Ви переглядаєте стару версію сайту (2006–2014). Перейти до нової версії

Новини: жовтень 2009 року

Володимир Георгійович Жданов відвідав Дніпропетровськ

Дніпропетровськ

27 жовтня 2009 року до Дніпропетровська з робочим візитом прибув голова Союзу боротьби за народну тверезість, автор нашумівшої статті «В Росії боротьба з пияцтвом — божевільне і безглузде заняття! Боротися треба за тверезість!», а також один з авторів показаних по першому каналу російського телебачення фільмів проекту «Общее дело» В.Г. Жданов.

27 жовтня о 18.00 в колишньому Будинку Політпросвіти відбулися Загальноміські батьківські збори. Зібралися батьки, вчителі, працівники освіти. На зборах обговорювалися питання алкоголізації та наркотизації наших дітей, протидія розтліваючим програмам так званої сексуальної освіти, дії батьків із створення безпечної для дітей обстановки в місті. Збори були організовані громадською організацією «Православний батьківський комітет» спільно з іншими громадськими організаціями, що входять в батьківський рух м. Дніпропетровська.

Дніпропетровськ

Результатом загальноміських батьківських зборів є звернення до міської влади, а також створення громадської ініціативи «Міські батьківські збори», до якої приєдналися представники різних організацій та фізичні особи.

Громадська ініціатива «Міські батьківські збори» запрошуює вчителів, викладачів і директорів учбових закладів, депутатів, БАТЬКІВ і всіх небайдужих до нашого майбутнього людей приєднуватися до батьківського руху.

Скачати текст звернення (російською мовою)

Відеоматеріали, відзняті під час візиту В.Г. Жданова:

Прес-конференція та прямий ефір на Дніпропетровському державному телеканалі: «Тема дня: алкоголізм — чума XXI століття?»

За матеріалами сайту
sovest.dnepro.org

ЗВЕРНЕННЯ до народних депутатів повноважного представника Предстоятеля Української Православної Церкви у Верховній Раді України

№ 122 — ВР

1 жовтня 2009 р.

Шановні народні депутати України!

Сьогодні ми змушені визнати, що українське суспільство вражене тяжкою недугою — масовим пияцтвом. Церква завжди гостро засуджувала цей гріх, підтримувала різноманітні ініціативи, спрямовані на відновлення здорового способу життя.

«Пияки ... Царства Божого не наслідують» (1Кор.6:10), — попереджав апостол Павло. „Пияцтво — багатоголовий звір. Він породжує тут розпусту, там — гнів, як наслідок — отупіння розуму та серця, ще десь — сороміцькі стосунки... Ніхто так не виконує злої волі диявола, як пияк», — так повчав святитель Іоанн Златоуст.

Особливо сумним є те, що в Україні жертвами пияцтва все частіше стають діти та підлітки. А головні причини цього — вільний продаж слабоалкогольних «напоїв», зокрема, пива, різноманітних коктейлів, модних нині «енергетичних напоїв» та їхня потужна реклама в засобах масової інформації. Слабоалкогольні напої в Україні, на відміну від розвинутих країн, вільно продаються в кожному продуктовому кіоску та магазині, а ще гірше — біля дитячих навчальних закладів. Виробники цих напоїв нав'язують суспільству хибну думку про те, що слабоалкогольні напої не є шкідливими, а навіть корисними. Насправді це зовсім не так. Стурбована твереза громадськість все частіше застосовує термін «пивний алкоголізм». Людина, що постійно вживає пиво та алкогольні коктейлі у великих кількостях, піддає своє духовне та тілесне здоров'я не меншій загрозі, ніж звичайний алкоголік чи пияк.

Тому настійливо просимо усіх вас, шановні народні депутати, підтримати законопроекти, запропоновані народним депутатом Миколою Томенком, «про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних «напоїв» та тютюнових виробів» (щодо обмеження споживання і продажу слабоалкогольних виробів, №1171), та «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо реклами алкогольних «напоїв» та пива) (№1014-2).

В них слабоалкогольні напої пропонується прирівняти до горілки, вина та коньяку. Такий позитивний крок Верховної Ради України унеможливить масовий продаж таких виробів, зупинить їх широку рекламу і цим нанесе сильний удар по ганебному та згубному явищу алкоголізму, особливо дитячому й підлітковому.

З повагою і побажанням Божого благословення у високому і відповідальному служінні українському народові і Батьківщині,

Повноважний представник Предстоятеля Української
Православної Церкви у Верховній Раді України,
+АВГУСТИН, архієпископ Львівський і Галицький

Скачати звернення у форматі RTF