Ви переглядаєте стару версію сайту (2006–2014). Перейти до нової версії

ВІДЕО. В.Г.Жданов. «Алкогольний і наркотичний терор проти Святої Русі»

Москва, 2 травня 2004 р. (російською мовою)

 

3 години 44 хвилини

Скачати ВІДЕО безкоштовно — 702 Мб

Скачати MP3 безкоштовно — 102 Мб

Торрент RuTracker.org

 

Переглянувши цей фільм, ви дізнаєтеся, якою страшною небезпекою є алкоголь, тютюн та інші наркотики. Як вони діють на людину, сім'ю, суспільство. Хто і навіщо запустив цей механізм винищення цілих народів. Зараз основний удар цих темних сил направлений на молоде покоління. На це виділено величезні кошти. Врятувати від алкогольного геноциду своїх дітей — обов'язок кожного батька і кожної матері. Показуйте цей відеозапис вдома, в школах, передавайте з рук в руки, розповідайте про це!

Ця лекція Володимира Георгійовича Жданова по-різному діє на людей: дехто навіть сприймає її вороже, тому що вона дійсно проголошує такі істини, з якими важко змиритися, хоча і неможливо з ними не погодитися. Але ті, хто знаходить у собі сили замислитися над почутим і побаченим, глибоко проймаються основною ідеєю, можливо, навіть не погоджуючись з професором Ждановим у деяких моментах.

І з цього ж самого дня починають жити новим, повноцінним життям!

Цю лекцію записано 2 травня 2004 року у Москві. Після своєї розповіді Володимир Георгійович відповідає на питання слухачів, зокрема розповідає про те, що може зробити кожна окрема людина заради порятунку від вимирання власного народу.

 

Код вставки: