Ви переглядаєте стару версію сайту (2006–2014). Перейти до нової версії

Новини: 1 січня 2013 року. Тверезі пробіжки у Черкасах

Нещодавно вся країна святкувала Новий рік. Всі новини гудять про те, які жахливі події сталися внаслідок алкогольного сп’яніння українців у цю ніч. Зокрема, у центрі Черкас влаштували алкогольне корито, продаючи шампанське на розлив...

На жаль, більшість людей вважає, що цей день неможливо відзначити без алкоголю. Але це не так. І цей стереотип зруйнувала здорова молодь Черкас.

Тверезе юнацтво весело та з користю провело перший день Нового 2013 року. Не боючись морозу та слизьких доріг, молоді черкащани пробігли і показали, що свята потрібно відзначати без отрути. Під час пробіжки по місту було видно подив в очах перехожих, а також позитивні відгуки на адресу активістів, що не могло не радувати. Лунали гасла: «тверезі батьки — щасливі діти», «будь сильним — живи тверезо», «ідея нації проти деградації» та інші. Після пробіжки були влаштовані козацькі забави, на яких було доведено, що тверезники є сильними та спритними.

В підсумку чудовий видався день, і головне те, що вдалося донести людям тверезу ідею.

Приходьте також щонеділі на ранкову пробіжку!

Зустріч біля Пагорба Слави з боку музею о 9:00. Якщо буде приходити більше людей, плануємо проводити козацькі забави кожного разу після пробіжки.

Тверезі пробіжки у Черкасах

Детальніше: tverezi-cherkasy.org.ua