Ви переглядаєте стару версію сайту (2006–2014). Перейти до нової версії

Новини: 18 квітня 2013 року. Семінар «Психологічні причини вживання алкоголю» у Чернівцях

18 квітня 2013 року в приміщенні актового залу педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича відбувся семінар на тему «Психологічні причини вживання алкоголю». Проводили семінар координатор молодіжного руху «Тверезе Прикарпаття» Іван Гасюк та голова підкомісії «За тверезість життя» Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ о. Ярослав Стеф'юк.

Семінар ділився на дві частини. В першій частині учасники почули інформацію про засвоєння дітьми алкогольних традицій та переглянули фільм «Питущі діти». З фільму глядачі також змогли дізнатися про негативний вплив алкоголю і наслідки його вживання на прикладі молодих людей.

У другій частині отець Ярослав розповів про те, як у дитини формується позитивне ставлення до алкоголю, коли вона отримує невелику його кількість з рук батьків під час якогось родинного свята: це і є початком трагічного кінця. Після семінару він звернувся до майбутніх педагогів з мудрими порадами, як не потрапити під згубний вплив алкоголю, керуючись правильними орієнтирами. Завершився семінар спільною молитвою всіх учасників.

Іван Гасюк

18 квітня, Чернівці. Психологічні причини вживання алкоголю 18 квітня, Чернівці. Психологічні причини вживання алкоголю
18 квітня, Чернівці. Психологічні причини вживання алкоголю 18 квітня, Чернівці. Психологічні причини вживання алкоголю