Ви переглядаєте стару версію сайту (2006–2014). Перейти до нової версії
 
-->

Відео: виступи В.Г.Жданова

«Алкогольний і наркотичний терор проти Святої Русі»

Лекция Жданова 3-44

3 години 44 хвилини (російською мовою). 2004 рік.

Переглянувши цей фільм, ви дізнаєтеся, якою страшною небезпекою є алкоголь, тютюн та інші наркотики. Як вони діють на людину, сім'ю, суспільство. Хто і навіщо запустив цей механізм винищення цілих народів. Зараз основний удар цих темних сил направлений на молоде покоління. На це виділено величезні кошти. Врятувати від алкогольного геноциду своїх дітей — обов'язок кожного батька і кожної матері. Показуйте цей відеозапис вдома, в школах, передавайте з рук в руки, розповідайте про це!

Ця лекція Володимира Георгійовича Жданова по-різному діє на людей: дехто навіть сприймає її вороже, тому що вона дійсно проголошує такі істини, з якими важко змиритися, хоча і неможливо з ними не погодитися. Але ті, хто знаходить у собі сили замислитися над почутим і побаченим, глибоко проймаються основною ідеєю, можливо, навіть не погоджуючись з професором Ждановим у деяких моментах.

І з цього ж самого дня починають жити новим, повноцінним життям!

Цю лекцію записано 2 травня 2004 року у Москві. Після своєї розповіді Володимир Георгійович відповідає на питання слухачів, зокрема розповідає про те, що може зробити кожна окрема людина заради порятунку від вимирання власного народу.

Скачати — 702 Мб

Цей відеозапис можна замовити на диску.

Виступ в мечеті

Выступление в мечети

1 година 42 хвилини (російською мовою). 2008 рік, Видавничий центр «Рісаля».

Виступ Володимира Георгійовича Жданова в Міській Соборній Мечеті м. Нижнєкамська, який відбувся в рамках Ювілейного з'їзду тверезницьких рухів Росії та країн СНД (листопад 2008 року).

Завдяки запрошенню хазрата (настоятеля мечеті) В.Г. Жданов прочитав чудову лекцію «Алкогольний і наркотичний терор в Росії», зокрема і в Республіці Татарстан.

Незважаючи на те, що за законами Шаріату у мусульман діє заборона на вживання алкоголю (харам), дуже багато жителів міста Нижнєкамська та Республіки Татарстан вживає алкогольні вироби, вважаючи себе справжніми мусульманами, а також отруюються тютюном, що також не схвалюється ісламом.

Скачати — 244 Мб

«Шлях до тверезості» (Пермь, 2008)

«Путь к трезвости» (Пермь, 2008)

1 година 42 хвилини (російською мовою). 2008 рік.

Одна з найостанніших лекцій професора Жданова. У цьому записі — кращі аргументи з лекцій «Алкогольний терор в Росії і шляхи його подолання», «Російський хрест» і деяких інших.

Що таке алкоголь? Яку користь він дає нам? Кому і скільки можна пити? Які наслідки викликає вживання алкоголю і тютюну і багато іншого.

Лекцію записано 9 жовтня 2008 року у Пермі.

Скачать — 647 Мб

Лекція в СНУЯЕіП (Севастополь, 2008)

Лекция Жданова в СНУЯЭиП (Севастополь, 2008)

1 година 27 хвилин (російською мовою). 2008 рік.

Лекція професора Жданова для студентів Севастопольського Національного університету ядерної енергії і промисловості про проблему алкогольної і тютюнової залежності у населення країн СНД.

Скачати — 537 Мб

«Алкогольний терор проти Росії»

Лекция Жданова

1 година 58 хвилин (російською мовою). Шустов (Москва). 2004 рік

Цей варіант лекції записано в Ростові у грудні 2004 року. Практично такий самий, як і в попередньому записі, обсяг інформації Володимиру Георгійовичу вдалося подати за дві години.

Скачати — 405 Мб

Цей відеозапис можна замовити на диску.

Доступна також аудіоверсія цієї лекції.

«Алкогольний терор у Росії та шляхи його подолання» (м. Абакан)

Алкогольный террор в России и пути его преодоления

1 година 58 хвилини (російською мовою).

Лекція Володимира Георгійовича Жданова, проведена у м. Абакан (республіка Хакасія, Росія). Наприкінці лекції слово надається громадськості міста, задаються питання і висловлюються пропозиції — як подолати проблему алкоголізації.

Скачати — 520 Мб

«Алкогольний терор у Росії та шляхи його подолання»

СБНТ. Лекція Жданова

1 година 52 хвилини (російською мовою). Відеоінформаційний центр СБНТ.

Ще один варіант лекції Жданова — з музичним вступом, інтерв'ю з Ф. Г. Угловим, а також практичними порадами Володимира Георгійовича — як же все ж таки позбутися пристрастя до куріння, виробивши у себе відразу до нього.

Скачати — 410 Мб

Цей відеозапис можна замовити на диску.

Короткометражний фільм-трагедія «Гараж»

«Гараж»

11 хвилин (російською мовою). Режисер — Кокизюк Олександр. Київ, 2006 рік.

Екранізація реальних подій, про які розповідає у своїх лекціях В. Г. Жданов.

Скачати — 35 Мб

(для перегляду знадобиться відеокодек x264)

«Пити можна всім, але знати лише...»

«Пить можно всем, но знать лишь только...»

1 година 01 хвилина (російською мовою).

Широким масам сьогодні невідомі правдиві знання про алкоголь. Основні факти зі своєї широковідомої лекції Володимир Георгійович виклав у циклі телепередач для місцевого телебачення одного з міст Росії. Студійний запис цих передач загадковим чином зник і вони так і не були показані телеглядачам, проте, на щастя, збереглася аматорська зйомка.

Скачати — 340 Мб

«Руський хрест»

Русский крест

27 хвилин (російською мовою).

Професор В. Г. Жданов пояснює причини демографічної кризи в Росії: чому щогодини росіян стає на 100 чоловік менше?

На жаль, аналогічна демографічна ситуація склалася і в Україні...

Скачати — 68 Мб

Цей відеозапис можна замовити на диску.

В. Г. Жданов у Красноярську

Жданов в Красноярске

21 хвилина (російською мовою). Телеканал «Росія» (Красноярськ), 2006 рік.

Володимир Георгійович Жданов, прийнявши запрошення взяти участь у програмі «Відкрита студія», розповів красноярським телеглядачам про те, чим відрізняється боротьба за тверезість від боротьби з п'янством та алкоголізмом, як залучається в п'янство молодь, а наостанок — повідав оригінальний спосіб відрізнити «якісний» коньяк від «неякісного»...

Скачати — 130 Мб

Програма «Розберемося»

«Разберёмся»

21 хвилина (російською мовою). ТВ-7 (телебачення Хакасії). 2004 рік.

У цій короткій програмі Володимир Георгійович пояснює, чим відрізняється теорія тверезості від теорії «культурного пиття», кому вигідно вживання пива і якою є роль телебачення у його пропаганді.

Скачати — 157 Мб

Про вирішення алкогольної та тютюнової проблем

Доклад Жданова

1 година 23 хвилини (російською мовою).

В. Г. Жданов дає практичні поради керівникам на місцях — як можна досягнути утвердження тверезого і здорового способу життя й своєму регіоні, а головне — у свідомості людей.

Скачати — 177 Мб

Цей відеозапис можна замовити на диску.