Ви переглядаєте стару версію сайту (2006–2014). Перейти до нової версії

Новини: квітень 2012 року

Встанемо на захист сімейних цінностей!

Встанемо на захист сімейних цінностей!

27 квітня 2012 у Києві відбулася акція на захист сімейних цінностей, у підтримку законопроектів, які захищають людину від пропаганди гомосексуалізму, та за неприпустимість проведення «гей-парадів» в нашій країні.

Учасники громадського руху «Твереза Україна» також взяли участь у мітингу на підтримку сімейних цінностей та законопроекту 8711 під адміністрацією президента України, після чого пройшли до Київської міської адміністрації, де зажадали від міської влади заборонити проведення «гей-парадів» і подібних акцій збоченців в м. Київ згідно з другим абзацом ст. 39 Конституції України. Проведення «гей-параду» в будь-якій формі порушує права всього психічно здорового населення України. Також під час акції в КМДА були передані підписи з вимогою захистити столицю України від парадів збоченців.

На акції лунали гасла: «Щаслива родина — щаслива країна!», «Заборонити пропаганду гомосексу!», «Традиційна родина — здорова країна!», «Традиційна родина — єдина країна!», «Гомосексуалізм — загроза нацбезпеці!», «Гомосексуалізм = СНІД», «Мама папа хорошо — папа папа плохо», «Тато, мама, я — щаслива сім'я!», «Гомодиктатура — загроза демократії», «Права людини = права родини».

В акції брали участь понад 400 осіб. Дивним виявився той факт, що більшість ЗМІ, які прибули на акцію, не побачили такої кількості учасників. У їхніх повідомленнях показувалися цифри від 50 до 200 осіб. Деякі ЗМІ (наприклад, ТРК «Україна») в своєму репортажі обізвали учасників мітингу «гомофобами», а замість промов, які звучали на акції, в сюжет включили коментарі збоченців та випадкових людей, далеких від розуміння слів «сімейні цінності», яких зловили десь на вулиці. Дитину, яка прийшла на акцію разом з батьком (знак повноцінності семи), закидавши питаннями і налякавши камерою, виставили не в кращому вигляді. Ось такими жорсткими методами воюють ЗМІ з психічно здоровими людьми, фактично захищаючи домагання збоченців!

Окрема подяка ГО «ЛПГ» й особисто Руслану Кухарчуку за організацію мітингу, на якому вдалося висловити позицію психічно здорових людей України.

Координатор тверезницького руху в м. Києві
І.В. Гриценко

Тільки тверезий солдат зможе захистити свій народ!

Тільки тверезий солдат зможе захистити свій народ

«Тільки тверезий солдат зможе захистити свій народ», — під таким лозунгом 23 квітня пройшла чергова лекція в підтримку соціальної кампанії «Краще тверезе життя», ініціатором якої виступає Громадська організація «Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні». Захід відбувся за сприяння Президента всеукраїнської громадської організації «Нова Генерація» — Бєляєва Євгена Олександровича у 101 бригаді охорони генерального штабу Збройних Сил України в місті Києві.

Здивованість військовослужбовців відразу була помітна, адже подібний захід відбувається вперше. Проводив лекцію експерт з тверезості — Артем Ступаков, який під час заняття основну увагу звернув на розвінчування міфів про теорію помірного культурного пиття, що викликало в залі бурхливу реакцію, адже серед офіцерського складу є певні традиції які вимагають від військовослужбовця вживання алкоголю. Але після надання лектором науково обґрунтованої інформації про вплив алкоголю на людину, багато хто з присутніх зробив певні висновки. Лекція не лишила байдужих серед глядацької аудиторії. Військовослужбовці жваво обговорювали прослухане. Під час заняття пролунали пропозиції про введення курсу лекцій з теми «Переваги тверезого способу життя» у Національному університеті оборони України.

— Фактично ми живемо під час «Великої алкогольної війни», а ми з вами солдати, які повинні захистити свій народ. Тільки тверезий солдат зможе це зробити, — наголосив Артем Ступаков.

