Ви переглядаєте стару версію сайту (2006–2014). Перейти до нової версії

Новини: червень 2012 року

Житомир: Твереза молодь — майбутнє України!

Житомир: Твереза молодь — майбутнє України!

Протягом минулих 15-20 років за допомогою грамотних маркетингових технологій, рекламних акцій, маніпуляції свідомістю і підміни цінностей виробники алкоголю і тютюну за допомогою ЗМІ вперто переконували українських дітей і молодь в тому, що вживання алкоголю і паління — це і є норма життя. В результаті зараз молодь і більшість дорослих людей вважають алкоголь невід'ємною частиною свого існування. Маємо ситуацію, при якій більше 90% людей старших 18 років з тою чи іншою періодичністю вживають алкоголь.

Декларуючи бажання вирішити проблему вживання алкоголю в Україні, наша влада закликає долучати дітей до спорту, розвивати моральні якості за допомогою збільшення кількості закладів культури, підвищувати інтелектуальний рівень підростаючого покоління. При цьому вони забувають, що кращим і єдиним способом виховання тверезого покоління є надання правдивої наукової інформації про алкоголь, на основі якої молодь зможе прийняти рішення не вживати алкогольні вироби.

Так, 24 червня навпроти входу до літньої естради («ракушки») парку культури і відпочинку імені Гагаріна з 16-00 по 18-30 громадський рух «Тверезий Житомир» провів чергову інформаційну акцію. Захід пройшов під девізом «Твереза молодь — майбутнє України!» і був присвячений Дню молоді. Під час акції кожен бажаючий міг отримати літературу антиалкогольного характеру. Багато перехожих підходили до інформаційного стенду і з величезною цікавістю роздивлялися плакати з інформацією про алкоголь. Найбільший інтерес викликав «ГОСТ 18300-72» на етиловій спирт та плакат зі складом пива.

Акція проводилась недалеко від того місця, де міська влада організовувала «Конкурс шашликів», який проводився серед палаток з пивом. Шашлично-пивний захід був цинічно організований компанією «Житомирпиво», яка знаходиться у власності міської влади...

Павло Коваль

Житомир: Твереза молодь — майбутнє України! Житомир: Твереза молодь — майбутнє України!
Житомир: Твереза молодь — майбутнє України! Житомир: Твереза молодь — майбутнє України!
Житомир: Твереза молодь — майбутнє України! Житомир: Твереза молодь — майбутнє України!

День молоді у Козятині

День молоді у Козятині

23-24 червня Громадська організація «Твереза Козятинщина» взяла участь у святкуванні Дня молоді, а також у заходах до дня боротьби з наркоманією. Під час заходів демонструвалися банери з тверезими лозунгами, роздавалися газети, листівки та інші матеріали.

Під час святкування тверезники випустили в небо голубів, що символізує природну чистоту і свободу.

«Молодь — це наше майбутнє, — наголосила у своєму виступі керівник Громадської організації «Твереза Козятинщина» Наталія Миколаївна Юхимець. — І ми сподіваємось, що завтра наших дітей навчатимуть тверезі вчителі, нас лікуватимуть тверезі лікарі, нами керуватиме мудра твереза влада. Але зараз такий час, коли треба пояснити, що таке тверезість. Тверезість — це нормальний стан, дарований людині один раз від народження. І як ми збережемо цей дарунок, таким буде і наше життя, наше здоров'я і наші досягнення. Тож нехай життя нашої молоді буде таким же легким, як політ голубів».

Твереза молодь Козятинщини сподівається, що люди задумаються над проблемою алкоголізації і приєднаються до тверезницького руху.

День молоді у Козятині День молоді у Козятині
День молоді у Козятині День молоді у Козятині
День молоді у Козятині День молоді у Козятині
День молоді у Козятині День молоді у Козятині

ВІДЕОЗАПИС виступу голови Громадської організації «Твереза Козятинщина» Наталії Миколаївни Юхимець

Фото: Руслана Юхимець

23 червня — Олімпійський день в Сімферополі

В день утворення Міжнародного олімпійського комітету (23 червня 1894 року) Сімферополь відзначив «Олімпійський день». У заході взяли участь учні дитячо-юнацьких спортивних шкіл, члени дитячих клубів, студенти і просто любителі здорового способу життя. Роздавалася газета «Твереза Україна».

23 червня — Олімпійський день в Сімферополі

Асфальт площі Леніна перетворився на величезне полотно. Йде конкурс дитячих малюнків на спортивну тематику.

23 червня — Олімпійський день в Сімферополі

Спорт — це весело! На майстер-класі по тенісу м'ячів і ракеток вистачило всім.

23 червня — Олімпійський день в Сімферополі

Форма збірної Кримського медичного університету з американського футболу «Таври» притягує дитячі погляди.

23 червня — Олімпійський день в Сімферополі

Також, як і гнучкість групи підтримки...

