики сьогодні не так вже й складно. Для цього навіть не завжди потрібно віддавати за трамадол, який в деяких аптеках вже звикли збувати школярам, більше, ніж він коштує...

Знімальна група вирушає у подорож Київськими аптеками — і всього за кілька годин без особливих проблем набирає вражаючу дозу нарковмісних медикаментів.

Скачати — 329 Мб

В. Г. Жданов у програмі «Будьте здорові»

«Будьте здоровы»

19 хвилин (російською мовою). Телебачення Хакасії. 1999 рік

Наркоманія: хвороба людини чи суспільства?

Володимир Георгійович чітко називає причини виникнення наркоманії на теренах колишнього СРСР, вказує політичне підґрунтя процесу винищення молоді наркотиками, який розгорнувся в Росії.

Викриваються механізми, за допомогою яких під виглядом «боротьби» з наркоманією зацікавлені в розповсюдженні наркотиків сили затягують молодь у тенета наркобізнесу, а також наводиться приклад «народного» методу боротьби з наркомафією у Єкатеринбурзі.

Скачати — 66 Мб