Довідка:
За даними експертів, Україна втрачає щороку понад 40 000 своїх громадян, загибель яких обумовлена алкоголем. Це близько 8 тисяч отруєнь, ще 8 тисяч — кардіопатій, а також інші захворювання та нещасні випадки, пов'язані із вживанням алкоголю. Фіксується 25-30% випадків дитячої патології новонароджених, часто причиною цього стану є саме алкоголь, який вживають батьки. Близько половини школярів вживають алкоголь вже з шостого класу. За даними МВС близько 75% всіх правопорушень споюється в стані алкогольного сп'яніння. За даними ВООЗ — Україна лідер з-поміж 40 країн Європи за кількістю підлітків, які регулярно вживають алкоголь.

Як зазначив Євген Беляєв: враховуючи позитивні відгуки учасників лекції, ми і надалі будемо проводити заходи в підтримку соціальної кампанії «Краще тверезе життя», для військовослужбовців. Закликаємо всіх прийняти участь в проведені подібних акцій. Тільки тверезий солдат зможе дати гідну відсіч всім загрозам Вітчизни. Справжній патріотизм — це можливість зберегти і захистити свою сім'ю, рідних і близьких, суспільство від сучасних маніпулятивних технологій, які ведуть до самознищення.

В свою чергу Ігор Бабій, Голова Правління громадської організації «Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні» підкреслив: негаразди в нашому суспільстві, так як втрата працездатності, проблеми в сім'ях, сирітство, насилля, хронічні захворювання напряму пов'язанні з вживання алкоголю. Рішенням для цих проблем є об'єднання зусиль, заради впровадження культури тверезого життя. І я радий, що прихильників тверезого життя стає все більше.

Ігор Бабій

Тільки тверезий солдат зможе захистити свій народ Тільки тверезий солдат зможе захистити свій народ
Тільки тверезий солдат зможе захистити свій народ Тільки тверезий солдат зможе захистити свій народ

Фотограф Євген Бєляєв

8 квітня відбулася міжнародна акція «СВОЇМИ СИЛАМИ»

Залишившись без підтримки держави, молодь була витіснена з приватизованих спортивних комплексів на вулиці. Але нове покоління, не дивлячись на тотальну рекламу сигарет і алкоголю, обрало здоровий спосіб життя. Основними видами спорту стали ті, що не вимагають покупки абонементів в дорогі фітнес-клуби і басейни. За 20 років незалежності набули популярності вуличні танці, вулична гімнастика, паркур. Та й любителів велосипедів, скейтів та роликових ковзанів було б набагато більше, якби були в наявності відповідні майданчики і треки.

Проводячи спортивне свято, організатори прагнули показати, чого домоглися СВОЇМИ СИЛАМИ. І дати задуматися чиновникам про те, яких висот можна було б досягти з їх підтримкою.

Акція «СВОЇМИ СИЛАМИ» проводилася одночасно в Росії, Україні, Білорусії, Молдові та Придністров'ї 8 квітня 2012 року о 12:00 за місцевим часом. В Україні містами-учасниками були Сімферополь, Севастополь, Київ, Біла Церква, Харків, Одеса, Миколаїв, Тернопіль, Кривий Ріг, Луганськ, Житомир, Черняхів, Суми, Херсон, Дніпропетровськ.

«СВОЇМИ СИЛАМИ» у Сімферополі

8 квітня 2012 спортивне свято «Своїми силами-2012» зібрало на площі Радянській не одну сотню людей — як учасників, так і глядачів.

Місце дії: площа Радянська близько к/т «Сімферополь».

Мета акції: молодь своїм прикладом показує, що тільки тверезість — єдиний адекватний стан людини. І будь-яка (але тільки твереза!) Людина може, насправді, неймовірне.

Організатор: Кримська молодіжна громадська організація «Здорове Покоління». Не чиновники (вони всього лише дозволили проведення акції).

