Ви переглядаєте стару версію сайту (2006–2014). Перейти до нової версії

Новини: 22 травня 2014 року. Профілактична робота у школах Києва

Київська міська організація товариства тверезості та здоров'я спільно зі службою у справах дітей Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації провела ряд заходів, спрямованих на попередження соціально-небезпечних згубних звичок серед учнів району.

Зокрема, 13.05.2014 р. було проведений цикл профілактичних лекцій з демонстрацією спеціальних роликів у гімназії № 191 ім. П.Г. Тичини.

Аналогічна зустріч проведена 22.05.2014 р. і в гімназії «Домінанта». Учні та вчителі виявили зацікавленість у пізнанні даної проблеми.

Керівникам вищезгаданих навчальних закладів були запропоновані методичні матеріали для ресурсного фонду гімназій, зокрема, брошури — «Обережно: пиво!», «Ваша остання сигарета».

Будемо сподіватися, що отримана учнями інформація допоможе їм у майбутньому уникнути вживання алкоголю, тютюну, енергетиків тощо, сформує в них потребу у веденні здорового, тверезого, а отже щасливого способу життя.

М.М. Нестеренко

Профілактична робота у школах Києва Профілактична робота у школах Києва

На фото: під час лекції заступник голови ради Київської міської організації товариства тверезості та здоров'я Нестеренко М.М. та головний спеціаліст у справах дітей Дніпровської у м. Києві державної адміністрації Вернигора В.Г.