Ви переглядаєте стару версію сайту (2006–2014). Перейти до нової версії

Новини: 5 вересня 2013 року. Бенкет під час чуми

Пиво - бенкет під час чуми

5 вересня 2013 року у Львові біля стін Львівської міської ради активісти «Тверезої Галичини» провели акцію протесту щодо заборони проведення фестивалю «Львівська забава», яку організатори, чотири пивні компанії планували провести у Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького 10-15 вересня цього ж року.

«В Україні зараз просто жахлива ситуація з алкоголізмом. Натомість тут, у Львові, проходить ще один масштабний захід, який провокує людей споживати алкоголь. Це бенкет під час алкогольної чуми!» – стверджував журналістам голова «Тверезої Галичини» Роман Піцикевич.

Організатори «бенкету» (тобто «Львівської забави») відверто заявляли, що прагнуть запровадити так звану «культуру споживання» пива у Львові, тим самим збагатитись на здорові тисяч львів'ян та гостей міста.

У відповідь на заяви пивних компаній ініціатори акції протесту звертались до громадян з такими плакатами: «Тверезі батьки – здорові діти», Звільнись від алкогольного рабства!», а також із закликами: «Зупиніть геноцид!», «Дізнайтесь правду про отруту!», «Ні, пивному фестивалю!», «Ні — отруюванню людей!»

На акцію запросили молодих свідомих реперів-тверезників, які виконували християнські пісні відомого львівського співака Славка Святинчука. Хлопці виконали пісні «Не йди за сліпими!» та «Голос перемоги», в яких закликали до здорового свідомого життя без алкогольної отрути. В той же час мешканцям міста роздавались листівки з інформацією про шкоду вживання алкоголю та його наслідки.

На завершення заходу молоді активісти демонстративно вилили чотири пляшки пива, які представляли чотири компанії-організатори у старі пластмасові відра, а потім все це відправили у каналізацію, де йому і місце.

Так молоді львів'яни-тверезники висловили свій протест та незадоволення ситуацією, яка склалась у Львові.

Оксана Устрицька

Пиво - бенкет під час чуми Пиво - бенкет під час чуми
Пиво - бенкет під час чуми Пиво - бенкет під час чуми
Пиво - бенкет під час чуми Пиво - бенкет під час чуми