Склад учасників: молодіжні групи. Від бігунів до акробатів. «Здорове Покоління», «Молоді», «Опір», «Workout». Допомагали і брали участь: федерація Панкратіону Україна, ВЦ «Спорт для всіх», ВГР «Твереза Україна», команда американського футболу «Таври» та інші. Близько 100 чоловік.

Склад глядачів: всі вікові та соціальні групи. Всього 500-700 чоловік одноразово (не рахуючи тих, хто затримався на пару хвилин, але був змушений піти — справи чекають навіть у неділю).

«СВОЇМИ СИЛАМИ» — Сімферополь

Свято проходило в дусі Street Workout — спорт з мінімумом спеціальних пристосувань. На фото — конкурс по присіданням.

«СВОЇМИ СИЛАМИ» — Сімферополь

Втім, панночки дещо урізноманітнили цей процес. Як же в такому відповідальному справі не спертися на бойову подругу?

«СВОЇМИ СИЛАМИ» — Сімферополь

Зате хлопці взяли реванш в різних варіантах віджимань.

«СВОЇМИ СИЛАМИ» — Сімферополь

І потім, як завжди, перемогла дружба.

«СВОЇМИ СИЛАМИ» — Сімферополь

Що таке півтора пуда для здорової людини? Правильно, розвага!

«СВОЇМИ СИЛАМИ» — Сімферополь

Особливою популярністю користувався турнік, куплений на гроші, зібрані учасниками свята. Всього 10 гривень з людини — а скільки задоволення!

«СВОЇМИ СИЛАМИ» — Сімферополь

Гості свята, команда Кримського медичного університету по американському футболу «Таври» провела показове тренування.

«СВОЇМИ СИЛАМИ» — Сімферополь

А їх група підтримки, як завжди, виявилася на висоті... В усіх сенсах...

«СВОЇМИ СИЛАМИ» — Сімферополь

Розім'явшись, «Таври» впевнено перемогли команди Workout і «Опір» у перетягуванні каната. Противники їм попалися сильні, але... легкі.

«СВОЇМИ СИЛАМИ» — Сімферополь

Також в програмі були танці з елементами акробатики.

«СВОЇМИ СИЛАМИ» — Сімферополь

Загалом, незважаючи на дощ, який періодично починався, свято пройшло при великому скупченні народу.

Підсумком спортивного свята в Сімферополі було підписання звернення до Президента України з проханням виділити кошти на реставрацію старих та створення нових спортивних комплексів, залів і басейнів, а також зробити їх доступними для молоді. Все-таки справжні спортсмени виростають саме тут, на наших вулицях. А не на трибунах Євро 2012.

Прес-реліз акці в Сімферополі:

Скачати у файлі *.DOC

Додаткова інформація: http://vk.com/svoimi_silami_2012

Інформаційна війна: Сімферопольський приклад

Правда-истина о деле сказана —
доброму делу помощь оказана.
(Народна мудрість)

Інформаційна війна — це «тиха» (без збройного вторгнення) агресія, при якій жертві цілеспрямовано нав'язуються помилкові уявлення про те, що відбувається в суспільстві. Жертва інформаційної війни не лише стає беззахисною перед агресором (зустрічаючи його як друга), але й сама, роблячи «правильні» висновки з «неправильної» інформації, здійснює нібито усвідомлені дії собі на шкоду. Вплив здійснюється через зміну ідеології, філософії і релігії, фальсифікацію історії, політику тощо.

В результаті інформаційної агресії у народу-жертви:

  • руйнується цілісне сприйняття навколишнього світу, йде формування фрагментарної, калейдоскопічної свідомості, що легко піддається маніпулюванню;
  • рушиться історична самосвідомість, реальна історія народу підміняється штучними міфами;
  • нормальні потреби людини в їжі, одязі, житлі тощо підміняються потребою в наслідуванні моди і насадженням залежностей;
  • стимулюються низькі інстинкти, що підривають фізичне, психічне здоров'я окремої людини та руйнують генофонд нації в цілому;
  • розривається зв'язок з Богом. Віра у Добро підміняється вірою у «бабло», що розбещує людей, підриває мораль;
  • втрачається відчуття зв'язку з природою, яка стає спочатку «місцем існування», а потім просто набором «природних ресурсів», що з радістю продаються агресорові, який веде ту саму інформаційну війну. Бездумне знищення і забруднення природи спричиняє захворювання населення і скорочення популяції.

