Ви переглядаєте стару версію сайту (2006–2014). Перейти до нової версії

Новини: 31 травня 2014 року. Дихай вільно, живи тверезо!

31 травня світова спільнота відзначала Всесвітній день боротьби з тютюнокурінням, започаткований 1987 р. «Дихай вільно, живи тверезо» — під таким гаслом відзначили цей день активісти ГО «Твереза Галичина».

Пробіг та купання у джерелі стали символічним поєднанням свободи дихання та тілесної сили учасників. Даною акцією учасники намагалися донести до львів'ян ідею кращості життя без тютюну та інших наркотиків.

Згідно з даними ВООЗ,
щороку в Україні від проблем, пов'язаних з курінням,
помирає не менше 100 тисяч осіб.
Це один із найвищих показників у світі...

На заваді учасникам не стала львівська дощова погода. Якраз навпаки, підігріла й без того гарячі тверезі серця. Після пробігу на Високий Замок тверезників чекала невелика розминка, і, найважливіше — загартовування у джерелі. «Спорт, здоров'я, нація» — вигукували учасники під час купання.

Заряд бадьорості та свіжості додав нових сил активістам. Друге дихання відкрилося для заняття на турніках. Незважаючи на те, що в акції прийняло участь тільки шестеро учасників, дійство минуло в дусі радості, завзяття та усвідомлення важливості поширення тверезого та здорового способу життя в Україні.

Долучайтеся до нас!

Дихайте вільно, і живіть тверезо!

Стасів Я.В., ГО «Твереза Галичина»

Львів. Дихай вільно, живи тверезо!
Львів. Дихай вільно, живи тверезо!

Львів, 31.05.2014 р.