Ви переглядаєте стару версію сайту (2006–2014). Перейти до нової версії

Новини: 1 січня 2013 року. Житомирську пробіжку за тверезість побачила вся Україна!

Рік тверезо ми відмітим — ось відмінний приклад дітям!

Вранці 1 січня у Житомирі відбулася пробіжка за тверезий спосіб життя:

В ці дні в Україні широко відзначався Новий рік. Завдяки багаторічній широкомасштабній пропаганді алкоголю багато українців не могли відзначити цю подію без вживання алкоголю. Хтось обійшовся одним фужером розчину етилового спирту під назвою шампанське, а хтось — залив у себе декілька літрів алкогольного зілля.

Вже 1 січня в усіх випусках новин можна було дізнатися про ті біди, які приніс алкоголь українцям у новорічну ніч. Так, наприклад, в Івано-Франківську та Алчевську п'яні водії покалічили більше десяти чоловік. У стані сп'яніння було скоєно багато злочинів і порушень громадського порядку. Не варто забувати і про шкоду для власного здоров'я, котрої завдав собі кожен, хто вживав алкоголь.

Але не всі піддалися на цю всеукраїнську алкогольну вакханалію. Вранці 1 січня активом ЖОГО «Тверезий Житомир» було організовано пробіжку за тверезий здоровий спосіб життя, у якій прийняли участь близько тридцяти тверезників.

Пробіжка розпочалася біля входу в ТРЦ «Глобал». Під час пробіжки активісти віднесли на житомирський лікеро-горілчаний завод ГОСТ 1972 року, в якому написано, що алкоголь — це сильнодіючий наркотик. Закінчилася пробіжка в парку Гагаріна на позначці 3,5 км, після чого учасники вирушили в Гідропарк купатися в ополонці.

Висвітлювати такий поки ще нестандартний для України захід приїхали потужні телеканали країни, але жоден з них не обійшовся у своїх сюжетах без прихованої пропаганди алкоголю. Так, наприклад, у всіх репортажах було сказано, що під час пробіжки тверезники не змогли нікого переконати жити тверезо, хоча така мета і не ставилося. Засмутило й те, що одним з телеканалів було озвучено оману, нібито потрібно вживати коньяк після купання в ополонці. Вже давно відомо, що будь-який алкоголь порушує теплорегуляцію організму, створюючи лише ілюзію зігрівання.

З іншого боку, завдяки телебаченню на всю Україну пролунала інформація про тверезий спосіб життя. Незважаючи на те, що велику частину прибутків багатьох центральних телеканалів складають надходження від реклами алкоголю.

Також про пробіжку написали у газеті Верховної Ради «Голос України», обласній газеті «Житомирщина», на багатьох інтернет-порталах. А 2 січня на радіо «Ера FM» пробіжці було присвячено цілу передачу, у якій в прямому ефірі на запитання ведучого відповідав голова Правління ЖОГО «Тверезий Житомир» Павло Коваль.

Тверезість — наше неминуче майбутнє!

За інформацією сайту ЖОГО «Тверезий Житомир»

Житомирську пробіжку за тверезість побачила вся Україна! Житомирську пробіжку за тверезість побачила вся Україна!