А щоб не дати людині час замислитися над тим, що відбувається, агресія здійснюється на тлі «інформаційного шуму» — жертва має проблеми з пошуком правдивої та корисної інформації серед гігабайт інформаційного сміття.

Узагальнено кажучи, інформаційна війна нав'язує людям чужий для них стиль життя, який веде до деградації і самознищення.

В основі інтелектуальної діяльності лежить нормальний стан фізіологічних процесів в організмі людини. Тому питання тверезості в інформаційній війні є ключовим: щоб народ не розібрався, що з ним роблять, йому треба затуманити мозок. Для цього в хід йдуть знаряддя, що руйнують нормальну фізіологію і, як наслідок, світосприйняття, пам'ять і мислення. Етанол тут підходить ідеально. Досить залучити підлітка до «культури пиття» через рекламу або приклад авторитетної для нього людини — залежність, що сформується, спрацює сама. І раб готовий служити хазяїну.

Для того, щоб людина не змогла замислитися над правдивою інформацією і зробити логічні висновки, використовується три основні прийоми:

  • приховування правдивої інформації. Варіант найпримітивніший і, в епоху інтернету, важкоздійсненний. Проте (згадаємо закриття проекту «Общее дело» в Росії) досі не знятий з «бойового чергування»;
  • насадження в уми помилкової інформації. Далеко не кожна людина швидко розбереться, який з взаємовиключних варіантів — істина. Ось і годують нас байками про те, нібито «наш народ пив завжди», «марихуана не наркотик», а «хто палить Мальборо — той ковбой».
  • спотворення інформації. Найдієвіший варіант, оскільки обман розпізнати досить важко. Приклад: «етанол розчиняє холестерин (правда), тому його вживання — профілактика атеросклерозу та інфаркту (брехня)».

Засобами ведення інформаційної війни є будь-які засоби передачі інформації — від ЗМІ до пліток. Але основними є все-таки ЗМІ, що існують на гроші своїх власників/спонсорів і нав'язують глядачам/читачам/слухачам проплачену цими самими власниками/спонсорами точку зору.

Продемонструємо ці методи на реальному прикладі:

Восьмого квітня в Сімферополі відбулася чудова акція тверезої молоді. Спортивне свято «Своїми силами-2012» зібрало на площі Радянській не одну сотню людей — як учасників, так і глядачів.

Наявність алкогольно-тютюнової реклами або продукції: 0 (НУЛЬ). Ніяка фірма, що виробляє або торгує наркотичною поганню, не могла виступити спонсором або учасником цього свята.

Навіть злива не охолодила інтерес городян до незвичайного заходу. А ось реакція ЗМІ на цю подію, образно кажучи, забезпечила ціле відро крижаної води. За комір і кожному.

По варіанту №1 (приховування інформації) спрацювали телерадіокомпанії «Чорноморська», «Крим», «ИТВ», а також газети «Кримський Телеграф» і «Кримська Газета». Не дивлячись на розіслані прес-релізи, телефонні дзвінки й особисті візити, інформація про захід, що відбувся, до народу через них не пройшла. Крім того, випускаючий редактор «ИТВ» висловила припущення, що їх глядачеві це буде нецікаво (!), а журналістка «Кримського Телеграфу» з перших же слів про спорт обрізала розмову на тому, що це не їх профіль (робимо висновки...). Особливо дивно на цьому фоні виглядає факт вручення напередодні, 7 квітня, Республіканським центром здоров'я нагороди за «найбільш вагомий внесок в пропаганду здорового способу життя і профілактику захворювань»... Кому б ви думали? ТРК «Крим»!