23 червня — Олімпійський день в Сімферополі

Турнікменам «Street Workout», громадським організаціям «Здорове Покоління», «Опір» і «Тверезий Крим» теж є, чим похвалитися.

23 червня — Олімпійський день в Сімферополі

Фінал свята — пробіг вулицями міста.

23 червня — Олімпійський день в Сімферополі

«А на пошті її виписати можна?» — запитували жителі Сімферополя про газету «Твереза Україна».

23 червня — Олімпійський день в Сімферополі

Знання — сила!

Фото: Сергій Козуля

Вимагали підпис президента

8 червня 2012 року активісти громадського руху «Твереза Україна» в м. Київ прийняли участь в акції на підтримку «бездимного» закону, який був прийнятий Верховною Радою України і направлений на підпис президенту (законопроект № 9474). Однак в засобах масової інформації поширилась заява пані Ірини Акімової (це заступник голови адміністрації президента), яка вважає, що цей законопроект недопрацьований і є дискримінацією прав курців, одночасно забувши при цьому, що крім прав курців є ще права більшості людей на чисте повітря та безпечні умови праці.

Саме тому громадськість вирішила нагадати адміністрації президента про те, що здоров'я людини вважаються найвищою соціальною цінністю в Україні згідно 3 ст. Конституції, що воно вище за будь які аргументи лобістів, а також закликати президента України не дослухатися до некомпетентних порад деяких людей з адміністрації, які, скоріш за все, є лобістами тютюнових компаній.

В ході акції демонструвалися спеціально вдягнуті манекени, що зображали працівників закладів громадського харчування, на яких були надіти респіратори та протигази. На акції виступали її організатори Андрій Скіпальський, Ганна Гопко, Віталій Черняховський, Отто Стойка, Євген Царьков, а також представники інших громадських організацій, в тому числі і руху «Твереза Україна».

Головними гаслами акції були «Підпис президента врятує життя», «Вимагаємо підпис президента», «Україна за бездимне повітря». Дякуємо організаторам акції — ГО «Центр громадянського представництва «Життя».

Гриценко Ігор,
координатор руху «Твереза Україна» в м. Київ

Вимагали підпис президента Вимагали підпис президента

Займайся боксом, живи тверезо!

Займайся боксом, живи тверезо!

7 червня 2012 року у місті Миколаєві, що на Львівщині, відбувся турнір з боксу між двома Миколаївськими школами: школою боксу «Донцовський звір» та школою бойових мистецтв «Піранія». Змагання організовували Львівський обласний осередок всеукраїнської організації «Молодіжний націоналістичний конгрес» (МНК) та громадський рух «Твереза Україна».

Змагання були проведенні з метою залучення дітей до спорту, зокрема боксу. Адже проблемою нації є те, що багато молоді труїться алкоголем, тютюном та іншими наркотичними речовинами, а заняття спортом — це альтернатива шкідливим звичкам.

Загалом в турнірі відбулося десять спарингів між учнями вищеназваних шкіл. Це були юнаки віком від 16 до 19 років. На змагання прийшли подивитись близько 40 жителів Миколаєва, серед яких переважно молодь. Дехто з присутніх після побаченого теж виявив бажання займатись боксом.

Незважаючи на те, що такі змагання в Миколаєві відбувалися вперше, всі учасники показали себе з найкращої сторони.

«Звичайно, потрібно ще дуже багато працювати, щоб покращувати свої результаті в майстерності, але на сьогодні я дуже задоволений своїми підопічними. Будемо працювати далі» — ділиться враженнями тренер школи бойових мистецтв «Піранія» Павло Русин.

Організатори закликають батьків залучати своїх дітей до здорового та тверезого способу життя і обіцяють проводити подібні заходи в майбутньому.

Володимир Торчинюк

Акція в підтримку моральності

Громадський рух «Твереза Україна» прийняв участь в акції в підтримку моральності українського суспільства та проти законопроекту №10468 «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», яка проходила 5.06.2012 біля ВРУ.

Під гарною назвою законопроекту насправді криються жахливі речі. Так, цим законопроектом вводяться нові поняття: «непряма дискримінація», «підбурювання до дискримінації», «пряма дискримінація» та «утиск». При цьому більшість цих визначень посягають на конституційні права громадян України, оскільки будь-який захід в підтримку сімейних цінностей українського народу можна розцінити як утиск збоченців, які мають на меті проводити свої антиморальні заходи, що не відповідають моральним засадам нашого народу. Обмежується право захищати здоров'я (психічне здоров'я) свого народу, закріплене Конституцією України (ст.27) та ст.34, оскільки поширення правдивої інформації про негативний вплив збоченців може вважатися дискримінацією.

