Ви переглядаєте стару версію сайту (2006–2014). Перейти до нової версії
 
-->

Відео: моральне розтління

Стіна (ювенальна юстиція)

«Стена» (ювенальная юстиция)

2 години 10 хвилин (російською мовою). 2009 год.

Можна не сумніватися жодної секунди, що словосполучення «ювенальна юстиція» поки що невідоме більшості населення нашої країни. Чергова наукоподібна нісенітниця...

Наукоподібність цього словосполучення була придумана саме для того, щоб прості люди над ним не замислювалися. А задуматися якраз є над чим, бо якщо говорити дуже стисло, не вдаючись до подробиць, то даним терміном позначається технологія ВІДБИРАННЯ і РОЗТЛІННЯ наших дітей!

Переглянувши цей фільм, ви дізнаєтесь, чому потрібно зараз, негайно, поки що не пізно, розкрити цю приховану загрозу, зробити її явною і, не вагаючись ні хвилини, скрутити шию цій змії – ЮВЕНАЛЬНОЙ ЮСТИЦІЇ, що вже вповзає в наш будинок. Необхідно раз і назавжди закрити дорогу в нашу країну всім розбещувачам, що працюють на західні гроші!

розповсюдження цього фільму дозволяється без обмежень його авторами .

Скачати — 602 Мб

Скачати образ DVD-диска (ISO) з http://atlanti.indeep.ru/ — 4.2 Гб

Віртуальна агресія

«Виртуальная агрессия»

29 хвилин (російською мовою). Фільм Валентини Матвєєвої з циклу «Школа батьків». Студія «Леннаучфильм», 2002 рік.

Петербурзькі психологи вирішили з'ясувати, що відбувається з дітьми, які проводять кілька годин на день біля телевізора. Як діють на поки ще не сформовану психіку комп'ютерні ігри? Жорстокість стає для них звичайним, повсякденним явищем. Зараження жорстокою інформацією — ось діагноз сучасного суспільства...

Скачати — 231 Мб

Скачати (з lestvitsa-orthodox.dp.ua) — 244 Мб

Про розбещення дітей

«О развращении детей»

28 хвилин (російською мовою).

Передача розповідає про непомітний, але цілеспрямований вплив сучасної мультиплікації на дитячу психіку та жахливі демографічні наслідки популярності подібних мультфільмів.

Скачати — 224 Мб

І. Я. Медвєдєва. Сім'я у сучасному світі

Семья в современном мире

50 хвилин (російською мовою).

Ірина Яківна Медвєдєва — дитячий психолог, публіцист, директор суспільного Інституту демографічної безпеки Російської Федерації.

У своїй лекції вона піднімає питання зміни устрою сім'ї і сімейного виховання в епоху глобалізації, цнотливості і контрацепції, впливу контрацепції на стосунки подружжя, а також ювенальної юстиції.

Скачати — 154 Мб

І. Я. Медвєдєва. Загроза душі та тілу

Угроза душе и телу

1 час 19 хвилин (російською мовою).

Основною причиною демографічної кризи вчені вважають духовну спустошеність наших людей.

Про радянську державу можна сказати чимало поганого, але воно не розбещувало дітей. Тепер же в нас зовсім інші смисли життя, норми і «еталони», дехто навыть не бачить сенсу продовжувати рід, — саме тому у нас така висока смертність та низька народжуваність...

Молодь чекає від дорослих правдивих слів про цнотливість, про справжнє кохання, про шлюб... А їм все говорять про техніку сексу. А вони ж хочуть почути про почуття!

Фільм торкається також питань укладу сім'ї, «сексуального виховання», «планування сім'ї», міфів про статеве стримання, що розповсюджуються навіть серед медиків, а також вагітності та абортів.

Скачати — 350 Мб

Тепло домашнього вогнища

Монахиня Нина (Крыгина): тепло домашнего очага

Всього 17 годин 10 хвилин (російською мовою).

По благословенню архієпископа Єкатеринбурзького і Верхотурського Вікентія, монахиня Ніна (Кригіна), кандидат психологічних наук, розповідає про те, як у сучасних умовах створити і зберегти справжню сім'ю.
Скачати першу бесіду: «Щаслива сім'я — утопія чи реальність?» — 576 Мб
Скачати другу бесіду: «Мамо, він — найкращий!» — 576 Мб
Скачати третю бесіду: «Знав би де впаду... або медовий місяць на все життя!» — 576 Мб
Скачати четверту бесіду: «Сімейні проблеми у запитаннях та відповідях» — 576 Мб
Скачати п'яту бесіду: «Помилки батьківського виховання» — 576 Мб
Скачати шосту бесіду: «В сім'ї ростуть хлопчик та дівчинка» — 576 Мб
Скачати сьому бесіду: «Труднощі перехідного віку» — 576 Мб
Скачати восьму бесіду: «Про секс-освіту та статеве виховання» — 576 Мб

Доступна також аудіоверсія цих бесід.

Церква не мовчить: бесіда про шлюб

Церковь не молчит: беседа о браке

2 години 05 хвилин (російською мовою). Православний медико-просвітницький центр «Життя». Відеостудія «Царград». 1999 год

Бесіда священика Дмитра Смирнова зі школярами про сім'ю, кохання, шлюб, а також про вплив на народи Русі західної «культури».

Колись, згадуючи сьогоднішній смутний час, ми, можливо, не повіримо собі, що могли жити серед такої плутанини різних уявлень про світ, в такому зубожінні любові, при такому здичавінні нравів...

Скачати — 696 Мб

Два шляхи

«Два пути»

22 хвилини (російською мовою). Студія «Вулкан».

Гірше війни, мору, всіх лих — розтління свідомості. Ті, хто живе заради вигоди, не бажаючи розуміти того, що відбувається, пляшуть і торгують, думаючи, що саме тепер настала епоха найбільшого благополуччя...

Перед тем, як викинути чи спалити сміття, його збирають до купи. Опинитися в такій купі чи ні, кожен з нас обирає сам.

Скачати — 140 Мб

Про програму знищення сім'ї в Росії

«О программе уничтожения семьи в России»

16 хвилин (російською мовою).

Всецерковний православний молодіжний рух та Асоціація життя провели у Москві конференцію «Православ'я на захист життя та сім'ї». Від кого та від чого їх потрібно захищати? На конференції мова йшла про «програми сексуального виховання», які міністерство освіти Росії планує ввести повсюди в середніх школах.

Ми не повинні перебувати в ілюзії, що йдеться про дві точки зору — точку зору прихильників новітніх програм, пов'язаних «сексуальною революцією», що відбулася у західних країнах, і точку зору її противників. Насправді все зовсім інакше...

Скачати — 104 Мб

Начало

Начало

41 хвилина (російською мовою). Православна студія «Радонєж».

Фільм для молоді — про особливості підліткового віку, про стосунки хлопця та дівчини, про те, яке начало слід покласти в основу життєвого шляху.

Скачати — 351 Мб

Скачати (з lestvitsa-orthodox.dp.ua) — 278 Мб

Ціна сексу

Ціна сексу

1 година 10 хвилин. Creative Youth Resourses.

Багато дівчаток приймає рішення вступити в статеві стосунки, не маючи жодного уявлення про наслідки свого вибору: «Якби я знала, що на мене чекає, то не дозволила б цьому статися! Але ніхто мене не попереджав...»

Скачати — 345 Мб