Варіант №2 (помилкова інформація) ви можете бачити на фото. Так було насправді:

«СВОЇМИ СИЛАМИ» — Сімферополь

А так було представлено у версії газети «Вечірнє Місто»:

«СВОЇМИ СИЛАМИ» — Сімферополь

Є різниця між п'ятіркою диваків і масовим спортивним заходом? Що подумають читачі, побачивши таку фотографію? У них складеться оманливе враження, що ідеї Тверезого і Здорового способу життя нікого не хвилюють. Бухай спокійно, дорогий товариш — твій спокій ніхто не потурбує. Комплекс неповноцінності через свою убогість тобі не загрожує — навколо усі такі самі, як ти.

А ось третій варіант — спотворення реальної інформації в новинах татарського телеканалу АТR (див. з одинадцятої хвилини).

Стараннями журналістки у глядача формується враження, що молодь зібралася на площі просто так, без всякої мети. Закріплюють це спотворене сприйняття слова бабусі про те, що «треба заводи відкрити, дати роботу молоді, щоб вона тут не гуляла». Тобто зусиллями телеканалу АТR великий спортивний захід був зведений до безневинної дитячої витівки, що здійснена з нудьги і не має ніякої розумної мети. Про те, що журналіст не знає відмінності між гирею і гантеллю — розмова особлива.

Бабуся, звичайно, має рацію: потрібні заводи. Але хто на них працювати буде: робітники-алкоголіки і «культурно» питущі менеджери-економісти? Так, питущий трудяга для заводу — тягар, а «культурно питущий» економіст — взагалі біда. Отже бабусин докір не в тему — молодь починає з малого. Але починає правильно і з найважливішого! Тільки твереза людина розбереться і в економіці, і в політиці. Тільки твереза людина може якісно і безпечно (для себе і оточення) працювати на виробництві.

Отже: є інтерес здравомислячих людей — процвітаюча країна і народ, що живе та зростає в чисельності. І є інтерес ворогів нашої країни (місцевого і зарубіжного бізнесу) — заробити грошей. Все одно, на якому горі, — аби багато.

Але ось інтереси бізнесу натрапили на прагнення молоді НЕ витрачати гроші і здоров'я на товар, яким вони торгують... і з'являється та сама фотографія в «Вечірньому Місті». Так би мовити, привітом від «незалежних» ЗМІ.

До речі, як ти, читач, уявляєш собі «незалежність» ЗМІ? Хоч би фінансову? Оплата співробітників, приміщень, світла, тепла, купівля устаткування, реклама самого видання/каналу тощо. Спонсори-рекламодавці в допомогу? Так це ж не незалежність! Це якраз з серії «хто дівчину платить, той її і танцює».

Приклад: нашій акції в газеті «Удача» приділили масу місця — поряд з рекламою еротичного масажу і «знайомств». Ймовірно таких же...

«СВОЇМИ СИЛАМИ» — Сімферополь

В інформаційній війні, що ведеться проти молоді, ти, читаючий цю статтю, маєш бути на нашій стороні фронту. Позиція «моя хата з краю, інші усі зроблять — до них потім і приєднаюся» — не діє. Байдужі та ті, що чекають — помічники тих, хто обманює, спаює і розбещує населення.

Особисто ти, що читаєш ці рядки, хочеш пройти по вулицях рідного міста і не зустріти жодної п'яної пики? Так? Думаєш, це нездійсненна мрія ідеаліста? Але тільки до того часу, поки ти особисто не допомагаєш цій мрії здійснитися.

Що може кожен? Усе що завгодно може!

Із спробами маніпуляції твоєю свідомістю боротися легко. Але для цього треба «працювати мозком»: читати книги розумних авторів, порівнювати, що показують про одну і ту ж подію у випусках новин різних країн, завжди аналізувати отримувану інформацію, не приймаючи відразу її на віру, більше користуватися ресурсами інтернету, порівнюючи різні точки зору, поширювати правдиву інформацію самому, в обхід ЗМІ.

