Ви переглядаєте стару версію сайту (2006–2014). Перейти до нової версії

Новини: 9 березня 2013 року. Івано-Франківськ: здорові діти — здорова нація

Тверезий спосіб життя підростаючого покоління — одна з найактуальніших проблем сьогодення. Кожен з нас хоче бачити майбутнє покоління здоровим, працездатним, готовим захищати Батьківщину і жити у відповідності з вимогами суспільства та своєю індивідуальністю.

Тверезість дітей та підлітків — безцінне багатство народу. Це дійсно аксіома, яка не потребує доказів, адже саме діти є майбутнім будь-якої країни. Потрібно, щоб діти замість проведення часу за телевізором чи комп'ютерною грою відвідували спортивні секції та спортмайданчики, адже саме спорт дозволяє людині розвиватися як фізично, так і духовно, досягати нових вершин і самостверджуватися в житті.

9 березня за ініціативою молодіжного руху «Тверезе Прикарпаття» в місті Івано-Франківськ відбулася символічна пробіжка за тверезість і здоров'я підростаючого покоління, у якій взяли участь ГО «Спільними Зусиллями» Мерінова Віталія та вихованці спортивного клубу «CПЗ».

Два десятки учасників після невеличкої зарядки почали пробіжку навколо міського озера (3 кілометри). Особливо енергійними виявились наймолодші бігуни, які протягом всього шляху були попереду.

Ми вважаємо, що суспільство нашої країни має бути здоровим — фізично, морально, духовно. Тому такі заходи потрібно проводити у кожному місті! Хочеться, щоб в Україні поняття «тверезість» та «суспільство» стали тотожними. Важливі здоров'я та тверезість кожної людини, адже ми є частинками суспільства.

Та все починається змалку, з немовляти. Здоров'я, тверезість дитини — багатство України! Це її сьогодення і, що найголовніше, — майбутнє!

Іван Гасюк,
координатор молодіжного руху «Тверезе Прикарпаття»

Івано-Франківськ: здорові діти - здорова нація Івано-Франківськ: здорові діти - здорова нація