Але найбільшою небезпекою цього законопроекту є створення так званої «антидискримінаційної експертизи», яка зможе повністю зробити ревізію Українських законів; крім цього, в цю експертну комісію увійдуть люди, які вважають, що вони зазнають дискримінації в нашій країні. Після зірваного «гей-параду» і заяв в ЗМІ про дискримінацію збоченців в Україні стає зрозумілим майбутній склад цих комісій і стають очевидними рішення цієї експертизи, хоча б щодо закону України «Про захист суспільної моралі». Стане зрозуміла й доля всіх інших законопроектів, направлених на захист нашої моралі, зокрема законопроекту №8711, який ще досі не винесений на голосування у ВРУ.

В цей же день певним депутатам потрібно було зачепити тему статусу російської мови, тому крім нашого мітингу проводилися ще й великомасштабні мітинги проти і за мовний законопроект, що, на жаль, значно відволікло громадськість від законопроекту №10468.

Як стало відомо пізніше, наші зусилля лишились марними. ВРУ прийняла в першому читанні цей ганебний законопроект під гарною назвою. Щодо голосування, то для нас лишилася загадкою відсутність у ВРУ всіх опозиційних сил і майже стопроцентна підтримка провладними партіями цього законопроекту, який явно не піде їм на користь перед самісінькими виборами. Хотілося б, щоб депутати, голосуючи за законопроект чи проти нього, почали читати не лише гарну назву, а ще й зміст цього документу.

P. S: Сподіваємось на більшу відповідальність опозиції щодо своїх обов'язків під час голосування в другому читанні, а також на достатність навиків з читання в провладних партій, щоб крім заголовку прочитати весь законопроект, на який було дано негативний висновок від Головного науково-експертного управління.

Гриценко Ігор Володимирович,
Координатор руху «Твереза Україна» в м. Київ

Акція в підтримку моральності Акція в підтримку моральності
Акція в підтримку моральності Акція в підтримку моральності

Висновок Головного науково-експертного управління: Скачати у файлі *.DOC

Житомир: захистимо дітей від алкоголю!

2 червня громадським рухом «Тверезий Житомир» проведено антипивну акцію, присвячена Дню захисту дітей. В рамках акції відбулася твереза пробіжка, якою учасники руху привертали увагу громадськості до проблеми підліткового «пивного» алкоголізму і втягування дітей у програму споживання алкоголю. Особливо це стосується чемпіонату «ЄВРО 2012», який стартує рекламою, що закликає вживати пиво.

Пробіжка закінчилася в парку ім. Гагаріна, де був організований конкурс під гаслом «Знищ пивну отруту». У конкурсі брали участь всі бажаючі: за допомогою м'яча треба було збити пляшки з алкогольним трунком. Переможці та учасники отримували призи — соки та морозиво.

Під час акції для молоді також роздавалися листівки, в яких надана правдива наукова інформація про пиво та інші алкогольні вироби, що приховується виробниками.

Травкін Володимир

Житомир: захистимо дітей від алкоголю! Житомир: захистимо дітей від алкоголю!
Житомир: захистимо дітей від алкоголю! Житомир: захистимо дітей від алкоголю! Житомир: захистимо дітей від алкоголю!

Фото: Віктор Демченко

Тверезницькі заходи на День захисту дітей у Славуті

Славутська міськрайонна громадська організація «Твереза Славутчина» 1 червня, в День захисту дітей, з 9.00 до 10.00 години ранку прийняла участь у проведенні міських заходів з дітьми. Перед початком шкільних літніх таборів відпочинку, вже по традиції, на головній площі міста перед міськвиконкомом (вул. Соборності, 7) зібрались діти-школярі, батьки та вихователі дванадцяти шкільних таборів відпочинку для привітання міським головою та керівниками міського управління освіти.

Тверезниками Славутчини перед початком заходів на площі розповсюджувались різноманітні тверезницькі листівки, календарі для дітей та батьків. А керівники шкільних літніх таборів відпочинку отримали від голови СМРГО «Твереза Славутчина» Анатолія Почекети набір методичної літератури для проведення інформування дітей під час відпочинку про шкідливість негативних звичок та шляхи їх подолання.

Під час проведення звітного концерту Славутського міського будинку дитячої творчості з 15.00 до 19.00 в міському палаці культури члени Славутської міськрайонної громадської організації «Твереза Славутчина» в фойє другого поверху розгорнули виставку тверезницької літератури. Ознайомившись з бібліотечним фондом організації, бажаючі тут-таки записувались у читачі і брали читати книги, які їм сподобались.

Перед звітним концертом присутнім батькам, вчителям і гостям міста безкоштовно роздавався перший номер газети «Твереза Україна». Дітям і молоді сподобались відеоролики «Бережи себе». Батьки цікавились, як зберегти дітей від спокус випивок спиртного та паління цигарок.

Заходи пройшли вдало. Людей цікавили й інші проблематичні питання виховання дітей і захисту їх від негативної реклами.

А.І.Почекета

День захисту дітей у Славуті День захисту дітей у Славуті