Основна зброя в сучасних війнах — інформаційна; ті, хто володіє правдою-істиною і можє донести її до людей — перемагають. Не в силі Бог, а в правді. Воістину це так.

Хочеш допомогти собі — допомагай іншим вирішити загальні для всіх проблеми. Живи тверезо, не вживай тютюн, алкоголь та інші наркотики (це простіше, ніж здається) і обов'язково займайся спортом — просто почни з уранішньої зарядки.

Дмитро Ващенко, Сергій Козуля,
«Твереза Україна», Сімферополь.
Фото С.Козулі.

«Марш тверезості» у Житомирі

«Марш тверезості» у Житомирі

У суботу, 7 квітня Громадським рухом «Тверезий Житомир» вперше в Житомирі проведено «Марш тверезості». Маршрут руху пролягав через центральну частину міста. Під час заходу використовувалися прапори та банери з тверезницькою символікою, а перехожим роздавалися листівки з антиалкогольною інформацією.

Активістам руху в цей день вдалося відповісти на величезну кількість запитань перехожих, звертаючи увагу на всі ті соціальні і медичні наслідки, що викликані вживанням алкоголю в нашій країні.

Проведенням цього заходу тверезі житомиряни прагнули привернути увагу громадськості до трагічних наслідків споживання алкогольних виробів та тютюну, які, за словами колишнього міністра охорони здоров'я України Миколи Поліщука, щороку вбивають близько 166 тисяч українських громадян! І це лише офіційні дані, без врахування опосередкованих причин: напився — замерз, напився — втопився, повісився, зарізали, згорів, під машину потрапив чи сам наїхав! І справа тут зовсім не в «зловживанні». Для того, щоб народити дитину-каліку чи потрапити в ДТП в стані алкогольного сп'яніння, не обов'язково ставати алкоголіком: можна випити тільки раз, на свято, але «влучно».

Учасники маршу зупинялись біля барів, кафе, інших закладів, що продають алкогольні вироби, та закликали громадян не наслідувати приклад людей, які вживають алкоголь і цим самим формують у власних дітей позитивне ставлення до цієї отрути.

Проведенням даного заходу свідома твереза молодь Житомира показала, що насправді існує не лише варіант так званого «помірного» вживання алкоголю, а й свідома тверезість, без якої неможливий повноцінний розвиток особистості.

Павло Коваль

«Марш тверезості» у Житомирі «Марш тверезості» у Житомирі
«Марш тверезості» у Житомирі «Марш тверезості» у Житомирі
«Марш тверезості» у Житомирі «Марш тверезості» у Житомирі
«Марш тверезості» у Житомирі «Марш тверезості» у Житомирі

Рівне. Молодь обирає тверезість

7 квітня у Рівному відбувся тверезий забіг. Молоді люди в основному старшого шкільного віку самоорганізувались через соціальні мережі на благу справу — привернути увагу суспільства до проблеми виродження української нації внаслідок алкоголізації та заявити про свій тверезий світогляд. Ні холод, ні дощ, що час від часу намагався згасити юнацький запал, не стали на заваді задуманому. Представники різних молодіжних середовищ, викликаючи жвавий інтерес у перехожих рівнян, здійснили тверезий забіг від центру міста до пивзаводу. При цьому роздавалися листівки «Що ми не знаємо про пиво?» та газети «Твереза Україна», люб'язно надані рівненськими тверезниками.

Проявивши гарну фізичну підготовку та неабияку витривалість учасники забігу досить високим темпом прибули до кінцевого пункту — пам'ятника до однієї з річниць ІІ Світової війни, що навпроти рівненського пивзаводу. Відсапались, перезнайомились, тепло поспілкувались та вирішили робити тверезі акції і в майбутньому.

Рівне. Молодь обирає тверезість

На жаль, плакат виготовили лише російськомовні учасники забігу.

Прес-центр Рівненського обласного
громадського руху «Твереза Україна»