Ви переглядаєте стару версію сайту (2006–2014). Перейти до нової версії

Новини: 21-22 квітня 2014 року. Святкуймо Великдень тверезо!

Святкуймо Великдень тверезо!

Повівся у народі дурний звичай відзначати свято Господнього Воскресіння з алкоголем на столі. Прикро бачити після цього п'яних людей, котрі вранці йдуть до церкви, а увечері чинять гріхи — пиячать, лихословлять тощо. Найбільш печально, що на несвідомих батьків дивляться діти, зростають і повторюють те саме. Ось так і повелося.

Важливо відзначити, що ніде в Біблії не знайти слів, що свято Пасхи треба святкувати зі спиртними рідинами, у тому числі вином. Більше того, автор цих рядків неодноразово бачив, як у кошиках поряд із пасками деякі люди «святили» горілку. Найбільше алкоголю на релігійні свята вживають люди, котрі вважають себе вірними християнами. Хоча задурманена свідомість не має нічого спільного з таким сильним почуттям як віра в Бога.

Дурні п'яні звичаї, що приносять українцям стільки лихого, треба викорінювати, а на їх місце запроваджувати нові — тверезі. Лише докорінна зміна свідомості через просвіту та особистий приклад можуть змінити погляди суспільства на усталений порядок речей.

Тверезе святкування Великодня у Шевченківському гаю провели активісти «Тверезої Галичини» та «Молодіжного націоналістичного конгресу» 21 квітня, на поливаний понеділок.

Сприятлива погода, дружній настрій, задушевна компанія, чого кращого ще бажати на свято? Після куштування пасок активісти бавилися у гаївки. Цікаві ігри не давали сумувати нікому, навіть пересічним відвідувачам, котрі залюбки долучалися до нас.

Свято з чистою душею й тілом принесло багато радості усім присутнім. Черговий раз гості дійства могли переконатися, що свята без алкоголю це не тільки відсутність шкоди для здоров'я та зайвих витрат. Передусім це можливість відчути не викривлені, а чисті, природні емоції та набагато краще провести будь-яке дозвілля.

P.S. Наступного дня активісти «ТГ» та «МНК» подалися до Винниківського лісу підкорювати 30-ти метрові скелі, названі в народі «чортовими». Нелегкі підйоми по виступах не настрашили ні хлопців, ані дівчат. Після сходжень дружня гра у волейбол закінчила тверезе святкування Пасхи.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Святкуймо тверезо!

Тільки твереза Україна стане великою!

Ярослав Стасів,
Львів, 22 квітня 2014 р.

Святкуймо Великдень тверезо! Святкуймо Великдень тверезо!
Святкуймо Великдень тверезо! Святкуймо Великдень тверезо!
Святкуймо Великдень тверезо! Святкуймо Великдень тверезо!
Святкуймо Великдень тверезо! Святкуймо Великдень тверезо!
Святкуймо Великдень тверезо! Святкуймо Великдень тверезо!